FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atsauksmes

Registrejos seit pavisam nesen, ieliku sludinajumus par sev nevajadzigajam lietinam.

Atsauksme bij loti liela un protams, ka vienu preci nevareju pardot visam uzreiz kaa veletos.

Paris dienu laika tiku jau pie divam neitralam atsauksmem un izskatas, ka bus ari tresa.

Jo...  nesutu pa pastu vai esmu atdevusi pirmajai, kura atbrauca pakal.

Varbut man tiesam seit nav vietas jo viss notiek caur pastu vai kaa?

Ja es nerezerveju uz nedelu kaut gan ir pircejs taja pasa diena tad esmu necilveks.

Ja uz piecam ludzosam vestulem sutit pa pastu jau ir apnicis rakstit tupu"ne" tad ignoreju.

28.07.2014 23:50

Par pastu - katra individuāla izvēle, par pārējo vēl var diskutēt. Es dodu pirmajai pircējai, pārējās parasti ir saprotošas, varbūt Tev vienkārši nepaveicās. Rezervēšana uz nedēļu - skaties pēc situācijas, ja arī citas meitenes prasa to lietiņu, atbildi (vēlams pieklājīgi), ka ir tūlītēji pircēji, ja citi nepiesakās, nu norezervē cilvēkam... kaut kā tā iesaku mēģināt, galvenais - nepadodies :)

28.07.2014 23:51

Taas ir Tavas mantas un tieši Tev ir tiesības izlemt KURAI no pircējaam taas paardot! ;)

Taa kaa Tev profilaa ir rakstīts,ka preces nerezervē un paardod pirmajai pircējai,tad galīgi nesaprotu pie kaa Tevi daamas cenšas vainot?

28.07.2014 23:52

> puma422

Taas ir Tavas mantas un tieši Tev ir tiesības izlemt KURAI no pircējaam taas paardot! ;)

Taa kaa Tev profilaa ir rakstīts,ka preces nerezervē un paardod pirmajai pircējai,tad galīgi nesaprotu pie kaa Tevi daamas cenšas vainot?

Jā, gribēju meitenēm tieši uzsvērt - viņai taču profilā jau tas ir rakstīts

28.07.2014 23:59

Cik es to redzu-Tu sākumā atbildi meitenēm,ka pārdosi konkrētās lietas viņām,bet tad neziņojot,pārdod citām un beigās nemaz neatbildi uz vēstulēm.

Kā jau visi zinām-profila informāciju šeit lasa retais(diemžēl),bet,ja kādai meitenei sasoli un beigās neatbildi,tas arī tā nav īsti pareizi.

Kā,lai saka-redzu abās pusēs kļūdu.

29.07.2014 00:01

Es ar pēc pieredzes zinu, ka vairs nevienai nerezervēšu. Pa pastu sūtu tām kas norunātajā laikā ieskaita naudiņu par preci un sūtīšanas izdevumiem. Daudzas nemaz neņem vērā kas rakstīts profilā, tā ka ar to jāsamierinās, bet skatos ka neko nēesi rakstījusi tām meitenēm atpakaļ. Varbūt uzraksti arī viņām atsauksmi.

29.07.2014 00:10

> Janeta

Cik es to redzu-Tu sākumā atbildi meitenēm,ka pārdosi konkrētās lietas viņām,bet tad neziņojot,pārdod citām un beigās nemaz neatbildi uz vēstulēm.

Kā jau visi zinām-profila informāciju šeit lasa retais(diemžēl),bet,ja kādai meitenei sasoli un beigās neatbildi,tas arī tā nav īsti pareizi.

Jaa,vienīgais mīnuss ir tas,ka tikušas ignorētas vēstules ...

29.07.2014 00:17

> puma422

> Janeta

Jaa,vienīgais mīnuss ir tas,ka tikušas ignorētas vēstules ...

+ nav teikts,ka informācija profilā nav uzradusies pēc sliktām atsauksmēm,bet tas ir slideni un varu kļūdīties,protams.

Es nezinu vai būtu priecīga kaut ko vēlēties pirkt,man to apsolītu un beigās mani ignorētu,nedod Dievs vēl par to ieliktu atsauksmi. Divas atsauksmes par vienādu situāciju liek aizdomāties. 

29.07.2014 00:17

Labots 29.07.2014 00:18

> Janeta

Tieši tā.

Tās jau divas dažādas situācijas - pārdot citam, ja nekas nav norunāts un pārdot citam, kad ir norunāts un cilvēks gaida konta numuru, kur naudu ieskaitīt. Atšķirība jau redzama. Tā jau katra paša darīšana, kam pārdot, bet gadījumā, kad ir solīts un tad solījums neizpildīts, neitrāls vērtējums ir pelnīts. 

29.07.2014 00:19

Nu nezinu, pēc atsauksmēm, šķiet, ir runāta sūtīšana.. Ieteiktu vispirms informēt par noteikumiem un tikai tad runāt par precēm, jo abas atsauksmes izskatās pēc pārpratuma un neizdevušās komunikācijas.

Un atbildēt uz visām vēstulēm liekas kaut kā normāli..

29.07.2014 00:23

Hmm,tikko sapratu,ka šī autore ir tā pati dāma,kura nesen forumā nolika citas dāmas,kuras čīkst par to,ka ir apkrāptas ,jo beigu beigās visas šeit ir muļķes un nesaprot kā ir jākārto lietas. Tāda interesanta situācija patiesībā. 

1 - 10 no 25