FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kā lai aizsūta maksājuma uzdevumu?

Ceru, ka kāda šeit varēs man pastāstīt, kā tas darāms.

Vispār muļķīga situācija, - pasūtīju lietu interneta veikalā, bet tagad man viņiem jāpierāda, ka patiešām esmu samaksājusi.

Tāpēc arī jautājums - kā lai es (neizmantojot PRTSC) saglabāju un kādam nosūtu maksājuma uzdevumu? Maksājumu vēsturē viņš ir, bet nevaru atrast, kādā veidā lai viņu saglabā PDF formā. Atrodu tikai opciju "drukāt", uz kuras uzklikšķinot maksājuma uzdevums atveras jaunā logā, bet tas arī viss.

Banka ir CITADELE.


7 Atbildes


Labots 21.08.2014 14:35

Man seb bankā, vēsturē atverot konkrētu maksājumu parādās:
>Drukāt >Drukāt/Saglabāt(pdf) >Izmantot kā paraugu.

Ja vidējās pogas Citadelei tiešām nav, tad varbūt no Drukāt skata var izgriezt ar Snipping tool vai prntscrn un paint un izmantot šo,
http://www.convert-jpg-to-pdf.net/
ja tas .pdf paplašinājums viņiem tik svarīgs?


print scrn un tad  paste iekš Paint, ja citādāk nemākam :)


Katrā bankā pie attiecīgā maksājuma veikšanas beigās tiek piedāvāts izdrukāt pdf. Man ir swedbanka, diemžēl laikam no manis švaks citadeles pārzinātājs.  

 

Varbūt print screen metode der? 


Nezinu, šķita, ka jābūt tak kādam zolīdākam variantam par printskrīnu (tikai nemāku atrast), bet var jau būt, ka CITADELEi nemaz nav šādas iespējas. :( Nu katrā ziņā paldies.


Nu, vēl ir variants pazvanīt pašai bankai uzjautāt :)


Nu ir viens zolīds variants, bet mazliet sarežģīts :)

Var uzinstalēt savā datorā mazu programmiņu - pdf printeri (piemēram, CutePDF). Tad katrā vietā, kur vien ir opcija "drukāt", parastā printera vietā izvēlies šo programmiņu, un tā tev "uzdrukās" pdf failu, kuru varēsi saglabāt sev vēlamajā vietā. Būtībā čakars ir tikai pirmajā reizē sameklēt kādu no šim programmām un uzinstalēt.


Nu, tagad aizsūtīju vienkārši to pašu PRTSC bildi, cerams, ka ar to pietiks, ja nē, tad droši vien tiešām būs uz banku jāpazvana painteresēties, kā to smukāk varētu izdarīt.

Paldies.

1 - 7 no 7