FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kāda pieredze un cena?

sveikas. vēlos uzzināt vai kāda ir pieaudzējusi dabīgos matus pie īsiem bieziem matiem?

man pašai mati ir ļoti biezi un garums ir zem ausīm.

kādas cenas un kā vispār izskatās pieaudzētie pie īsiem? vai var pieaudzētos tā apgriezt,ka izskatās pakāpeniski un dabīgi?!

ļoti bail aiziet uz salonu,iztērēt ap 200 eiro un nožēlot. Jo tagad jau daudzas dara pavirši visu,ka tik nopelnīt.

05.08.2014 20:42

Varbūt tomēr pagaidīt, kamēr skaistie un biezie mati paši izaug līdz vēlamajam garumam? Manā draudzeņu lokā ir gadījumi, kad pašas mati pēc tam ir sabojāti.

05.08.2014 20:46

es bez domas kautka saku skatities duadz video par matu pieaudzesanu, esmu dzirdejusi, ka loti labas atsauksmes matiniem no si saita ir http://www.valenciarosehair.com/ taka ja pate perck matinus. laikam laps ieteikums, palasi vel neta.:) 

05.08.2014 20:48

Sveika, sev pieaudzeju jau gadu, kad pieaudzeju biju biezu matu ipasniece, mati man bija lidz pleciem, pirmo reizi pieaudzeju 45 cm un 40 paksnites ( pieaudzeju ar us - tape, limlentam ) Samaksaju tolaik 90 latus. Mati superigi, izskatijas ka isti, pirmas 3 dienas gruti bija pagulet ar viniem, bet pec ta jau pieradu un vinus vispar nejutu. Tad pec 2 menesiem nemu nost, jo ar mazgasanu gruti un ari loti jarupejas par viniem, jaliek visadas maskas un ellinas, bet tad pagaja 8menesi un pieaudzeju atkal, soreiz 55cm un 50 plaksnites, samaksaju 180 euro. Mati tiesam superigi, izskats uzreiz mainas un nemaz eizskatas maksligi. Matus liku pie meistarites Santas Zvaigznes majas, loti laipna meistare :)

Ja vel kadi jautajumi, drosi jauta. 

05.08.2014 20:51

Ja pareizi apgriež, starpība nav redzama. Man ir biezi mati un biju pieaudzējusi, taču jārēķinās, ka biezos matos arī šķipsnas vajadzēs vairāk. Noskaidro, vai tiešām ar 200 eur pietiks :) 

05.08.2014 21:01

Labots 05.08.2014 21:02

Es pieaudzēju- mati virs pleca bij- audzēju  līdz pusei muguras. Izskatījās skaisti, maksāja 85 lati. :)

Meitene Inga Prokofjeva, iesaku. :)

05.08.2014 21:18

Pieaudzēju salonā Mella. Cenas,protams,nav ļoti lētas,taču par rezultātu joprojām esmu apmierināta :)

05.08.2014 21:22

Nodarbojos ar matu pieaudzēšanu,ja interesē raksti privāti visu istāstīšu,kas interesē...

05.08.2014 21:25

> vende

Es pieaudzēju- mati virs pleca bij- audzēju  līdz pusei muguras. Izskatījās skaisti, maksāja 85 lati. :)

Labots: šodien, 21:02

Sveika to raksta Vika Rēze?Jeb par kādu citu Ingu Prokofjevu iet runa?Ja par mani,tad nezināju kad arī sēdi atverskapi.Paldies par labām atsauksmēm

05.08.2014 21:46

> Persony

> vende

Labots: šodien, 21:02

Sveika to raksta Vika Rēze?Jeb par kādu citu Ingu Prokofjevu iet runa?Ja par mani,tad nezināju kad arī sēdi atverskapi.Paldies par labām atsauksmēm

es tiešām esmu apmierināta ar Tavu darbu, tagad krāju naudiņu, meklēju īsto toni matiem un ja varēs, braukšu pie Tevis atkal. ;]

5 gadus atpakaļ pieaudzēja salonā, atdevu pie 500 ls , Balmain firmas mati, plus darbs, mati man biezi, kā friziere saka 4 cilvēku porcija uz galvas aug. Vajadzēja 280 šķipsnas. I to likās ka biku par maz. 

1 - 10 no 10