FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Patīkami :)

Beidzamajā laikā forumā tik par slikto, kašķi utt.

Tāpēc rakstīšu par patīkamo.

Šodien mani iepriecināja pasta stacija. Aizdevos sūtīt lielu paku ar FB akcijā iegūtu bezmaksas kodu. Ievadot informāciju, saņēmu atbildi, ka kods ir nepareizs.

Sazvanīju pasta staciju, ātri atbildēja un nepilnas vienas minūtes laikā problēma tika atrisināta.Nevainīgs

Paldies! Šādas tādas problēmas ir bijušas ar pakomātiem, bet šī reize pārliecināja, ka serviss kļūst kvalitatīvs!

Lai jums visām jaukas brīvdienas!Vēsais

Iesaku rit visam aizdoties uz Mandeli un izveidinat galvu, noteikti bus labas emocijas ^_^~ Vienmer tur esmu guvus pozitivas emocijas.:) 

08.08.2014 19:14

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Iesaku rit visam aizdoties uz Mandeli un izveidinat galvu, noteikti bus labas emocijas ^_^~ Vienmer tur esmu guvus pozitivas emocijas.:) 

Piekrītu ;)

08.08.2014 19:57

Vispār varētu šeit biežāk rakstīt par kaut ko labu,nevis kā pēdējā laikā sanāk,ka tikai diskusija ir tā vērta,ja uzraksta slikto(kā pat manā gadījumā bija).

Jāvairo smaidi un pozitīvas emocijas. :)

ps. līdz cikiem rīt ir Andele? :)

08.08.2014 20:17

> Janeta

Vispār varētu šeit biežāk rakstīt par kaut ko labu,nevis kā pēdējā laikā sanāk,ka tikai diskusija ir tā vērta,ja uzraksta slikto(kā pat manā gadījumā bija).

Jāvairo smaidi un pozitīvas emocijas. :)

ps. līdz cikiem rīt ir Andele? :)

no 10-16!!! ;)

08.08.2014 20:25

Agrāk te bija daudz pozitīvāk... bet nu ir saradušies arī citādi domājošie...

08.08.2014 20:31

> dziidz

Nekad nav tā,ka nav atpakaļceļa,vienmēr var atrast kopīgu valodu visā . Salīgt vajag. :)

08.08.2014 20:57

> Janeta

> dziidz

Nekad nav tā,ka nav atpakaļceļa,vienmēr var atrast kopīgu valodu visā . Salīgt vajag. :)

Piekrītu...Jums,šķiet, tas pašreiz ir aktuāli :) 

08.08.2014 20:58

> dziidz

> Janeta

> dziidz

Piekrītu...Jums,šķiet, tas pašreiz ir aktuāli :) 

Ar mani atteicās runāt miera ceļā,beigās vēl izdzēsās,tā kā man nespīd! :D

Tā citādāk viss ir kārtībā ar visiem.

08.08.2014 21:01

Jūs meitenes mani pārsteidzat, dažreiz es pat te esmu rupji sakot uz " dirsas " no smiekliem.:D tad kašķējās un vēlāk saka " jā, vajag labo  forumā.:DD atcerieties, nekad nebūs labi šeit, jo forumā vienmēr atradīsies kāds -  kurš  gribēs savas nepatīkamās ģimenes negācijas izgāst uz citiem ē-vidē.

1 - 9 no 9