FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

> Janeta

Reiz pat bija tā apnicis pārbāzt istabu ar drēbēm(atsevišķa istaba drēbēm),atdevu tepat atverskapi.lv meitenei 5 maisus par velti un tik pat vēl cenšos šeit notirgot,kam nav pielietojums.

Es nesen, mēnešus2 atpakaļ 4 lielās Maximas kules izmetu ar visādām drēbēm no vīra un sava, bērnu apģērba. Bij sludinājums ss.lv neviens neatsaucās, bet pirms pārvākšanās vajadzēja atbrīvoties. Noliku ārā pie konteineriem. Pēc stundas gāju uz mašīnu, garām un jau nebija. Smejošs Dažreiz apniek krāmēties ar to ,,meloču'' ... 

> Sanita

> Janeta

Reiz pat bija tā apnicis pārbāzt istabu ar drēbēm(atsevišķa istaba drēbēm),atdevu tepat atverskapi.lv meitenei 5 maisus par velti un tik pat vēl cenšos šeit notirgot,kam nav pielietojums.

bet zini, par brīvu ar baigi neraujas ņemt :)
ja negribi pievest klāt..

Jā,haha,bet man noveicās ar to,ka meitene izrādījās dzīvoja 2min ar auto braucienā no manis,tādēļ priecājos,ka gan man labi,gan meitenei. Tā citādāk vēl par tēmu-ja reiz šeit tirgo,tad tai lietai ir jābūt kā nolemtai,ka viss,vairs nenēsāšu. Man ir bijis,ka pārdomāju,bet tad sludekli izņemu,tiesa,tie bija divi gadījumi, bet tā citādāk-viss,kas tiek tirgots šeit,karājas uz kronšteina vai stāv salocīts drēbju kastēs atsevišķā istabas pusē. Esmu atdalījusi,viena puse,kuri izmantoju,otra,kura andelēšanai.

> Gardenia

> Sanita

varbūt kāda humpīši pārdevēja te kā privātpersona tirgojas?

visu dienu darbā ir ko darīt - fočē un liec sludinājumus :D

Man vairāk liekas,ka pat nav savas bodītes,un nav kā komersants,bet apjomus no humpīšiem nes mājās tādus,ka var vert vaļā savu bodi un mēs varam droši zvanīt uz VID,lai pārbauda tās personas,vai nav ietirgojušās personas savas drēbītes vairāk nekā 2800 eur gadā ))) Jo priekš kam būt par komersantu,maksāt nodokļus,ja var par velti veselu dienu fočēt drēbes te un skraidīt pa humpīšiem :D

Labots: šodien, 15:56

nu ir tie humpīši, kur uz svaru tirgo.. cik, piemēram, maikas ir 1kg?

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Janeta

Es nesen, mēnešus2 atpakaļ 4 lielās Maximas kules izmetu ar visādām drēbēm no vīra un sava, bērnu apģērba. Bij sludinājums ss.lv neviens neatsaucās, bet pirms pārvākšanās vajadzēja atbrīvoties. Noliku ārā pie konteineriem. Pēc stundas gāju uz mašīnu, garām un jau nebija. Smejošs Dažreiz apniek krāmēties ar to ,,meloču'' ... 

Tā citreiz tiešām ir vieglāk,izmest,nolikt ārā,lai kāds paņem . Es šādi katru vasaru daru ar dārzeņiem no dārza,jo tik daudz,ka nav iespējams apēst,vedu gan drauga vecākiem,gan uz ielas maisos lieku:D ok,nobraucu no tēmas,vienkārši uzreiz iedomājos par to,kad pieminēji par maisiem ārā.

Labots 20.08.2014 16:02

Man lielākā daļa stāv papīra maisos ( secināju, ka tur saiet vairāk iekšā un ir ērtāk novietot plauktā), vēl daļu drēbju uz pakaramajiem - tās, kas dikti, dikti burzās līdz nepazīšanai :D

Un apavus turu kurpju kastēs, saliktus skapī, plauktos, rotiņām arī esmu izveidojusi atsevišķu kārbiņu, kura stāv pavisam nost no citām manām rotām.

Manuprāt, tas būtu pavisam jokaini, ja to, ko pārdod un it kā nevalkā, tomēr vilktu :D

> Sanita

a ko nopērc kleitu vienam pasākumam, neņem birku nost.. pēc tam tirgo kā jaunu :D :D :D

Te tāpat tirgo dažas reizes vilktu kā jaunu :) Bez liekām problēmām :) A par tiem humiņiem sākumā pat neienāca prātā, domāju, te atbrīvojas no liekajām mantām. Lai gan, paskatoties sortimentu, zināmas aizdomas ir radušās. Foršs biznessSmejošs

> dziidz

> Sanita

a ko nopērc kleitu vienam pasākumam, neņem birku nost.. pēc tam tirgo kā jaunu :D :D :D

Te tāpat tirgo dažas reizes vilktu kā jaunu :) Bez liekām problēmām :) A par tiem humiņiem sākumā pat neienāca prātā, domāju, te atbrīvojas no liekajām mantām. Lai gan, paskatoties sortimentu, zināmas aizdomas ir radušās. Foršs biznessSmejošs

par drebem piekritu, par kosmetiku negluzi. jo citam lietam testeru nav un nevar piemeklet toni vai smarzu, tapec 1x pameiginatu es tomer saktu par jaunu (bet rakstu, ja meiginaju vienalga) jo tomer ieejot drogas testeris vai netesteris, kads vienalga ir iebraucis tani lieta ar savu seju vai pirkstiem ...:D 

Starpcitu, nedaudz izejot no tēmas. Pāris reizes esmu redzējusi atverskapī šo to no humpalām - protams, neesmu 100% droša, bet 50% noteikti. Jo ir gadījies tā, ka pati esmu bijusi humpīšos uz izpārdošanu un pēc pāris dienām skatos skapī, ooo tieši tāds pats krekliņš kā humpjos bija 50sant., pie tam meitenes bija no mana rajona, kas tirgojās un tas likās vēl aizdomīgāk, bet varbūt vienkārši sakritība.

Jo pašai ar ir gadījies kaut ko nopirkt veikalā no ''jaunās kolekcijas'' un pēc mēneša to lietu atrast humpalās, tad gan ir bijusi nepatīkama sajūta, ka tik daudz iztērēts :D

jāpajautā šeit speciālistiem,kas iepērk no tiem humpīšiem,tikai droši vien tie jau neteiks,savādāk bizness nojūks :DF

> Sanita

> Gardenia

> Sanita

varbūt kāda humpīši pārdevēja te kā privātpersona tirgojas?

visu dienu darbā ir ko darīt - fočē un liec sludinājumus :D

Man vairāk liekas,ka pat nav savas bodītes,un nav kā komersants,bet apjomus no humpīšiem nes mājās tādus,ka var vert vaļā savu bodi un mēs varam droši zvanīt uz VID,lai pārbauda tās personas,vai nav ietirgojušās personas savas drēbītes vairāk nekā 2800 eur gadā ))) Jo priekš kam būt par komersantu,maksāt nodokļus,ja var par velti veselu dienu fočēt drēbes te un skraidīt pa humpīšiem :D

Labots: šodien, 15:56

nu ir tie humpīši, kur uz svaru tirgo.. cik, piemēram, maikas ir 1kg?

jāpajautā šeit speciālistiem,kas iepērk no tiem humpīšiem,tikai droši vien tie jau neteiks,savādāk bizness nojūks :DF

41 - 50 no 111