FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Man viss stāv citā,atsevišķā skapī. To ko pārdodu nenēsāju.

Man, piemēram, ir speciāli tam atvēlēta puse no skapja {#emotions_dlg.laughing}. Man arī diezgan sludinājumu, tas tāpēc, ka ātri apnīk tas, ko nopērku :).

Tapec vajag drebes pirkt ar birkam,tad pardevejs jau neabgerbs kleitu ar birku:DBet es Riga vienu redzeju meiteni,apgerbts bija kurtka ar birku:D

Mans piedaavaajums arii staav kastees saliktas uz skapaugsas, un lielajos koferos, neneesaaju

Protams , ka nenēsāju to , ko pārdodu . :) 

Atvēlēju lielajā skapī vienu lielu plauktu , kur likt pārdodamās drēbes. :)

a ko nopērc kleitu vienam pasākumam, neņem birku nost.. pēc tam tirgo kā jaunu :D :D :D

Tas tiesam bus jauki:)Varbut te jau ir tadas meitenes:)fui))

Man ir atsevišķs pakaramā statīvs drēbēm, ko pārdodu un nenēsāju - stūrītī aiz istabas durvīm. Gribētos jau kaut kad cerēt, ka to stūri varēs atbrīvot :D, bet tā kā vienmēr kaut kas jauns nonāk tur uz pakaramajiem, esmu jau diezgan apradusi ar to. Kaut ko pārdodu/ atdodu/ samainu, kaut kas jauns no pašas skapja tur nonāk.. tāds mūžīgais cikls.

Stāv noliktas mala , nenesaju

Labots 20.08.2014 15:06

viss,ko paardodu,logiski,ka netiek vairs vilktsvai vispaar nav vilkts.

bet esmu pamaniijusi,dazhas paardeveejas,konkreeti niku nemineeshu,jo sevishkji viena,kas iekritusi aciis,kam sheit ir miiiiiiiiiiiilzu daudz dreebes un regulaari liek veel un izmeeri dazhaadi,man liekas,ka taas dreebes driizaak tiek kaut kur dabuutas,bet te,tirgo,taads kaa mazais biznesinjsh un peerk arii,peec atsauksmeem spriezhot.

un nevajag man tagad oponeet,ka, kaada man dariishana,jo tieshaam,man nav daiishanas par to,ko katra dara,kaa ieguust shiis dreebes u.t.t, dalos tikai noveerotajaa par teemu!

11 - 20 no 111