FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Maska matu augsanai

http://tikaidaile.lv/post/93/Maska-no-kuras-mati-aug-griezdamies/

Sveikas, saja majaslapa var izlasit par masku kuru jataaisa no sinepju puvera, ka jums skiet vai var ar taisit no tas parastas sinepes, kuras pardodas burcinas un parastajos lielveikalos? 

16 Atbildes

zinu baigi labo masku matu augšanai., pārbaudīta un strādā perfekti .  1 ēd.k kanēlis + 2 ed.k medus +1 ola + pus otra ēd.k dadžu eļļa, ūdens peldē uzsilda un liek visos matos. tur no 20 min līdz stundai, tad divas reizes ar šampūnu.

lietoju reizi - divas nedēļā. Meitenes - neko labāku neesmu atradusi :)) mati mīksti, spīdīgi, smaržo pēc kanēli :) Ķēpa jau ir, bet rezultāts ir to vērts

Saviem matiem, pagaidām, neko labāku par parasto olīveļļu neesmu atradusi, lai gan izmēgināts ir daudz kas - sinepes, olas, majonēze, avokado - vārdu sakot gandrīz viss, kas atrodams ledusskapī. Tikai pēc olīveļļas ir reāli redzams un iepriecinošs efekts.Dažreiz arī piešauju klāt kanēli - patīkami smaržo un, lietojot regulāri, dod matiem nedaudz violetu tonīti. Galvenais turēt pēc iespējas ilgāk, parasti lieku matos uz nakti.

> Mundžarīns

zinu baigi labo masku matu augšanai., pārbaudīta un strādā perfekti .  1 ēd.k kanēlis + 2 ed.k medus +1 ola + pus otra ēd.k dadžu eļļa, ūdens peldē uzsilda un liek visos matos. tur no 20 min līdz stundai, tad divas reizes ar šampūnu.

lietoju reizi - divas nedēļā. Meitenes - neko labāku neesmu atradusi :)) mati mīksti, spīdīgi, smaržo pēc kanēli :) Ķēpa jau ir, bet rezultāts ir to vērts

vareetu bez dazhu elljas,tad viss man maajas ir :D

> Mundžarīns

> Mundžarīns

> kintija pupčenoka

Priekšroku dodu specializētiem matu vitamīniem vai vispārējiem vitamīniem sievietēm. Man mati , kopš viņus lietoju, 1,5 gada laikā izauguši par 30 cm !

Kadus vitaminus lieto? 

11 - 16 no 16