FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Man stāv atliktas maisā...

> beatriska

Humpaļus NEVAR neatšķirt-smaka,nolietojums,izstaipītas u.c.

Un cik zinu,humpaļos nav guess,Ivo Nikkolo,Monton,prada.Varbūt izrakt tādus kaut kur var,nenoliegšu...

Pilnas humpalas ar dažādiem brendiem un pat zinu meitenes, kuras speciāli dodas uz humpalām medīt šos brendus un tad tirgo kā savējos, bet tiem, aks pārzina puslīdz brendu sezonālās aktualitātes jau zināms un saprotams, no kuriem plauktiem nāk šie brendi... 

Man ari drēbes stav kastītes,izmazgatas un gatavas nosutīšanai

Mana vecāka meita ir fotogrāfs,viņa daudz reizes varēja atrast lietotu drēbju veikala ineresantas un kvalitātīvas drēbēs

Tas jau tik normali,ka tas ko tirgo netiek lietots,bet stav neizmantots,katkad iegadats mirkla impulsa,vai vienai vajadzibai.Nu kad maza izaugs,tas skatisos vai ir verts pardot,vai labak kadai daudzbernu matei atdot.Man pec otra puikas daudz labu drebju palikusas,bet tas visas mazai vel noderes.Ari humpisos perku brendu apgerbu,jo tam laba kvalitate,ne tada ka musu veikalos drebem.Aci miedzošs

Jautājums bija par to, vai nēsājam tās drēbes, kas jau ir izliktas uz pārdošanu, bet tēma aizgāja par humpalu biznesu iekš atverskapi.lv  Bet nu, manuprāt, ja runājam par autores jautājumu, tas vispār nav apsriežams – protams nenēsāju, ja drēbes vai apavi izlikti uz pārdošanu, īpaši, ja nemaz neder. Protams, pieļauju, ka var būt izņēmuma gadījumi, kad, piemēram, kāda kleita der, bet vienkārši apnikusi un gribam pārdot vai iemainīt, bet kamēr nav vēl tas izdarīts, atrodās pasākums, uz kuru tomēr to uzvilkt. Man gan tā nav gadījies, bet pieļauju, ka tāda varbūtība ir iespējama. Galvenais, lai tad arī attiecīgi piedavājumā būtu uzrakstīts, ka kleita vilkta max 5x, nevis 1x uz izlaidumu. Skaidrs, ka „ uz aci” tas tā pat nebūs nosakāms, īpaši, ja drēbe ir izmazgata, izgludināta utt, bet nu tas jau godaprāta jautājums un tas kā zināms, katram ir citadāks.

Pārdodamās drēbes ir smuki sakārtas pa vienai uz kronšteina, lai nesaburzās un ir labi pārskatāmas. Bieži meitenes pie manis brauc šo to pielaikot un tad visu var ļoti ērti apskatīt. Protams, tās drēbes nenēsāju :)

Protams, neviena no pārdodamajām lietām nēsāta netiek — pirmkārt jau, tas, manuprāt, ir pašsaprotami, otrkārt — līdzīgi kā citām meitenēm, kuras jau atbildēja, lielākā daļa drēbju man vairs neder, jo esmu kļuvusi slaidāka. Ir arī tādas drēbes, kuras bez manas klātbūtnes un iespējas uzlaikot nopērk mamma  :)  — tās tad nu ir tās, kas nav vilktas ne reizi.

Drēbēm, kas ir, tā teikt, ceļa jūtīs, man skapī ir atsevišķs plaukts  :)

Visas ir salocītas un sapakotas!

Netiek nēsātas, tādēļ arī pārdodu.. :)

101 - 110 no 111