FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vitamini

Sveikas. Vai kada ir atsauksmes par sajiem vitaminiem?  :)

18.08.2014 13:34

Labots 18.08.2014 13:57

......

18.08.2014 14:06

Labots 18.08.2014 14:07

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

......

Labots: šodien, 13:57

Esmu lietojuši (divus mēnešus) šo:

Silīcijs...

Nemanīju nekādus īpašus uzlabojumus!Smejošs

18.08.2014 14:22

ļoti ilgi lietoju gurķeņu eļļu kapsūlās aptiekās nopērkams ,gan ādai gan matiem labi vitamīni palasat info netā ,man ļoti patika ,mati man vienmēr ātri auguši nevaru spriest ,bet āda vairs nav tik sausa .

18.08.2014 14:36

Kāpēc gribi dzert vitamīnus? Kāds konkrēti ir mērķis?

Pati lietoju ikdienā gan zivju eļļu, gan magniju, gan PP un tagad arī matiem/nagiem/ādai. Man kompleksie vitamīni īpašu uzticību nevieš, es labāk dzeru vairāk tablešu, bet specializētākas ;)

18.08.2014 14:48

> Dii

Pati lietoju ikdienā gan zivju eļļu, gan magniju, gan PP un tagad arī matiem/nagiem/ādai. Man kompleksie vitamīni īpašu uzticību nevieš, es labāk dzeru vairāk tablešu, bet specializētākas ;)

Lietoju sos vitaminus vien 2 dienas, speciali matu augsanai un veseligumam sos lietosu, kurss ir 6 menesi...Domaju varbut kadai ir pieredze un atsauksmes. :)

Lieto zivju ellu tadas ka kapsulas, vai skidra veida? Jo esmu dzirdejusi , ka var dzert divas edamkarotes skidro zivju ellu, baigi palidzot, bet pati neesmu meginajusi. 

18.08.2014 14:55

> Dii

Lietoju sos vitaminus vien 2 dienas, speciali matu augsanai un veseligumam sos lietosu, kurss ir 6 menesi...Domaju varbut kadai ir pieredze un atsauksmes. :)

Lieto zivju ellu tadas ka kapsulas, vai skidra veida? Jo esmu dzirdejusi , ka var dzert divas edamkarotes skidro zivju ellu, baigi palidzot, bet pati neesmu meginajusi. 

Par matiem nezinu teikt, bet nagiem ir citi super-vitamīni :D Zivju eļļu lietoju kapsulās, 2 kapsulas dienā, es dzeru abas uzreiz parasti ;)

18.08.2014 15:14

> Dii

> Dii

Par matiem nezinu teikt, bet nagiem ir citi super-vitamīni :D Zivju eļļu lietoju kapsulās, 2 kapsulas dienā, es dzeru abas uzreiz parasti ;)

Ar nagiem man viss ok, aug atru un labi.. Paldies, ka padalijies ar pieredzi. Smaidīgs

1 - 7 no 7