FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Karstums

Sveikas visas vai kada no jumsim nezin kad beigsies sis noladetajs karstums pastradat nevar ofisa 35 gradi plus bezgaiss.

48 Atbildes

Un tikt atlaistaj no darba.

uuj es gan priecajos par laicinu..jut ka ir vasara nevis ka junija bija:) 

http://www.delfi.lv/laika-zinas/raksti/pec-nedelas-gaisa-temperatura-var-pietuvoties-absolutajam-latvijas-rekordam.d?id=44778294

Jaa 33 graadi stabili būs + vēl iespējamība,ka stipraa saulē līdz pat 40,es pie ūdens vien dzīvošu un cepšos ;D

> winnis

Vai ne? :))

> puma422

> winnis

Vai ne? :))

Pilnigi noteikti:) nesen izpluncajos pa ezeru un sajuta vienreizeja:)

Galvenais jau pasam japadoma ka atvesinaties un pasargat sevi no karstumduriena;) tad jau nekada vaina:) 

..manuprāt ja ir vairāk par 30 grādiem nu normāli tas nav , ar mazu bērnu āra ar nevar iziet, par ofisiem nemaz nerunājot! 

Labots 28.07.2014 17:01

> kate

..manuprāt ja ir vairāk par 30 grādiem nu normāli tas nav , ar mazu bērnu āra ar nevar iziet, par ofisiem nemaz nerunājot! 

Nu ko tad piedawa darit ja ir tik karsts?pagriezt sledzi uz aukstaku?:D ka ir ta jadzivo..nekur jau neliksimies;) 

Laukos par karstumu wispar naw ko satraukties..berni dzivo ka dzivojusi..newajag jau tiesa saule dzivoties ..pilseta dzivoklos..ja savadak..bet tapat ipasi nesudzas neviens..newa rpa dienu iziet ara iziet a berniem wakarpuse;) 

Kam nau jastrada tiem jau labi ,bet nosedet darba vide Rigas centra 9 studas tas ir kaut kas traks

Es neko nepiedāvāju- protams kā ir tā ir neko nepadarīsi :)

> kate

Es neko nepiedāvāju- protams kā ir tā ir neko nepadarīsi :)

protams:) Latvietis iztures ne tadu vien karstumu :D

11 - 20 no 48