FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kur labāk doties atpūsties ?

Kur dodaties Jūs? 

08.04.2015 18:07

Madeiras sala. Celojot individuali var leti tikt, tiesa ar parsesanos. Var braukt cauru gadu jo temperaturas atskiribas ziema un vasara ir minimalas.Fantastiska daba, bet nav piemerota vieta pludmale guletajiem, jo tadas tur vnk nav :) un lidostad skrejcels starp citu viens no top10 bistamakajiem pasaule :))) ja nu gribas asuminu :) cenas plus minus ka pie mums, nav dargi.

08.04.2015 18:23

Kalifornija! :)

08.04.2015 18:31

Noteikti Barselona,ja ir vēlme daudz ko apskatīt,ne tikai gozēties pludmalē....Esmu bijusi tur 2x un noteikti pēc gadiem aizbrauktu arī trešo reizi.....Ceļojumus plaanoju pati,meklēju lētaas aviobiļetes,viesnīcas un izveidoju arī plaanu apskates vietaam...Ar Wizzair lidojums vienai personai izmaksaaja abos virzienos 60 euro,manupraat,tas ir ļoti lēti....

08.04.2015 18:42

> Janeta

Kalifornija! :)

Esi bijusi? Ir sens sapnis apcelot West coast, kad mazais paaugsies..:)

08.04.2015 18:43

Vislabāk atpūsties var tepat LV, sameklē kādu feināku viesu namiņu un aidā:))

08.04.2015 18:43

> Mazā bodīte

Taizemei drusku taa kaa pa daargu, uz cilveeku labaakajaa gadiijumaa 2000 

Taizeme ir viena no visletakajam valstim, kur esmu bijusi. Vienigi dargas ir aviobiletes, bet var trapit uz letam akcijam.

Parejais- ediens, serviss arkartigi lets. Kvalitate lieliskia Iesaku doties uz Phuketu. Neiesaku uz- Bangkoku.

04.05.2015 20:34

Horvātija - viennozīmīgi, tur jūra ir tik burvīga - pavisam savādāka šķiet kā mūsējā :) saule, citronkoki, mandarīni ,palmas , palmas palmas palmas.. sirreālas pilsētiņas.. burvīgi.. esmu vnk sajūsmā..

un ja iekļauj vēl blakus valstis, tad vispār superīgi.. Esmu jau pāris reizes bijusi un brauktu vēl - vēl un vēl :)

04.05.2015 21:07

Norvēģija....PasakainiNevainīgs

04.05.2015 21:35

> Līga

Madeiras sala. Celojot individuali var leti tikt, tiesa ar parsesanos. Var braukt cauru gadu jo temperaturas atskiribas ziema un vasara ir minimalas.Fantastiska daba, bet nav piemerota vieta pludmale guletajiem, jo tadas tur vnk nav :) un lidostad skrejcels starp citu viens no top10 bistamakajiem pasaule :))) ja nu gribas asuminu :) cenas plus minus ka pie mums, nav dargi.

+++ Tikai lidojums gan laicīgi jānobuko Vēsais

21 - 29 no 29