FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

piirsnigs nabaa...

Sveikas. Gribas :D bet kadas tam cenas un kadi + un - ??? 

12.08.2014 15:13

Es izduru pirsingu nedelu atpakal viena Jelgavas salona, kopa ar visu pirsingu un darbu samaksaju 17 eiro.

Paslaik ziekeju klingerisu tinkturu, vienu nomierinosu smeri, bet nu sad tad jutu sapiti,kad pieliecos, bet ta nekas traks..

Un runajot par dursanu, tas moments kad tavai adai izlauz cauri to adatu, jutu sapi, bet uz isi bridi, jo viss notikas loti atri..

Paslaik nenozeloju, skatisos ka dziss..

12.08.2014 15:23

> Kristīnīte

Es izduru pirsingu nedelu atpakal viena Jelgavas salona, kopa ar visu pirsingu un darbu samaksaju 17 eiro.

Paslaik ziekeju klingerisu tinkturu, vienu nomierinosu smeri, bet nu sad tad jutu sapiti,kad pieliecos, bet ta nekas traks..

Un runajot par dursanu, tas moments kad tavai adai izlauz cauri to adatu, jutu sapi, bet uz isi bridi, jo viss notikas loti atri..

Paslaik nenozeloju, skatisos ka dziss..

Baigi dārgi Pārsteigts.

Es pirms 2 gadiem atkārtoti dūru nabā, Rīgā, Birznieka Upīša ielā, šajā salonā  http://imidzs.ucoz.lv/index/tattoo_piercing_cenas/0-13

Man patīk, sadzija (palīdzēja kliņģerīšu tinktūra un Bephanten ziede) Aci miedzošs.

12.08.2014 15:23

> Judeika :P

Kā tas saprotams - nesāpēja? :D Man ,kad ar tām knaiblēm saņēma kopā to vietu kur durs,tad jau gribēju spiegt, nemaz nerunājot par pašu duršanu! :D Taču process ir ātrs! Piekrītu Vitai - kā rūpējas,tā dzīst! Es ūdenņraža vai kliņģerīšu tinktūras vietā izmantoju veco ,labo šņabuci, vislabākās zāles pret visu! :D

Tas jau ka kuram, citi ir jutigaki cilveki, citi ne. Ne visiem vienadi sapes, tas pats ar ausu dursanu, citi kliedz aiz sapem, bet citi neko nejut.. :)

12.08.2014 15:25

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

> Judeika :P

Kā tas saprotams - nesāpēja? :D Man ,kad ar tām knaiblēm saņēma kopā to vietu kur durs,tad jau gribēju spiegt, nemaz nerunājot par pašu duršanu! :D Taču process ir ātrs! Piekrītu Vitai - kā rūpējas,tā dzīst! Es ūdenņraža vai kliņģerīšu tinktūras vietā izmantoju veco ,labo šņabuci, vislabākās zāles pret visu! :D

Tas jau ka kuram, citi ir jutigaki cilveki, citi ne. Ne visiem vienadi sapes, tas pats ar ausu dursanu, citi kliedz aiz sapem, bet citi neko nejut.. :)

Tas gan!Smaidīgs

Man bija - ak, šausmas (abas divas reizes, jo 1.reizi vajadzēja izņemt dēļ operācijas), jo ļoti bieza nabas āda...ai, kā kliedzu un speciāliste, kura dūra bija šokā Smejošs.

12.08.2014 15:41

Izduru 10gadus atpakal, samaksaju 15LVL...  divus gadus atpakal paliku stavokli ar otro berninu, tad iznemu ara un ta ari vairs nav vilkts, ir meginats ielikt, viss ok.. tik vairs mani nepiesaista pirsings nabaa.. Un man nemaz nekrit acis, kad butu durts...  Durot nekas nesapeja, un loti atri viss sadzija...

Katram tas process ir individuals, citam saap, citam nee, citam dziist aatri, citam vel pat struto utt...

21 - 25 no 25