FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iepirkshanaas internetaa - Ebay, Aliexp...

Sveikas!

Velejos apjautaties, vai kada ir saskarusies ar situaaciju, kad pec preces pasutishanas EBay prece neatnak pardeveja vainas delj? (konkretaja gadijuma izsutita prece caur pasta kompaniju, kas nesuta arpus pardeveja valsts un prece celjo no vienas vietas uz otru lidz iestajas noilgums.) Shajaa pashaa sakaraa, vai kaada ir atveerusi ¨claim¨ ieksh paypal, lai ar paypal palidzibu atgutu naudu? Pieredze?

Otrs jautajums sakaraa ar Aliexpress.. kvalitaate, pieredze? Chekoju shoden, iepatikas parís lietinjas, bet izskataas, ka tas taads leetais kjiinas pakaljdarinaajumu saits??

Paldies jau ieprieksh :)

9 Atbildes

eBay, ja lieto Open Dispute caur Resolution Center, lielākoties izdodas naudu atgūt.

Aliexpress ir tas pats eBay, tikai naudu grūti atgūt, jo pārdevējiem viss pie dibengala tā pat kā pašam Ali.

aliexpress.com jau  ir arī ķīnas pakaļdarinājumi :D

> Lauritta (atlaides visam)

un plus tagad visas lapas draugos suuta un tirgo no ali :D

Inky - paldies! Es vienkaarshi domaaju, kaa tas naudas atguushanas process otra pusee notiek, paypal (ebay) nonjem naudu no pardeveja paypal konta vai atgriezj no saviem kraajumiem un tad piedzen no pardeveja. Man vienkarshi shkjiet, ka diezvai pardevejs labpratigi velesies atdod naudu..

Lauritta - jaa, bet reizeem jau tiem pakaljdarinaajumiem nav ne vainas kvalitaates un izskata zinjaa. Tik negribas uzkjerties uz un riktiigi leetas (KVALITAATES zinjaa) preces, samaksaajot 40-50 eur..

> zaiza

Un ne tikai lapas. Privaatie arii. Es gandriiz uzkjeeros, man viena beibe gribeeja ietirgot kleitinju - smuka bildee, 20 eur. Domaaju kapeec ne. Shodien to kleitu pamaniiju Alie.. (jaasaka, ka neesmu to lapu shkjirstiijusi ieprieksh) un ieraudziiju to pashu kleitu jau pa 10 $.... Sadusmojos reaali :D

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

Inky - paldies! Es vienkaarshi domaaju, kaa tas naudas atguushanas process otra pusee notiek, paypal (ebay) nonjem naudu no pardeveja paypal konta vai atgriezj no saviem kraajumiem un tad piedzen no pardeveja. Man vienkarshi shkjiet, ka diezvai pardevejs labpratigi velesies atdod naudu..

Lauritta - jaa, bet reizeem jau tiem pakaljdarinaajumiem nav ne vainas kvalitaates un izskata zinjaa. Tik negribas uzkjerties uz un riktiigi leetas (KVALITAATES zinjaa) preces, samaksaajot 40-50 eur..

Man bieži selleri atgriež naudu labrātīgi, ja nav atnācis, jo viņiem ir nepatikšanas par visiem "open case" un negaīvajiem feedback'iem.

No Ali nesen noriskēju un pasūtīju Nike FreeRun botiņas. Izskatās super un tikai 30€ ar kapeikām. Šis selleris gan vairs nepārdod, bet daudzi citi gan. Un es kā ne-speciālists nemaz nevaru pateikt, ka viltojums, priekš manis ideālas, tik prasās 0.5 izmēru lielākas.

> zaiza

Un ne tikai lapas. Privaatie arii. Es gandriiz uzkjeeros, man viena beibe gribeeja ietirgot kleitinju - smuka bildee, 20 eur. Domaaju kapeec ne. Shodien to kleitu pamaniiju Alie.. (jaasaka, ka neesmu to lapu shkjirstiijusi ieprieksh) un ieraudziiju to pashu kleitu jau pa 10 $.... Sadusmojos reaali :D

citreiz cena ar sutisanu iznak dargaka, tapec jappeta vairak.:o jo ir bijis ta, ka skatos oo leti, bet sutisana vel tikpat. bet piekritisu, ka uzcenojums tomer ir pa lielu, + 10 un vairak eiro...:/ 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> zaiza

citreiz cena ar sutisanu iznak dargaka, tapec jappeta vairak.:o jo ir bijis ta, ka skatos oo leti, bet sutisana vel tikpat. bet piekritisu, ka uzcenojums tomer ir pa lielu, + 10 un vairak eiro...:/ 

Iespeejams,  ka  beibe bija pieskaitiijusi suutiishanas izmaksas, lai gan shaubos - ieksh Ali paardeveeji sho kleitu suutiija bez maksas. Turklaat veel bez manis noskatiitaas kleitas bija paaris citas tirgoshanaa, taa kaa domaaju, ka tas nebija variants ¨nopirka, nedereeja paardodu¨ :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man bieži selleri atgriež naudu labrātīgi, ja nav atnācis, jo viņiem ir nepatikšanas par visiem "open case" un negaīvajiem feedback'iem.

No Ali nesen noriskēju un pasūtīju Nike FreeRun botiņas. Izskatās super un tikai 30€ ar kapeikām. Šis selleris gan vairs nepārdod, bet daudzi citi gan. Un es kā ne-speciālists nemaz nevaru pateikt, ka viltojums, priekš manis ideālas, tik prasās 0.5 izmēru lielākas.

Tev pozitiiva pieredze, man prieks :) Cerams, ka man arii izies labi.

1 - 9 no 9