FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Man stāv viss malā, salikts kastē, vesels stūris ar šādām lietām, jo skapī nav visam vietas.

Es personīgi, to ko pārdodu nenēsāju, tas viss ir atlikts maisos. Vajadzīgās drēbes jau normāls cilvēks nepārdod, izņemot gadījumus, kad nav par ko maizi pirkt... 

Man viss ir uzlikts uz kronšteina un apavu statīva - speciaali pirku, jo zinu, ka arī Andelees noderēs. Paardod jau taapēc, ka nenēsaa un to nedarīs. ;) Bet saaku domaat par vēl vienu kronšteinu

Man ari viss maisos stav:)ta ka skapis ir un ta pilns ar visadam drebem:)bet skatos ka te gruti ko pardot:)

Protams, ka stāv maliņā, man - kastē, skapī. Tas jau būtu absurdi likt sludinājumu un vēl nēsāt...

:)

Labots 20.08.2014 13:36

nē, nu citām te tik plašs un liels piedāvājums, ka šķiet, ka mazu bodīti varētu atvērt.. tāpēc aizdomājos - vai nav tā, ka safočē visu skapi.. uz labu laimi gan jau kaut ko nopārdos.. pieļauju, ka tā mazās meitenes dara..

labi, ka mājās daudz vietas :)

Stav dazas lietas laukos,mums tur istaba sava ,liels skapsi,tad turu tur! :) nenesaju! 

Man arī maisos salikts. Jaunas lietas grūtāk pārdot, jo cenas nav tik zemas kā lietotajām.

Pilns stūris ar kastēm :D Daļa ir jauna, ar birkām/cenu zīmēm, var jau tad pērkot redzēt, ka neesmu vilkusi drēbes, lielākā daļa pat nav manas, mamma pasūta un viņai neder, nu neko, jātirgo tālāk. Arī kosmētiku, kura ir sludinājumos, neviens nelieto, ja gadījumā kaut ko vēlos pati lietot, izņemu kā pārdotu un miers :D

Bet tagad aizdomājoties - ir meitenes, kurām stāvoklis ielikts "jauns", bet pērkot var redzēt valkāšanas pazīmes - nu tad vai nu viņas nepamana, ka ķeksītis jāpārvieto, vai nofočē reāli, kad ir jauns un valkā, kamēr nopērk :D

Protams stāv skapī speciālajā lielajā plauktā

1 - 10 no 111