FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Labots 20.08.2014 15:47

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Gardenia

> zaiza

viss,ko paardodu,logiski,ka netiek vairs vilktsvai vispaar nav vilkts.

bet esmu pamaniijusi,dazhas paardeveejas,konkreeti niku nemineeshu,jo sevishkji viena,kas iekritusi aciis,kam sheit ir miiiiiiiiiiiilzu daudz dreebes un regulaari liek veel un izmeeri dazhaadi,man liekas,ka taas dreebes driizaak tiek kaut kur dabuutas,bet te,tirgo,taads kaa mazais biznesinjsh un peerk arii,peec atsauksmeem spriezhot.

un nevajag man tagad oponeet,ka, kaada man dariishana,jo tieshaam,man nav daiishanas par to,ko katra dara,kaa ieguust shiis dreebes u.t.t, dalos tikai noveerotajaa par teemu!

Labots: šodien, 15:06

Vai nav tā slavenā Damne,kurai ir visvisādi izmēri )))

Labots: šodien, 15:32

Man arī ir dažādi izmēri 36-42. Neminēšu, ka pēc dzemdībām biju pat 44 izm iekāpusi, un pirms dzemdībām bija 36 izm. Ne jau tas nozīmē ka uzreiz biznesam pārdod drēbes. Citreiz nopērkot caur internetu var atnākt pavisam cits izmērs. Gadījumi dažādi. 

Grūti iedomaties,ka cilvēks iepērkas caur internetu katru dienu pasūtot kaudzes drēbju  tikai sev)))) Kad 2-3 mantas mēnesī,var ticēt,kad padsmit,tad nu sorry ))) izmēri 36-40 vēl ir ok,ir atkarīgs no auduma,bet izmēri 32-44,nu piedodiet :D Un ja iepērkas pat tik daudz,tad laikam jau točna ir jāparzin izmēri katram pārdevējam aliexpress un ebay :D

Man ir samērā liels piedāvājums,bet vismaz 3x vairāk stāv mājās tas,ko pati velkāju,līdz ar to šīs lietas stāv bez pielietojuma. Brīžiem pati nesaprotu,kādēļ man reiz visu tik daudz vajadzēja.

> Gardenia

> Gardenia

> zaiza

bet esmu pamaniijusi,dazhas paardeveejas,konkreeti niku nemineeshu,jo sevishkji viena,kas iekritusi aciis,kam sheit ir miiiiiiiiiiiilzu daudz dreebes un regulaari liek veel un izmeeri dazhaadi,man liekas,ka taas dreebes driizaak tiek kaut kur dabuutas,bet te,tirgo,taads kaa mazais biznesinjsh un peerk arii,peec atsauksmeem spriezhot.

un nevajag man tagad oponeet,ka, kaada man dariishana,jo tieshaam,man nav daiishanas par to,ko katra dara,kaa ieguust shiis dreebes u.t.t, dalos tikai noveerotajaa par teemu!

Man arī ir dažādi izmēri 36-42. Neminēšu, ka pēc dzemdībām biju pat 44 izm iekāpusi, un pirms dzemdībām bija 36 izm. Ne jau tas nozīmē ka uzreiz biznesam pārdod drēbes. Citreiz nopērkot caur internetu var atnākt pavisam cits izmērs. Gadījumi dažādi. 

Grūti iedomaties,ka cilvēks iepērksas caurs internetu katru dienu pasūtot kaudzes drēbju )))) Kad 2-3 mantas mēnesī,var ticēt,kad padsmit,tad nu sorry ))) izmēri 36-40 vēl ir ok,ir atkarīgs no auduma,bet izmēri 32-44,nu piedodiet :D

Ehh, galvenais lai nekrāpjas un nepārdod netīras mantas. Man ir bijis viens gadījums, labu laiku atpakaļ, kad saņēmu skaistu džemperi, bet.. ar specifisku smaku ar kādu apstrādā apģērbu ārzemēs, un sūta uz LV tirgot lietotajos apģērbos.  Vismaz izmazgāts būtu. 

> Gardenia

> Gardenia

> zaiza

Grūti iedomaties,ka cilvēks iepērksas caurs internetu katru dienu pasūtot kaudzes drēbju )))) Kad 2-3 mantas mēnesī,var ticēt,kad padsmit,tad nu sorry ))) izmēri 36-40 vēl ir ok,ir atkarīgs no auduma,bet izmēri 32-44,nu piedodiet :D

+

par Humanu nekad netiku taa aizdomaausies,jo pati neko tur nepeerku,cik esmu intereses peec iegaajusi,neko neesmu atradusi,nav pacietiibas stundu rakties,mekleet una rii cenas liekas biezhi neadekvaatas...BET man ir gadiijies 2x nopirkt preci,kas atnesot maajaas aizdomiigi ozh peec humpalaam gan...nezinu gan -kaapeec,bet nedomaaju,ka normaali staavoshs apgjeerba gabals maajas,skapii,kaut vai kastee,odiis peec humpalaam,to iipatneejo smaku,shkjiet,tikai humpalaas var atrast..

Tā kā pārsvarā pārdodu drēbītes, kuras vairs neder meitai, tad ar par mazu palikušajām lietām piebāzu vienu gaiteņa skapja nodalījumu, kurā ielūkojos vien tad, ja kāda atverskapi lietotāja kaut ko vēlas pirkt. Dažas lietas gan no sludinājumiem un skapja nācās izņemt, jo... paliku stāvoklī.

varbūt kāda humpīši pārdevēja te kā privātpersona tirgojas?

visu dienu darbā ir ko darīt - fočē un liec sludinājumus :D

Labots 20.08.2014 15:51

> Gardenia

> Gardenia

> zaiza

Ehh, galvenais lai nekrāpjas un nepārdod netīras mantas. Man ir bijis viens gadījums, labu laiku atpakaļ, kad saņēmu skaistu džemperi, bet.. ar specifisku smaku ar kādu apstrādā apģērbu ārzemēs, un sūta uz LV tirgot lietotajos apģērbos.  Vismaz izmazgāts būtu. 

Es saņemot preci,vienalga pārmazgāju,tāpēc tas nebūtu trakākais,ko varētu mani sagaidīt! Trakāk,ja džemperis būtu nesmuks un novalkāts un turklāt netīrs,tad gan,bet ja dzēmperis ir ok,un mazgāšana vēl nav tā leilā bēda,tas ir viss labojams! |:D

Reiz pat bija tā apnicis pārbāzt istabu ar drēbēm(atsevišķa istaba drēbēm),atdevu tepat atverskapi.lv meitenei 5 maisus par velti un tik pat vēl cenšos šeit notirgot,kam nav pielietojums.

> Janeta

Reiz pat bija tā apnicis pārbāzt istabu ar drēbēm(atsevišķa istaba drēbēm),atdevu tepat atverskapi.lv meitenei 5 maisus par velti un tik pat vēl cenšos šeit notirgot,kam nav pielietojums.

bet zini, par brīvu ar baigi neraujas ņemt :)
ja negribi pievest klāt..

Labots 20.08.2014 15:56

> Sanita

varbūt kāda humpīši pārdevēja te kā privātpersona tirgojas?

visu dienu darbā ir ko darīt - fočē un liec sludinājumus :D

Man vairāk liekas,ka pat nav savas bodītes,un nav kā komersants,bet apjomus no humpīšiem nes mājās tādus,ka var vert vaļā savu bodi un mēs varam droši zvanīt uz VID,lai pārbauda tās personas,vai nav ietirgojušās personas savas drēbītes vairāk nekā 2800 eur gadā ))) Jo priekš kam būt par komersantu,maksāt nodokļus,ja var par velti veselu dienu fočēt drēbes te un skraidīt pa humpīšiem :D

31 - 40 no 111