FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Suveeja Valmieraa

Sveikas. Man atdeva skaistus svarkus, BET man viduklii mazliet pa mazu..varbut kada suveja var ieteikt kko, kaa var svarkus viduklii platakus dabut - varbut sana viili atardit un iesut kadu elastigu audumu? Svarki ir melni, tapec varbut var ko izgudrot... Ko iesakat? Varbut varu pie kadas aiznest un tad rast risinajumu? Un cik tas izmaksatu? 

Man dažus gadus atpakaļ bij tā- tiku pie superskaistām džinsām, un notievēju par 10 kg, lai tajās ielīstu Smejošs Vienu džinsu dēļ no 75 un 65 kg nokritos... hehe, tas ir kā variants!

28.08.2014 21:44

:D hehee..nu man taa jau 60kg...(jeb tuvu tam)...varu megjinat novingrot biki vederu :D taucini pa saniem trauce :D taa jau -10cm no viduklja ir nost... laikam jaturpina ... 

nu bet varbut vnk aiznest pie suvejas uz Valletu un miers!!! :))) 

> Viss par puscenu! -50% !!!

Man dažus gadus atpakaļ bij tā- tiku pie superskaistām džinsām, un notievēju par 10 kg, lai tajās ielīstu Smejošs Vienu džinsu dēļ no 75 un 65 kg nokritos... hehe, tas ir kā variants!

Kā tev tas izdevās?

28.08.2014 21:56

Labots 28.08.2014 21:57

Valletā, 4stāvā, Šūšanas darbnīca

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

> Viss par puscenu! -50% !!!

Kā tev tas izdevās?

mazāk ēdu un kustināju pakaļu, rupji izsakoties Smejošs Viss ģeniālais ir vienkāršs! 

> Sanita Ko

:D hehee..nu man taa jau 60kg...(jeb tuvu tam)...varu megjinat novingrot biki vederu :D taucini pa saniem trauce :D taa jau -10cm no viduklja ir nost... laikam jaturpina ... 

nu bet varbut vnk aiznest pie suvejas uz Valletu un miers!!! :))) 

Es domāju, ka variants par šuvēju ir pareizākais Smaidīgs

1 - 6 no 6