FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

ko jus varat teikt...

Sveikas,Ko jus varat pateikt par so meiteni,vinai ir 1 negativa atsauksme.. 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=16944

negribetu jau pamatigi iekrist,es vinai naudu parskaitiju bet vina pat uz vestuli neatbil,vai ir sanemusi naudu un vai ir izsutijusi pacinu.

28.08.2014 19:38

> Mia (arī mainos!)

Patiesībā,skanēs diskriminējoši,  bet man šķiet, ka līdz 18 gadu vecumam vajadzētu aizliegt reģistreties šādos portālos. Pārsvarā visas pārdevejas ar kurām ir bijušas problēmas un bezkaunīga attieksme,ir ļoti jaunas. Ar vienu meiteni mēģināju tikties vairākus mēnešus, tajās sms ko nācās sūtīt atbildot uz viņas muļķīgajiem jautājumiem,pārmaksāju preces vertību. Viņas vai nu nesaprot ko viņām saka,vai viņām ir totāli vienalgaun savu attieksmi necenšās slēpt. Visas prtams tādas nav,bet viņu ir daudz.

Ne vienmēr,bet pa lielam tā ir! Nerunāšu par visām,bet par daļu,ka mazie nesaprot,ko nozīmē pelnīt naudu īstā darbā ,ko nozīmē atbildības sajūta un vispār saprašana par reālo pasauli. 

Es būtu par to,ka vajag aizpildīt IQ testu!:D Nopietni! Citādāk tām,kurām IQ ir istabas temperatūrā,nekad neko neieskaidrosi.

28.08.2014 20:24

Labots 28.08.2014 20:26

> Maija Markeviča(Novicka,Upīte)

Diemžēl daudzas pārdevējas neatbild uz vēstulēm. Kuras man atbildēja liels paldies! Un lielākā daļa nezin kāpēc nevēlas savu precīti atsūtīt pa pastu, kaut apmaksāju pasta izdevumus-ļoti žēl!!!

pilnībā saprotu cilvēkus, kas atsakās sūtīt pa pastu un tam ir vairāki argumenti, piemēram, tā ir mana un tikai mana izvēle, vai vēlos sūtīt pa pastu (negribu, nav laika, nepatīk- katram subjektīvi), tiekoties klātienē pēc tam DAUDZ mazāks risks, ka cilvēks nopērk kaut ko, kas viņam beigās neder/nepatīk! 

28.08.2014 20:40

> clothes (šodien 13.00-14.00 tiekos ORIGO)

Diemžēl daudzas pārdevējas neatbild uz vēstulēm. Kuras man atbildēja liels paldies! Un lielākā daļa nezin kāpēc nevēlas savu precīti atsūtīt pa pastu, kaut apmaksāju pasta izdevumus-ļoti žēl!!!

pilnībā saprotu cilvēkus, kas atsakās sūtīt pa pastu un tam ir vairāki argumenti, piemēram, tā ir mana un tikai mana izvēle, vai vēlos sūtīt pa pastu (negribu, nav laika, nepatīk- katram subjektīvi), tiekoties klātienē pēc tam DAUDZ mazāks risks, ka cilvēks nopērk kaut ko, kas viņam beigās neder/nepatīk! 

Labots: šodien, 20:26

Jā,es arī nesūtu pa pastu un neuzskatu ,ka tas ir tik ļoti man vajadzīgs,ja visur pieejami pakomāti. Saprotu,ka ir cilvēki,kuri netiek pie tiem,bet neko darīt. Pasts tiešām ir liels laika zaglis,tādēļ manās interesēs nav to izmantot vispār,neatkarīgi,cik naudas piedāvā,jo šis nav peļņas pasākums.

28.08.2014 20:45

Es sutu caur pastu. :) Man ir blakus,un nav gruti pastavel 15 min. lai pirceja sanemtu savu karotu preci. :) Pati saprotu cik zel,kad loti iepatiks drebites,bet pardeveja negrib sutit...

28.08.2014 20:45

Es sutu caur pastu. :) Man ir blakus,un nav gruti pastavel 15 min. lai pirceja sanemtu savu karotu preci. :) Pati saprotu cik zel,kad loti iepatiks drebites,bet pardeveja negrib sutit...

28.08.2014 20:58

> Mia (arī mainos!)

Patiesībā,skanēs diskriminējoši,  bet man šķiet, ka līdz 18 gadu vecumam vajadzētu aizliegt reģistreties šādos portālos. Pārsvarā visas pārdevejas ar kurām ir bijušas problēmas un bezkaunīga attieksme,ir ļoti jaunas. Ar vienu meiteni mēģināju tikties vairākus mēnešus, tajās sms ko nācās sūtīt atbildot uz viņas muļķīgajiem jautājumiem,pārmaksāju preces vertību. Viņas vai nu nesaprot ko viņām saka,vai viņām ir totāli vienalgaun savu attieksmi necenšās slēpt. Visas prtams tādas nav,bet viņu ir daudz.

Šim gan +, tas bieži kaitina - tiekos 12 katru dienu tajā vietā, pēc tam nē... Es saprotu, ka 4. klases stundas aptuveni tajā laikā beidzas, bet es neuzskatu, ka tādā vecumā kaut kas kaut kur vispār būtu jātirgo :D + manuprāt, šādas meitenītes nevar būt nopietni pircēji, mans subjektīvais viedoklis.

31.08.2014 12:56

dzirdeta ta "eli".kaut ka nepatik tas vards. drosi, ka ir bijusi kada diskusija.

31.08.2014 13:31

> Dii

> Mia (arī mainos!)

Šim gan +, tas bieži kaitina - tiekos 12 katru dienu tajā vietā, pēc tam nē... Es saprotu, ka 4. klases stundas aptuveni tajā laikā beidzas, bet es neuzskatu, ka tādā vecumā kaut kas kaut kur vispār būtu jātirgo :D + manuprāt, šādas meitenītes nevar būt nopietni pircēji, mans subjektīvais viedoklis.

Manuprat seit ir daudz jaunisi.vismaz es satieku diezgan daudz.;)  vienreiz ari atnaca tadas mazas meitenites,biju parsteigta,bet nu ko...bija punktualas un viss kartiba.:) 

21 - 28 no 28