FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Tīri intereses pēc..

Sveikas,

skatos, ka dāžam pārdevējām ir ļoti liels piedāvājumu skaits, tāpēc radās jautājums - vai jūs tās pārdodamās lietas arī nēsājat, lietojat vai tās stāv maliņā un gaida jauno lietotāju?

111 Atbildes

Man drebes,,kas vairs neder vai nepatik, stav maisos un cemodana.Un cik nojausu,nekad vini tuksi nebus Kliedzošs

> Janeta

> Viss par puscenu! -50% !!!

> Janeta

Reiz pat bija tā apnicis pārbāzt istabu ar drēbēm(atsevišķa istaba drēbēm),atdevu tepat atverskapi.lv meitenei 5 maisus par velti un tik pat vēl cenšos šeit notirgot,kam nav pielietojums.

Es nesen, mēnešus2 atpakaļ 4 lielās Maximas kules izmetu ar visādām drēbēm no vīra un sava, bērnu apģērba. Bij sludinājums ss.lv neviens neatsaucās, bet pirms pārvākšanās vajadzēja atbrīvoties. Noliku ārā pie konteineriem. Pēc stundas gāju uz mašīnu, garām un jau nebija. Smejošs Dažreiz apniek krāmēties ar to ,,meloču'' ... 

Tā citreiz tiešām ir vieglāk,izmest,nolikt ārā,lai kāds paņem . Es šādi katru vasaru daru ar dārzeņiem no dārza,jo tik daudz,ka nav iespējams apēst,vedu gan drauga vecākiem,gan uz ielas maisos lieku:D ok,nobraucu no tēmas,vienkārši uzreiz iedomājos par to,kad pieminēji par maisiem ārā.

darzenus jua var nest uz tigu vai pardot netaa.nav obligati jaizmet. ir daudzi, kas perk, kaari kam nav ta edian vispar. taka var atrast ari labakus varinatus. bet, pie miskastem kastes izlikt ar zimiti ari butu labi, ja savadak nevar. vismaz zini, ka kadma tiks un nesapus.. :)

> Janeta

> elza

> Anita

Esmu redzējusi, ka meitene  staigā ar mēteli, kuru mēnešiem tirgo kā mazlietotu - viņa gan nav no atverskapi, bet no draugiem pērk/pārdod sadaļas - es no viņas vienreiz pirku keitu, bija atnākusi ar to mēteli mugurā, kurš arī bija ielikts pārdošanā, pēc tam esmu viņu vairākas reizes redzējusi valkājot konkrēto mēteli - nu, varbūt viņa speciāli vilka, lai redz, kā dzīvē izskatās, bet man tas likās tiešām neforši.

a tu vinai pajautaji vaita tiesam ir?? vai ri neesi parliecinata, neko nezini, pati izomaji, bet te izsaki savu viedoklki. varbut vinaji ir vaiaki tadi meteli? neesi nekad iedomajusies, ka ta vareu but, ka kadam ir lietas pa vairakiem eksemplariem un oat vienadiem vai atskirigiem izmeriem?

vnk varbut nav ta ka tu doma..  varbut nedereja, patika un nopirka citu izmeru.

es, piemeram, esmu pirkusi viendas drebes sev un savai dvinumasai, zinot, ka varbut deres. citas tagat neder ne man ne vinai..  esmu pirkusi ari vienadas lietas vairakos eksemplaros priekssevis. piemeram,botas, zabaki, krekli, bikses utt.  lietosanai. bet sanak ka nomainas izmers un tad vairs nesanak lietot.

ka ari ir cilveki, kas pasuta no letajiem portaliem, nav parliecinati par izmeru, bet taka ilgi jagaida, noperk vairakus.

Elza,Tu tik ļoti asi uztver lietas un katrai situācijai redzi attaisnojumu(kas,protams,nav slikti vienmēr). Uzreiz-Tu neko nezini,pati izdomāji. Būsim jaukākas,visām tak jādala šis portāls. :) Vienmēr pastāv iespēja,ka jā,varbūt tā ir kā saki,bet pastāv iespēja,ka tā arī nav,tādēļ uzreiz nevajag teikt otram-Tu neko nesaproti un vispār izdomāji. 

tu visulaiku nepareizi vsu uztver. neesmu vinuapvainojusi. paskaidroju/apjautajos vai vina ir drosa, ka ta ari ir ka vina saka. varbut, ka ta nav. vnk ne visa meitenes iedomajas, ka kadam vareut but vaiarki komplekti.

kadel tu visur sakati tikai negativo, bet izliecies baigi labestiga? stila "par mieru pasaulei..".. es vnk tevi nesaprotu. tu par daudz visutr saskati to ka tur nav.

ja, es aizstavu visus, kamer nav pieradijies pretejais, jo parasti tiek apvainoti pirms ko noskaidro. biezi vien cilveki napamatoti izdara secinajumus. bet pec tam, kad uzzina taisnibu- kot as maina? negativas emocijas nevar izdest no atminas.

> elza

> Janeta

> elza

> Anita

Esmu redzējusi, ka meitene  staigā ar mēteli, kuru mēnešiem tirgo kā mazlietotu - viņa gan nav no atverskapi, bet no draugiem pērk/pārdod sadaļas - es no viņas vienreiz pirku keitu, bija atnākusi ar to mēteli mugurā, kurš arī bija ielikts pārdošanā, pēc tam esmu viņu vairākas reizes redzējusi valkājot konkrēto mēteli - nu, varbūt viņa speciāli vilka, lai redz, kā dzīvē izskatās, bet man tas likās tiešām neforši.

a tu vinai pajautaji vaita tiesam ir?? vai ri neesi parliecinata, neko nezini, pati izomaji, bet te izsaki savu viedoklki. varbut vinaji ir vaiaki tadi meteli? neesi nekad iedomajusies, ka ta vareu but, ka kadam ir lietas pa vairakiem eksemplariem un oat vienadiem vai atskirigiem izmeriem?

es, piemeram, esmu pirkusi viendas drebes sev un savai dvinumasai, zinot, ka varbut deres. citas tagat neder ne man ne vinai..  esmu pirkusi ari vienadas lietas vairakos eksemplaros priekssevis. piemeram,botas, zabaki, krekli, bikses utt.  lietosanai. bet sanak ka nomainas izmers un tad vairs nesanak lietot.

ka ari ir cilveki, kas pasuta no letajiem portaliem, nav parliecinati par izmeru, bet taka ilgi jagaida, noperk vairakus.

Elza,Tu tik ļoti asi uztver lietas un katrai situācijai redzi attaisnojumu(kas,protams,nav slikti vienmēr). Uzreiz-Tu neko nezini,pati izdomāji. Būsim jaukākas,visām tak jādala šis portāls. :) Vienmēr pastāv iespēja,ka jā,varbūt tā ir kā saki,bet pastāv iespēja,ka tā arī nav,tādēļ uzreiz nevajag teikt otram-Tu neko nesaproti un vispār izdomāji. 

tu visulaiku nepareizi vsu uztver. neesmu vinuapvainojusi. paskaidroju/apjautajos vai vina ir drosa, ka ta ari ir ka vina saka. varbut, ka ta nav. vnk ne visa meitenes iedomajas, ka kadam vareut but vaiarki komplekti.

kadel tu visur sakati tikai negativo, bet izliecies baigi labestiga? stila "par mieru pasaulei..".. es vnk tevi nesaprotu. tu par daudz visutr saskati to ka tur nav.

ja, es aizstavu visus, kamer nav pieradijies pretejais, jo parasti tiek apvainoti pirms ko noskaidro. biezi vien cilveki napamatoti izdara secinajumus. bet pec tam, kad uzzina taisnibu- kot as maina? negativas emocijas nevar izdest no atminas.

Lūdzu salīdzini laikus,kad to rakstīju. Mēs jau visu labi izrunājām. Šis bija pirms mūsu tiešām jaukās sarakstes.:)

> Janeta

> elza

> Janeta

> elza

> Anita

Lūdzu salīdzini laikus,kad to rakstīju. Mēs jau visu labi izrunājām. Šis bija pirms mūsu tiešām jaukās sarakstes.:)

atvaino.

esmu pāris reizes uztrāpījusies humpalu pirkumos šeit... vienmēr drēbēm tā smaka specifiskā. dažas lietas bija ļoti veiksmīgas, varēja iztīrīt un labi lietot.

trakāk par humpalām ir tas, ka meitenes pārdod ļoti novalkātas lietas kā mazlietotas. bildē izskatās ok, ko tur var saprast. bet dzīvē - novēlies, nobumbuļojies, nostiepies, noplucis. ir bijis gadījums, kad nopārdod sarāvušos pēc mazgāšanas džemperi, pilnīgi stīvs bija maziņš sarāvies, man nopārdeva kā xs izmēru Smejošs

tādēļ es vairs nekad nepērku pa pastu, bez apskatīšanas. pārāk daudz neveiksmīgu gadījumu, kuri visi aiziet uz miseni.. jāuztver nedaudz ar humoru šis viss :)

Lasu un brīnos,kā daudzas iepirkušās neveiksmīgi,un kādus mēslus tik mēdz tirgot?

Man jau atkrīt tā problēma pirkt nezināmas izcelsmes kankarus,vienīgi pērku netā bērniem,un tikai no zināmām meitenēm un arī ļoti,ļoti reti.

BET,esmu dzirdējusi un redzējusi kādus apavus pārdod.Vai tad tiešām pirms pārdošanas/nodošanas pircējam ir grūti izbakstīt zemes no zolēm botām,vai grūti kurpes noslaucīt,tāpat apģērbam pūkas nolasīt,izmazgāt?

Nesen tikos ar vienu meiču,sev beidzot gribēju kurpes nopirkt-protams,nelaikoju,jo iedomājos ka vajadzētu derēt.Aizbraucu mājās,izņēmu kurpes no maisiņa,nobira zemes no papēžiem,iekšpēda bija netīra ar smilšu graudiem,zole bija ar mālu nedaudz aplipusi,nu tas bija kaut kas? Pārdevēja nebija nekāda lauķe,glīta,eleganti sapucējusies dāma.

> Iveta

esmu pāris reizes uztrāpījusies humpalu pirkumos šeit... vienmēr drēbēm tā smaka specifiskā. dažas lietas bija ļoti veiksmīgas, varēja iztīrīt un labi lietot.

trakāk par humpalām ir tas, ka meitenes pārdod ļoti novalkātas lietas kā mazlietotas. bildē izskatās ok, ko tur var saprast. bet dzīvē - novēlies, nobumbuļojies, nostiepies, noplucis. ir bijis gadījums, kad nopārdod sarāvušos pēc mazgāšanas džemperi, pilnīgi stīvs bija maziņš sarāvies, man nopārdeva kā xs izmēru Smejošs

tādēļ es vairs nekad nepērku pa pastu, bez apskatīšanas. pārāk daudz neveiksmīgu gadījumu, kuri visi aiziet uz miseni.. jāuztver nedaudz ar humoru šis viss :)

Es nesen saņēmos pirkumam caur pastu, jo ļoti iepatikās kleitas krāsa. Pēc tam vēl šis tas iepatikās, kopā 3 preces. Divas, kas bija atzīmētas kā mazlietotas atnāca labā stāvoklī, vienai tikai izmēri bija iedoti neprecīzi, bet to norakstīju uz vienkāršu kļūdu. Bet mana favorītkleita bija tādā paskatā, ka jāmet ārā - savēlusies no augšās līdz apakšai. Tiesa, bija atzīmēta kā lietota. Secīgi, neuzskatu, ka tā bija kaut kāda vēlme iesmērēt, bet gan mums ar pārdevēju atšķīrās viedokļi par "lietots, bet vēl labā stāvoklī" un "jānes uz mistkasti". Pateicoties atverskapi meiteņu padomiem izdevās kleitu glābt, un, nu, man ir pieredze kleitu skūšanā. :)

Tāpat arī dzīvē ir gadījies, ka tiekoties ieraugu mazlietotos apģērbos spēcīgu savēlumu, uzrāvumus/caurumus, traipus. Un meitenes jaukas, pieklājīgas, nemēģina uzstājīgi pierunāt pirkt. Tad arī nodomāju, ka atšķiras uztvere par to, kas ir velkams, kas vairs nē. Ar to jārēķinās. Tiesa, es pa pastu vairs neko nepirkšu. :)

Šodien saskāros ar šo tēmu dzīvē- Biju sarunājusi no meitenes pirkt pāris apģērbus, taču no rīta saņēmu ziņu,ka manis iecerētā drēbīte esot tikusi aplieta ar vīnu. Pie sevis nosmējos- laikam uzģērbusi pēdējo reizi uz atvadām. :D Bet žēl, patika tas krekliņš. 

> Gardenia

Jā,tai dāmai ir gan viss aizdomīgi..man pēdēja laikā nepatīk nedaudz tas,ka šeit cik paskatos, tiek pārvākts pa lēnām Humanas lietoto apģērbu sortiments,rūpīgi atlasīts no Humanas veikaliem,tad ar uzskrūvētu ceņņiku ieplūd šeit. Nav jau ko pārmest,tā ir to meiteņu personīgā lieta no kurienes drēbes nāk un ko viņas šeit tirgo,taču arvien vairak un vairāk zūd interese,man,kā pircējai, iepirkties šeit, jo pārsvarā piedāvājums te jau paliek kkāds vienāds..drīzāk pārvākošos uz veikaliem. Tajā pašā META ar atlaidēm daudz krutāk var drēbes nopirkt no tās pašas Trucijas,nekā šeit kleitas no Ķīnas ar zelta uzcēnojumu un ar mīnusa kvalitāti..

Labots: 20.08.2014 15:48

Niku neminēšu, bet man arī nesen bija gadījums: pasūtīju bērnam lietus jaku, atnāk, bet tur, kur šiltīte vārdam un uzvārdam, norvēģu bērna vārds un uzvārds. Uzreiz sapratu, no kurienes manta. Un tiešām, pēc kāda laika Humānā redzēju tādu pašu, tikai izmērs cits un par 2 eiro, gandrīz 4x lētāk. Tā meitene tirgo ļoti daudz visāda izmēra bērnu drēbes, ja būtu pašas bērni, tad kādi 10  J Tā neko biznesiņš.

81 - 90 no 111