FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Lielā Sauļošanās

Sveikas! 

Padalamies. Aci miedzošs

Pastaastiet, kaadas firmas sauloshanaas kreemi ir vislabaakie, efektiivaakie? Smaidīgs

zinu, ka katrai ir savi paneemieni, kaa ciiniities ar saulee apdegushu aadu, kaadi ir Juusu?. 

38 Atbildes

Nopirku Sun Ozon bērnu spf 50 un šajā karstajā saulē nēesmu apdegusi.

Varbūt kaada var padalīties kaads krēms labaakais lai aada vairaak pievelk sauli?Sauļojos entaas stundas,bet nu gandrīz nekaada rezultaata pat peec 3 reizēm intensīvaa saulē :(

Labots 24.07.2014 19:50

Ir jāpaskatās eļļveidīgās emulsijas iedeguma pastiprināšanai, atrodas tur pat  kur sauļošanās krēmi.

Zinu,ka ellas vislabaasaas ir peec sauloshanaas, aadu padara taadu maigi bruunu, arii, ja apdeg ellinas paliidz vislabaak. 

> Aiga S Akcija!

Ir jāpaskatās eļļveidīgās emulsijas iedeguma pastiprināšanai, atrodas tur pat  kur sauļošanās krēmi.

Labots: šodien, 19:50

Paldies,noteikti palūkošu - savaadaak katru dienu vai otro guļu vismaz 2 h saulē,bet jēgas nekaadas :(

Uhh,kaut es spētu nogulēt saulē. Neesmu to nekad iemācījusies darīt,maksimums 30 min un viss,vairs nevaru nogulēt bezdarbībā.

Man reiz bija apdegums,aptiekā bija putas(nosaukumu gan nepateikšu vairs),maksāja ap 10 eiro,palīdz pret apdegumiem diezgan labi. Ceru,ka tā bija pirmā un pēdējā reize,kad apdegu,pietam solārijā,jo dāmas nepateica,ka jaunas lampas,izcili! :D

> puma422

Varbūt kaada var padalīties kaads krēms labaakais lai aada vairaak pievelk sauli?Sauļojos entaas stundas,bet nu gandrīz nekaada rezultaata pat peec 3 reizēm intensīvaa saulē :(

Paskaties Sun Ozon peec sauloshanaas, papeeti cpf ciparinus. :)

> Janeta

Uhh,kaut es spētu nogulēt saulē. Neesmu to nekad iemācījusies darīt,maksimums 30 min un viss,vairs nevaru nogulēt bezdarbībā.

Man reiz bija apdegums,aptiekā bija putas(nosaukumu gan nepateikšu vairs),maksāja ap 10 eiro,palīdz pret apdegumiem diezgan labi. Ceru,ka tā bija pirmā un pēdējā reize,kad apdegu,pietam solārijā,jo dāmas nepateica,ka jaunas lampas,izcili! :D

oo, par putaam dzirdu pirmo reizi..:D 

Zinu, ka kliist runas, ka vajagot ar kreejumu smeereetie, jas esi apdedzis? Esat smeereejushaas? Skaabo vai saldo? :D paliidz arii? 

> Diāna

> Janeta

Zinu, ka kliist runas, ka vajagot ar kreejumu smeereetie, jas esi apdedzis? Esat smeereejushaas? Skaabo vai saldo? :D paliidz arii? 

Skaabais krējums - perfekti palīdz ;)

> puma422

> Diāna

> Janeta

Skaabais krējums - perfekti palīdz ;)

Būtu zinājusi,nepirktu putas pa 10 eiro,būtu smērējusies ar krējumu un ēdusi to,haha.

1 - 10 no 38