FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Lielā Sauļošanās

Sveikas! 

Padalamies. Aci miedzošs

Pastaastiet, kaadas firmas sauloshanaas kreemi ir vislabaakie, efektiivaakie? Smaidīgs

zinu, ka katrai ir savi paneemieni, kaa ciiniities ar saulee apdegushu aadu, kaadi ir Juusu?. 

38 Atbildes

Piemeeram, kreejums ir pret apdegumiem. Varbuut ziniet kaadu maajas liidzekli, kas paliidz iedegt? Kaadi maisiijumi un taa? 

• Šis ir ļoti labs- sausā  eļļiņa..

> Diāna

Piemeeram, kreejums ir pret apdegumiem. Varbuut ziniet kaadu maajas liidzekli, kas paliidz iedegt? Kaadi maisiijumi un taa? 

O,jaa šito es arī labpraat nošpikotu no kaadas ;)

Ir jaskatas kads adas tips esi, ir tadi tipi kuri vispar nosauloties nevar, smuka bruna iedeguma vieta var dabut saposu sarkanu apdegumu. Ir jasaprot kaads adas tips esi un tad talak ir jadodas uz kadu kosmetikas salonu un tur vari pajautat pardevejai, ta vismaz es dariju. :)

Man ļoti labi palīdz iesauļoties Jonson Baby eļļiņas. ;)  Pirms tam biju izmēģinaajusi viskko un no citiem rezultaats bija maz

Ļoti labi atvēsina apdegumus Balzams nekaitīgam iedegumam no Dzintara no smiltsērkšķu eļļas

Nosmerejies ar saulspuku ellu busi bruna ka cepti vistas sparnini, tikaj tam ir viens trukums tas nebus ilgstos.Aci miedzošs

> MaZaRiiTe

Man ļoti labi palīdz iesauļoties Jonson Baby eļļiņas. ;)  Pirms tam biju izmēģinaajusi viskko un no citiem rezultaats bija maz

Ļoti labi atvēsina apdegumus Balzams nekaitīgam iedegumam no Dzintara no smiltsērkšķu eļļas

o, Jonson Baby neesmu meeginaajusi, vareetu pameeginaat. :) 

Par krējumu dzirdēts daudz, bet viņu nevajag smērēt, es saprotu, ka tūlīt daļa metīsies man virsū, bet esmu vairākas reizes izgājusi pirmo palīdzību un tas tiešām nav ieteicams. Neesmu mediķis, iemeslu neatceros.

Avona ir bruna iepakojuma ella iedeguma veicinasanai, loti labs, brunu iedegumu atri iegusiet,proti, sakuma sasmerejot adu ar kadu parastu aizsargajosu kremu, pieninu,tad pec tam so uzsmidzinat..efekts super

> Dii

Par krējumu dzirdēts daudz, bet viņu nevajag smērēt, es saprotu, ka tūlīt daļa metīsies man virsū, bet esmu vairākas reizes izgājusi pirmo palīdzību un tas tiešām nav ieteicams. Neesmu mediķis, iemeslu neatceros.

Lai kaada, kura ir smeereejusi kreejumu pastaasta, kaa paliidz, un kaads efekts/rezultaats no taa! :)

11 - 20 no 38