FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atsauksmes

Registrejos seit pavisam nesen, ieliku sludinajumus par sev nevajadzigajam lietinam.

Atsauksme bij loti liela un protams, ka vienu preci nevareju pardot visam uzreiz kaa veletos.

Paris dienu laika tiku jau pie divam neitralam atsauksmem un izskatas, ka bus ari tresa.

Jo...  nesutu pa pastu vai esmu atdevusi pirmajai, kura atbrauca pakal.

Varbut man tiesam seit nav vietas jo viss notiek caur pastu vai kaa?

Ja es nerezerveju uz nedelu kaut gan ir pircejs taja pasa diena tad esmu necilveks.

Ja uz piecam ludzosam vestulem sutit pa pastu jau ir apnicis rakstit tupu"ne" tad ignoreju.

es atceros, ka atteicu sutit ar pecapmaksu man ari ielika neitralu vai negativu, pec pusgada (aptuveni) to atsauksmi dzesa.

29.07.2014 00:57

> Janeta

Hmm,tikko sapratu,ka šī autore ir tā pati dāma,kura nesen forumā nolika citas dāmas,kuras čīkst par to,ka ir apkrāptas ,jo beigu beigās visas šeit ir muļķes un nesaprot kā ir jākārto lietas. Tāda interesanta situācija patiesībā. 

piekrītu, ko čīkstēt tagad te, pati vien būs vainīga... :D es vel tajā diskusijā minēju, nedod Dievs pašai tāda situācija, bet te tāds sīkums un Jau brēka sacelta :D tik tiešām Jocīgi...

un šaubos, kad meitenes tā pat vien ielika šo neitrālo atsauksmi... Jo nav jau viena Ta atsauksme.... 

29.07.2014 01:39

Man šis tas ieinteresēja no Tava skapja, bet jau bail sāk palikt. Es esmu gatava maksāt par piegādi ari, vai grūti iemest pakomātā vai pastā? 

29.07.2014 02:23

vende : Nepieveers uzmaniibu taadiem stulbiem komentaariem :) Ljaunas,neapmierinaatas meitenes,gan jau vinjas sapratiis kad pashas sanjems pa pilno taadas atsauksmes. Viss tachu naak atpakalj . 

Starp citu tu pati arii vari likt taadas atsaukmes ;) nemaz neko nepeerkot. Un es tev ieteiktu ielikt gan taam meiteneem,gan taam kas te gudri izrunaajas nezinot ne situaciju,neko....vieniiga laimiite laikam kaut ko riebiigu citam izteikt. Peec tam briinaas,ka dziivee nekas taadaam neizdodas.Un tas ir FAKTS !!!

29.07.2014 06:22

Autorei iesaku neķert kreņķi par pāris atsauksmēm,ja būs labas un kvalitatīvas lietiņas,tad pircējas būs,neskatoties uz atsauksmēm.Pa pastu nesūtīt,gan ir untums,vai tad grūti?ne jau visas dzīvo Rīgas centrā,pārsvarā jau šeit ir otrādi,ja nevedīsi uz Rīgu "palaikot"-norej kā suni! Man ir bijušas dažas dāmas,kas izvēlas 1 vai 2 pašas,pašas lētākās drēbes un prasa,kāda abām atlaide un vai es izsūtīšu uz sava rēķina?

Atliek pie sevis pavīpsnāt un tādā pat stilā arī atbildēt.

29.07.2014 07:16

Meitenei profila nekas tads nebija minets no sakuma,tas ir sarakstits tikai tagad!Nebija vispar nekadas profila informacijas!

Es ar meiteni gribeju mainities pret telefonu,teicu lai nem jebko un prasiju cik man japiemaksa,biju gatava uz jebkadu nosacijumu.Vina izvelejas lietinas ko velas preti un kad saku jautat pat tiksanos,viss saka ignoret!Rakstiju un zvaniju vairakas dienas,bet ignoreja.!Tad es uzrakstiju ka esmu gatava kaut pirt,meitene man uzrakstija ka profila informacija ir rakstits ka pardod tam,kas nem vairuma,vai ari pirmai pircejai.Ka to saprast?Bet es tacu biju pirma pirceja,es neskaitamas reizes rakstiju par preci!

Es nekad nevienai neesmu ielikusi sliktu atsauksmi,pat tad ja mani nav apmierinajusi iegadata prece un ta ir bijusi ar defektiem vai caurumies,jo negribu seit kasketies,bet si situacija ir loti nesmuka!Protams,katrs pats var izveleties kam pardot,ka izsakas meitene,bet ne jau sarakstities ar daudz vestulem un pec tam vienkarsi ignoret.

29.07.2014 07:30

Tapat ka,gribeju iegadaties puszabacinus no citas meitenes,rakstiju loti daudz reizes.Bija portala,izlasija un neatbildeja.Rakstiju tiesam loti daudz,lidz beigas uzrakstija,ka atvainojas,ka bija nozudusi,ka tikties nav laika un varam tikties augusta vidu vai beigas :D 

29.07.2014 08:54

> ambercat69

vende : Nepieveers uzmaniibu taadiem stulbiem komentaariem :) Ljaunas,neapmierinaatas meitenes,gan jau vinjas sapratiis kad pashas sanjems pa pilno taadas atsauksmes. Viss tachu naak atpakalj . 

Starp citu tu pati arii vari likt taadas atsaukmes ;) nemaz neko nepeerkot. Un es tev ieteiktu ielikt gan taam meiteneem,gan taam kas te gudri izrunaajas nezinot ne situaciju,neko....vieniiga laimiite laikam kaut ko riebiigu citam izteikt. Peec tam briinaas,ka dziivee nekas taadaam neizdodas.Un tas ir FAKTS !!!

Tātad,par cik es šeit "izrunājos",man būtu jāsaņem negatīva atsauksme un jāsamierinās,ka manā dzīvē nekas neizdodas? Hmm,es laikam nespēju savilkt paralēles starp manu dzīvi un atsauksmēm šeit. Par kādiem faktiem ir runa? Varbūt neesmu sapratusi pareizi.

29.07.2014 09:14

Tātad,par cik es šeit "izrunājos",man būtu jāsaņem negatīva atsauksme un jāsamierinās,ka manā dzīvē nekas neizdodas? Hmm,es laikam nespēju savilkt paralēles starp manu dzīvi un atsauksmēm šeit. Par kādiem faktiem ir runa? Varbūt neesmu sapratusi pareizi.

Pilnigi nelogisks komentars.Kadel uzreiz launas,neapmierinatas meitenes??? Nedomaju,ka Jus priecatos,ja Jums butu tada situacija un lieta ko velaties tiesam butu loti nepieciesama!

29.07.2014 09:24

Iesaku šo visu vispār neuztvert nopietni. Citā diskusijā autore izteicās par to,ka "w" aizstāj ar "v" un man kā izglītotam cilvēkam ,tas būtu jāsaprot. Tur valda kosmoss,tādēļ tas bija pirmais faktors,kurš norādīja,ka nevar ņemt par pilnu,he. 

11 - 20 no 25