FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

3D white

Sveikas, varbūt kāda no jums ir mēģinājusi 3D white whitestrips?

Kādi rezulāti?

Vienkārši vēlos pasūtīt 3D Professional Effects un rakstīts,ka efekts pēc 3x lietošanas reizēm un tagad nevaru izdomāt vai sūtīt 6 paciņas vai 10 Satraukts

Izlasīju,ka Amerikā un tagad jau arī Eiropā tas ir 1.labākais līdzeklis zobu balināšanai, bet nezinu man bail,ka iztērēšu naudu un īpašu efektu nedabūšu.

13.08.2014 14:16

Varbūt kāda ir mēginājusi arī to balinošo zīmuli? Man tas škiet ērtāks, bet it kā nedrīkst lietot  dienas laikā  krāsojošus produktus un dzērienus.

13.08.2014 14:37

Ja kada suta es labprat pievienotos un ari gribetu pasutit.

13.08.2014 15:03

Es arī domāju,ka šis nebūtu labākais variants, bet ja nav galīgi naudiņa,un tomer gribas pabalinat nu tad var riskēt.. Bet labak jau iet uz profesionālu klīniku un balināt tur. 
Sen sen atpakaļ izbalināju pie zobārsta arī ar kkādiem nebūt līdzekļiem, izrādās ļoti svarīgs aspekts,kas jāņem vērā, ir, ka zobu emaljai un pašiem zobiem + smaganām jābūt veselām,un tikai tad var balināt.. 

Tā kā, ja zobi nav īsti veseli,labak neiesaku,pie tam efekts nebus mūžigs,bet sabojātus zobus varēssaglābt tikai liekot jaunus,pa milzigu naudu.. 

14.08.2014 11:51

Hey, es arī lietoju Crestu pirms vairāk kā mēneša, efekts ir un ļoti labs. Māsa ar pamēģināja, kad redzu viņas baltos zobus liekas vienkārši WoW...super, man tik balti nepalika, bet tomēr manāms rezultāts ir. Un jā, lai saglabātu baltumu māsa pasūtīja un tagad jau lieto crest zobpastu. Ebay viss atrodams:) Veiksmi:)

Paldies, meitenes man arī šī informācija noderēja. Doma pamēģināt Crest balinātāju ari man :)

Esmu lietojusi Drogās nopērkamās balinošas plāksnītes kas maksā ap 20 eur, efekts nedaudz bija, bet gribējās vairāk :)

11 - 15 no 15