FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Ja trāpi ,,laimīgajā stundā”, tad labas bērnu mantas pat par 50 centiem vai 1 eiro var nopirkt.

Esmu saņēmusi arī drebītes kur uz šiltes ir rakstīta ar pildspalvu cena un protams ne tada pa kadu nopirku, uzreiz sapratu , ka drēbe nak no humpīšiem . 

Man viss stāv kartona kastēs uz skapjaugšas, tīrs, salocīts un sašķirots pa tēmām - parastās kleitas, svārki, bikses, topi, jakas  un žaketes, vīriešu apģērbi, mēteļi un vakarkleitas karājas uz pleciņiem skapī, somām un aksesuāriem ir atsevišķš plaukts, apavus glabāju katru pāri savā kastītē. Dabiski, ka nevelku to ko pārdodu, jo pārdošanā ir tas kas dažādu iemeslu dēļ vairs neder vai neiedvesmo. To, kas ir pavisam nolietojies vedu uz laukiem vai salieku maisā un kādā saulainā dienā nolieku pie atkritumu urnas. :) 

Nezinu, man skapī ir tikai tās drēbītes, ko nenēsāju vairs, jo esmu palikusi krietni tievāka, un tās, kuras ir apnikušas.....vienkārši kleitu nopērku divas, trīs reizes uzvelku un tā man vairs nav aktuāla...tā nu tas man ir. Visas sludinājumu mantas man stāv skapī sagatavotas pārdošanai:) 

Labots 10.11.2014 12:58

Manā skapī pārsvarā mammas skapis un preces kas neder man jau sen noliktas uz pārdošanu.Viss piedāvājums gaida jaunu saimnieci.Šobrīd ir iespēja piedavāt savu cenu izvelētai precei,rakstīt man personīgi,pērkot virs 20 eur piegāde bezmaksas!:)

> Dress VIP

Manā skapī pārsvarā mammas skapis un preces kas neder man jau sen noliktas uz pārdošanu.Viss piedāvājums gaida jaunu saimnieci.ŠOBRĪD ir iespēja PIEDĀVĀT SAVU CENU IZVĒLĒTaI PRECEI,rakstīt man personīgi un pērkot virs 20 eur,piegāde bezmaksas!!!:)

Laba pašreklāma. Smejošs

Manas drēbes stāv pa kastēm un uz pakaramajiem,ja nepiemirstu tad vnm pirms atdošanas tiek ilgludināts un izmazgāts..

Esmu šeit pirkusi ļoti daudz un dažādu lietu un līdz nejaukajam Lennes komplekta pirkumam man viss ir noritējis daudz maz pozitīvi:)

Par šiltes aprakstīšanu..Nenoliegsu bet man ar uz dažām piem Huppas kurtkas,biksēm bija meitas vards un uzvarda pirmais burts,Kāpēc?

Jo mūsu dārziņā mēdza pazust lietiņas:(

Un tas ka meitenēm mēdz būt dažādi izmēri skapī nenozīmē ka Humpaļ tirgones:D

Pat ja gribētu.....vairs nevarētu ietūcīties Nokautrējies

Humpaļus NEVAR neatšķirt-smaka,nolietojums,izstaipītas u.c.

Un cik zinu,humpaļos nav guess,Ivo Nikkolo,Monton,prada.Varbūt izrakt tādus kaut kur var,nenoliegšu...

91 - 100 no 111