FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Iesakiet labu TV.

Sveikas! Esmu skatāma 32 collu TV meklējumos. Biju tikko iegādājusies neta veikalā, bet attēla kvalitāte, diemžēl, bija zem katras kritikas. Nācās atgriezt atpakaļ. Varbūt varat ieteikt TV modeli, kam ir laba "bilde". Paldies jau iepriekš! :)


5 Atbildes


Tādēļ ir domāti parametri pēc kuriem var saprast,kāda būs attēla kvalitāte.

 

> Janeta

Tādēļ ir domāti parametri pēc kuriem var saprast,kāda būs attēla kvalitāte.

 

...un visi noteikti ideāli saprot pēc kādiem tieši parametriem jāskatās! Man piemēram, maz ko izsaka tie skaitļi, jo tehniskajā jomā esmu uz "Jūs". Jautājums bija savādāks. Bet Paldies par to pašu!


Ja ir kādi Tv varianti,vari man uzrakstīt,centīšos palīdzēt. 

Jautājums nebija savādāks,bet citādāks gan,he.:)


Mēs ilgi meklējām un iegādājamies Samsung Smart TV - ļoti ērti skatīties arī Internetā ievietotus materiālus, fotogrāfijas savas utt. Un attēla kvalitāte visai apmierina - dažreiz pieklibo Interneta materiāliem, bet tur tas ir atkarīgs no sākotnējas materiāla kvalitātes, ne visi ievieto pārāk kvalitatīvus vai derīgus lielam ekrānam.


Ja runa ir par attēla kvalitāti, tad protams ir jaunie UHD 4K televizori, dārgāk būs, bet kvalitāte izcila un augstāku kvalitāti vairs neatradīsi, mūsdienu augstākā kvalitātete 4K, pēc tā arī variet paskatīties google vai interneta veikalos.

1 - 5 no 5