FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ir meitenes kurie tirgo no Ebay un aliexpress

Sveiki,mekleju kadu pardeveju kura tirgo bernu(meiteņu) ar drebitem.Vajag tada pardeveja kura neliek uz krekliņu divreiz dargak neka pirkts šos saitos.:)Jo ss.lv tur vispar esmu šoka ar tadam cenam,vieni vispar triz reizes darkak liek cenu,tas man vispar nepatik.Jo es ari pirku no ebay,un principa zinu cenas no ša saita:)Parasti negribas ilgi gaidit,domaju septembri jau ko nopirkt:)Paldies.

26 Atbildes

> Lueta

Tās ir katras tiesības, pašai noteikt cenu savām nopirktajām drēbēm! Ja es ko pasūtu no neta, loģiski, ka likšu uzcenojumu, es taču, pirmkārt, atradu, otrkārt, maksāju un , treškārt, mēnesi gaidu un eju uz pastu pakaļ! Tava izvēle ir to pirkt vai nepirkt.

+ es neiebilstu ja uzcenojums nav liels, bet dazreiz ir par traku un vienigais, kas man ienak prata ir -vai patiesam sanak pardot???:o 

Bet temas autorei - nedomaju, ka letak vai par to pasu cenu dabusiet (protams gadas brinumi, bet tad jaseko lidzi visam uzmanigi,lai nepalaistu garam), visdrizak letakais divkarss uzcenojums.;) 

> Artas skapis

...nav jēgas piedāvāt, jo meitenes profils vairs neeksistē.

Jādomā, ka neizdzēsās, jo tika ,,norieta", tas gan nebūtu jauki. Manuprāt, par to ir jāpriecājas, ja cilvēks cenšas rakstīt latviešu valodā nevis jāizsmej. Daudzas, iespējams, man tagad uzbruks, ka dzīvojam Latvijā un t.t., bet apsmejot cilvēku, to vēl vairāk demotivēsi turpmāk izteikties latviešu valodā.Aci miedzošs

Tiesi ta, cilveks censas..Gribetu redzet  kaa butu ja sis diskusijas autore visu butu uzrakstijusi krievu vaoda, tad ari butu pretenzijas..Nekad nevienam nav labi.. Kliedzošs

> Vita Dūra

> Artas skapis

...nav jēgas piedāvāt, jo meitenes profils vairs neeksistē.

Jādomā, ka neizdzēsās, jo tika ,,norieta", tas gan nebūtu jauki. Manuprāt, par to ir jāpriecājas, ja cilvēks cenšas rakstīt latviešu valodā nevis jāizsmej. Daudzas, iespējams, man tagad uzbruks, ka dzīvojam Latvijā un t.t., bet apsmejot cilvēku, to vēl vairāk demotivēsi turpmāk izteikties latviešu valodā.Aci miedzošs

Laimīgam cilvēkam prātā nenāks kādu noriet.

+ 100 Man arī prieks, ka cilvēks cenšas! Ja grib, tad tekstu saprast varAci miedzošs

tiesi par to es ari runaju- seit neko nedriskt rakstit. uzreiz tiks izkengats. nu panacat ko gribejat? cilveks izdzesas jo apvainojas!! saprata, ka sada sabiedriba labak neuztureties, nedod dievs vel ko pirkt!!

Tikko izlasīju diskusiju un esmu sašutusi,vai tiešam vairs nav, kur izlikt zulti?

Macamies ludzu but sapratigakas un iecietīgakas.

no ebaja nak visa prece, taa tachu ir kinas preceУлыбаюсь

21 - 26 no 26