FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesmuka atsauksme

Sveikas !

Vai esiet kādreiz rakstījušas administrācijai, lai noņem nepatiesu negatīvu atsauksmi ? Kā ir veicies ? Man patreiz ir kaut kāda pagalam dumja atsauksme no lietotājas, kura pie tam ir izdzēsusi savu profilu, toreiz tā bija pilnīgi viņas vaina, to saprata un tāpēc drošvien arī izdzēsās. Rakstīju administrācijai vairākas reizes, bet nekādas reakcijas. Ko darīt ?

29.08.2014 23:57

> Parfait

> Viktory

> Parfait

> Viktory

> Parfait

> Viktory

Man ir nepatiesa atsauksme,neesmu ne par ko sarunajusi,bet dabuju atsauksmi. Ieliku pardevejai preti atsauksmi- vinu izdzesa,bet ko vina man uzrakstija,ne. Kaut gan es radiju pilnu saraksti ar vinu,un t.t. Ta ka,ka paveicas ar musu dargo administraciju...

Es jau brīdināju, ka nopublicēšu tās draņķības un draudus, ko sarakstīji, ja nebeigsi te vaimanāt :D)))))

Nabadzite,tev ar galvu tiesam nav viss kartiba :)))

Ir noticis brīnums, pirmo teikumu bez kļūdām nodrukājusi, mazel tov !!!

To, ka tev skrūves vaļīgas, arī administrācija saprata :D 

Man,atskariba no tevis,nav sliktas atsauksmes,un man ir pilnigi vienalga ko par mani doma Tu vai Administracija :D Par tevi es jau visu sapratu,esi aizvainota ka nesanemi drebes - "na haljavu" :))) Vairs ar tevi netaisos teret savu laiku,visu labu :)

Un atkal kļūda :D))))))

Ja,seit tev ir taisniba. Centisos labak macit latviesu valodu :) Tas laikam ir vienigais ko tu var teikt :D :D Nabadzite :)) Es labak gulet gudriniece :)

30.08.2014 00:11

manuprat sitais jaizgul :)

30.08.2014 00:23

> uguntinja

manuprat sitais jaizgul :)

+++

21 - 23 no 23