FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

> elza

> Anita

Esmu redzējusi, ka meitene  staigā ar mēteli, kuru mēnešiem tirgo kā mazlietotu - viņa gan nav no atverskapi, bet no draugiem pērk/pārdod sadaļas - es no viņas vienreiz pirku keitu, bija atnākusi ar to mēteli mugurā, kurš arī bija ielikts pārdošanā, pēc tam esmu viņu vairākas reizes redzējusi valkājot konkrēto mēteli - nu, varbūt viņa speciāli vilka, lai redz, kā dzīvē izskatās, bet man tas likās tiešām neforši.

a tu vinai pajautaji vaita tiesam ir?? vai ri neesi parliecinata, neko nezini, pati izomaji, bet te izsaki savu viedoklki. varbut vinaji ir vaiaki tadi meteli? neesi nekad iedomajusies, ka ta vareu but, ka kadam ir lietas pa vairakiem eksemplariem un oat vienadiem vai atskirigiem izmeriem?

vnk varbut nav ta ka tu doma..  varbut nedereja, patika un nopirka citu izmeru.

es, piemeram, esmu pirkusi viendas drebes sev un savai dvinumasai, zinot, ka varbut deres. citas tagat neder ne man ne vinai..  esmu pirkusi ari vienadas lietas vairakos eksemplaros priekssevis. piemeram,botas, zabaki, krekli, bikses utt.  lietosanai. bet sanak ka nomainas izmers un tad vairs nesanak lietot.

ka ari ir cilveki, kas pasuta no letajiem portaliem, nav parliecinati par izmeru, bet taka ilgi jagaida, noperk vairakus.

Elza,Tu tik ļoti asi uztver lietas un katrai situācijai redzi attaisnojumu(kas,protams,nav slikti vienmēr). Uzreiz-Tu neko nezini,pati izdomāji. Būsim jaukākas,visām tak jādala šis portāls. :) Vienmēr pastāv iespēja,ka jā,varbūt tā ir kā saki,bet pastāv iespēja,ka tā arī nav,tādēļ uzreiz nevajag teikt otram-Tu neko nesaproti un vispār izdomāji. 

Es pāris reizes gadā ieeju humpiķos,slavenajā humanā biju pirms mēneša,jo braucu pie dakteriem un saplīsa blūze padusē,ieskrēju ar domu kaut ko nopirkt "pa lēto",lai varu 1x uzvilkt un izmest.Nu neatradu es neko savai trenētajai acij vērā ņemamu,vieni novalkāti,netīri kankari par mistiskām cenām.Vienu topu atradu un pašā priekšā caurums,cena-4.80euro,tas ir vairāk nekā ārprāts.

Nesaprotu,kā var taisīt biznesu,pērkot humana un tirgojot tālāk,kurš tādas pirktu? Varbūt dziļos laukos.

Jūs lasat kārtīgi vispār? Ir ok,ka preces iet no humpalām un pārdod te,labprāt iegādājos pati pat no humpalām kvalitatīvu drēbi,kuras meitenes tirgo šeit,bet runa iet par to,ka nevis gabalos meitenes pārdod,bet par tām tonnām,pārnesot humpalas uz šejieni... :D Tomēr tas īsti nebūtu arī tas,ko vēlētos,un te arī sakrīt manas domas ar portāla ideju,ka tomēr vēlētos,lai nav pārpirktas no humpalām x-apjomos,lai tik bāztu šeit,jo gribas,lai šeit ir visādas odziņas,nevis kaudze ar lupatām..savādāk tiešām var iet uz humpalām..te jau meklējams kas īpāšs..

ja par temu--

neznu cik daudzas tenesa to ko salikusas pardot, bet ta ir vinju darisana. un ja nepatiksada doma, ka kads to ir tikko vilcis, tad neperc lietotu.. jo tu tiesdam nevari zinat cik sen ta lieta tikusi lietota. viealga, pirms dazam dienam, menesiem, gadiem- vienalga kadreiz ta tikusi nesata, tadel ir lietota.

protams, butu forsi un saprotami, ja pircejam nosutitu tikko mazgatas drebes, lai ari kad tas biusas vai nebijusas lietotas..

man ir daudz lietotu drebju. stav milzigaa cupa ar kastem pirtii sturi jau vairak ka 2 gadi. cereju noptievet, bet tagat domaju, ka ja man tas izdosies, es noteikti sapirksu sev citas drebes- busu to nopelnijusi.

taka tas drebes parvara ir nesatas, tad pardot lieklas neetiski, bet negribu atdot krustam, kur tas drebes pec tam humplaas pardodas.. tapec man kautka slinkums vinas fotografet un likt netaa, jo atdosu gandriz par velti.. problemataj, ka nav tas gaismas un vitas, kur fotografet. tad janes tads gabals  lidz setai, lai varetu nobildet.. ta vinas tur gaida, kamer sanemsos..

p.s. domaju, ka duadzam ir ari lietas, kas vilktas uz vienu pasacienu un vairs nekur nenoder..

> zaiza

> Janeta

Teorētiski arī mēs savas drēbes varam nosaukt par savām humpalām,jo esam palietojušas un tirgojam tās šeit. Atverskapi humpalas. :)

jaa,tikai nedomaaju,ka pashu vilktaas ozh tik specifiski,kaa tas ir humpalu dreebeem..

Es,protams,nezinu,varu kļūdīties,bet esmu dzirdējusi(no sērijas,viena tante teica),ka tas aromāts ir tādēļ,ka drēbes ir izlaistas cauri dezinfekcijas līdzeklim,tādēļ pilnīgi visas drēbes ož līdzīgi. 

Protams,pašu drēbes tā neodīs. :)

> Gardenia

Jūs lasat kārtīgi vispār? Ir ok,ka preces iet no humpalām un pārdod te,labprāt iegādājos pati pat no humpalām kvalitatīvu drēbi,kuras meitenes tirgo šeit,bet runa iet par to,ka nevis gabalos meitenes pārdod,bet par tām tonnām,pārnesot humpalas uz šejieni... :D Tomēr tas īsti nebūtu arī tas,ko vēlētos,un te arī sakrīt manas domas ar portāla ideju,ka tomēr vēlētos,lai nav pārpirktas no humpalām x-apjomos,lai tik bāztu šeit,jo gribas,lai šeit ir visādas odziņas,nevis kaudze ar lupatām..savādāk tiešām var iet uz humpalām..te jau meklējams kas īpāšs..

Jelgavas andelē dzirdēju divu meiteņu sarunu,ka viņas pirms pagājušās lielās Andeles esot aizgājušas uz humīšiem,sapirkušās maisiem drēbju un visas ,vai vismaz lielāko daļu,pārdevušas Andelē un samērā lielu naudu ielikušas par to kabatā,haha. Tā laikam arī jāprot! :D

> Janeta

> zaiza

> Janeta

Teorētiski arī mēs savas drēbes varam nosaukt par savām humpalām,jo esam palietojušas un tirgojam tās šeit. Atverskapi humpalas. :)

jaa,tikai nedomaaju,ka pashu vilktaas ozh tik specifiski,kaa tas ir humpalu dreebeem..

Es,protams,nezinu,varu kļūdīties,bet esmu dzirdējusi(no sērijas,viena tante teica),ka tas aromāts ir tādēļ,ka drēbes ir izlaistas cauri dezinfekcijas līdzeklim,tādēļ pilnīgi visas drēbes ož līdzīgi. 

nu taa tam buutu jaabuut,saprotams,ka vinjas pirms kkaa dezinficee,runa jau iet tieshi par to,ka normaali no skapj/kastes/e.t.c iznjemtas dreebes ozh savaadaak,pat,ja nemazgaatas.

> Janeta 

Nesen klausījos raidījumu kur viens humpīšu īpašnieks teica,ka neko viņi nemazga un nedezinficē, ta smaka esot no ta,ka noliktavas un maisos esot mitrums. :)

> zaiza

> Janeta

Protams, ka nenēsaju. Lietinas/drebites, kuras ir pardošana nekada gadījuma netiek lietotas ikdiena. Smaidīgs

> zaiza

> Gardenia

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Gardenia

> zaiza

viss,ko paardodu,logiski,ka netiek vairs vilktsvai vispaar nav vilkts.

bet esmu pamaniijusi,dazhas paardeveejas,konkreeti niku nemineeshu,jo sevishkji viena,kas iekritusi aciis,kam sheit ir miiiiiiiiiiiilzu daudz dreebes un regulaari liek veel un izmeeri dazhaadi,man liekas,ka taas dreebes driizaak tiek kaut kur dabuutas,bet te,tirgo,taads kaa mazais biznesinjsh un peerk arii,peec atsauksmeem spriezhot.

un nevajag man tagad oponeet,ka, kaada man dariishana,jo tieshaam,man nav daiishanas par to,ko katra dara,kaa ieguust shiis dreebes u.t.t, dalos tikai noveerotajaa par teemu!

Labots: šodien, 15:06

Vai nav tā slavenā Damne,kurai ir visvisādi izmēri )))

Labots: šodien, 15:32

Man arī ir dažādi izmēri 36-42. Neminēšu, ka pēc dzemdībām biju pat 44 izm iekāpusi, un pirms dzemdībām bija 36 izm. Ne jau tas nozīmē ka uzreiz biznesam pārdod drēbes. Citreiz nopērkot caur internetu var atnākt pavisam cits izmērs. Gadījumi dažādi. 

Grūti iedomaties,ka cilvēks iepērksas caurs internetu katru dienu pasūtot kaudzes drēbju )))) Kad 2-3 mantas mēnesī,var ticēt,kad padsmit,tad nu sorry ))) izmēri 36-40 vēl ir ok,ir atkarīgs no auduma,bet izmēri 32-44,nu piedodiet :D

+

par Humanu nekad netiku taa aizdomaausies,jo pati neko tur nepeerku,cik esmu intereses peec iegaajusi,neko neesmu atradusi,nav pacietiibas stundu rakties,mekleet una rii cenas liekas biezhi neadekvaatas...BET man ir gadiijies 2x nopirkt preci,kas atnesot maajaas aizdomiigi ozh peec humpalaam gan...nezinu gan -kaapeec,bet nedomaaju,ka normaali staavoshs apgjeerba gabals maajas,skapii,kaut vai kastee,odiis peec humpalaam,to iipatneejo smaku,shkjiet,tikai humpalaas var atrast..

++ man par HUMANU tads pats viedoklis.  cik esmu iegajusi- preces loti sliktas, nekas nesaista, plus vel daudzam ir baigie braki, caurumi, netisumi utt. bet cenas tadas, ka METTA, JENIFER, NEWYORK utt. tapec, dzivojot riga pirkot tikai tajos veikalos, kad sakraju naudu drebem. bet vilsanas bija,kad sis drebes nenesajas pat menesi... :( kvalitates nav.

laukos biju pierdusi iet visu dienu rakaties pa humpau veikaliem lai atrasu vienu apgerbu, kas der. jo aizbildne naudu drebem vispar nedeva... nebija pat uz skolu ko vilkt.

71 - 80 no 111