Andele Mandele sestdien!

Velejos padalities ar jums, ka so setdien ir karteja mini ANDELE MANDELE, noiks kalnviema ielas vartala. Bus gan pardevejas, gan ari ierasto zemneiku tirdzinu gardumui.:) 

p.s.Pate busu ka pardeveja, varbut vel, kada no skapja bus pardevejas loma?:) 

11 Atbildes

Nokavēju pieteikšanos,ļoti gribēju piedalīties,bet nu neko! :) Būs jābrauc paskatīties,kas labs notiks tur! 

Ps. Varbūt kādai brīva vietiņa ir? Varētu piekabināties klāt,ha. 

Šajā Andelē klāt nevienam negribu piekabināties,bet tādu domu apsveru par AndeliMandeli Grand septembrī Ķīpsalā! :) Cik no Jums ir pieteikušās? :)

JAneta - piemzel ne, jau pate sakabinaju lielas kleitas un sapratu, ka uz kronsteina maz kas lien tapec mekelju vel kautkadu galdu :D 

Ievy - pieteicos jau, caur sejieni var pieteikties - http://www.andelemandele.lv/ 

> Reita

Par galdu ļoti labi der veļas žāvētājs pārklāts ar audumu ;)

Par AM Grand runājot, esmu pieteikusies un noteikti būšu. Kaut kā no tām mantām vaļā tak jātiek.. ;D

Biju pieteikusies uz šo andeli, bet atteicu dalību, jo pieļauju domu, ka grand andele būs manam piedāvājumam atbilstošāka... šīs nedēļas andeles tematikai man praktiski ne kā nav, tāpēc atbrīvoju vietu citām interesentēm, kurām ir krāšņas lietiņas.

Es būšu gan sestdien, gan Grand septembrī. Praktiski esmu uz katru Andeli kā pārdēvēja , izņemot KIDS vai kādu reģionālo, kas man patālu.

No cikiem līdz cikiem būs taa Andele Mandele Kalnciema kvartaalaa?

Būšu GRAND Andelē ;) Šajaa gan nē, jo praktiski nekaa no šīs tēmas man nav - neuzskatu ka ir to vērts. ;)

Pieteikšanās uz AndeleMandele Grand ir beigusies, var tikai pieteikties rindā ar cerību, ka kāda vieta atbrīvosies. Es jau laicīgi pieteicos, tagad tik jāsakārto pārdodamās lietas.

Sveikas meitenes! Esmu pieteikusies GRAND pirmo reizi, tapec gribu pajautat - vai ir kads ierobezhojums cik tam mantam ir jabut? Vai cik salien, tik ari drikst? :)

1 - 10 no 11