FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

:)> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Vispar vai nav vienaga kur drebe ir dabuta un ka to pardeveja seit pardod, galveinais lai drebe ir lietojama un ja jau tev iepatikusies tad ari uzzini visu sikumos...Seit jau nav likumu, ka nedrikst pardod no interneta pirktas drebes, vai tas pasas humpalu drebes.. Citi taisa biznesu, citi atbrivo vietu skapi. Ta jau ir pasas izvea pirkt iecereto drebi vai ne.

Pilnībā piekrītu! 

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Vispar vai nav vienaga kur drebe ir dabuta un ka to pardeveja seit pardod, galveinais lai drebe ir lietojama un ja jau tev iepatikusies tad ari uzzini visu sikumos...Seit jau nav likumu, ka nedrikst pardod no interneta pirktas drebes, vai tas pasas humpalu drebes.. Citi taisa biznesu, citi atbrivo vietu skapi. Ta jau ir pasas izvea pirkt iecereto drebi vai ne.

Ja taisa biznesu,tad tas ir šīs mājaslapas pākāums, ok? :)

+++

> Gardenia

Nu PIEDOD, nezinaju. : ) Bet ta pat, nerunajot tikai par biznesu, gaja runa par to , ka citas pardod humpalu drebes. To es vispar nenosodu, lai jau pardod, ja drebites apnikusas..Tas kuras speciali iet uz humpalam lai pec tam taisitu seit biznesi ir jau cits jautajums.  

Teorētiski arī mēs savas drēbes varam nosaukt par savām humpalām,jo esam palietojušas un tirgojam tās šeit. Atverskapi humpalas. :)

> Janeta

Teorētiski arī mēs savas drēbes varam nosaukt par savām humpalām,jo esam palietojušas un tirgojam tās šeit. Atverskapi humpalas. :)

Piekritu!

> Janeta

Tas ir precīzi,jo kaada starpība,noperc kaut ko humpalaas,ko nesajis svešinieks,vai Atverskapi? Arī humpalaas medzs būt jauni apģērbi. :)

> Anita

Esmu redzējusi, ka meitene  staigā ar mēteli, kuru mēnešiem tirgo kā mazlietotu - viņa gan nav no atverskapi, bet no draugiem pērk/pārdod sadaļas - es no viņas vienreiz pirku keitu, bija atnākusi ar to mēteli mugurā, kurš arī bija ielikts pārdošanā, pēc tam esmu viņu vairākas reizes redzējusi valkājot konkrēto mēteli - nu, varbūt viņa speciāli vilka, lai redz, kā dzīvē izskatās, bet man tas likās tiešām neforši.

a tu vinai pajautaji vaita tiesam ir?? vai ri neesi parliecinata, neko nezini, pati izomaji, bet te izsaki savu viedoklki. varbut vinaji ir vaiaki tadi meteli? neesi nekad iedomajusies, ka ta vareu but, ka kadam ir lietas pa vairakiem eksemplariem un oat vienadiem vai atskirigiem izmeriem?

vnk varbut nav ta ka tu doma..  varbut nedereja, patika un nopirka citu izmeru.

es, piemeram, esmu pirkusi viendas drebes sev un savai dvinumasai, zinot, ka varbut deres. citas tagat neder ne man ne vinai..  esmu pirkusi ari vienadas lietas vairakos eksemplaros priekssevis. piemeram,botas, zabaki, krekli, bikses utt.  lietosanai. bet sanak ka nomainas izmers un tad vairs nesanak lietot.

ka ari ir cilveki, kas pasuta no letajiem portaliem, nav parliecinati par izmeru, bet taka ilgi jagaida, noperk vairakus.

> Gardenia

Nu PIEDOD, nezinaju. : ) Bet ta pat, nerunajot tikai par biznesu, gaja runa par to , ka citas pardod humpalu drebes. To es vispar nenosodu, lai jau pardod, ja drebites apnikusas..Tas kuras speciali iet uz humpalam lai pec tam taisitu seit biznesi ir jau cits jautajums.  

Te jau laikam par to cepas, ka taisa biznesu

> Janeta

jaa,tikai nedomaaju,ka pashu vilktaas ozh tik specifiski,kaa tas ir humpalu dreebeem..

61 - 70 no 111