FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

darbs ārzemēs?

Sveikas!

Vai kādai no jums ir darba pieredze ārzemēs?  Caur ko jūs šo darbu atradāt? Kur strādājāt? Kā ar "galu savilkšanu" - par dzīvošanu un ēšanu, vai iekrājumiem sanāk? Nevainīgs

17 Atbildes

Es beidzu vidusskolu un nezinaju ko gribu no savas dziives. bet manas draudzenes bija pa vienu gadu vecakaas un vinas aizbrauca stradaat ka aupair programma.

un kad es beidzot pabeidzu , tad es ari aizbraucu. Nevainīgs

ir gruti ka Tu nezini taas valsts valodu, pirmo reizi viens.

pirmaa reize bija Siciliijaa- Messina. gimene vnk super. Smejošs tad aupair programma nebija tik populaara kaa tagad. bet es ar hostmammu gajaam balleeties, pelniju labu summu prieksh maniem gadiem :D ieguvu pieredzi un nedaudz pamatus italju valoda. 

pec gada aizbraucu atkal uz Italiju - Treja. ta vieta man iipashi nepatika  , jo ritigi lauki. pilseta atradas talu no ciemata. apm tapat kaa tepat LV dziljos laukos :D BET tomer man maksaja labi + piestraadaaju hostmammai kaa masiere(atkal naudina) , un redzeju daudz ko jaunu un vissvarigaak papildinaju ITALJU VALODU. 

treshajaa reizee biju Neapola Italija. gimene bija bagaata , jo vieta kur dziivooja bija fantastiska. taada sajuta ka esi debeesis un vari aizkjert sauli ar rokam Smejošs sheit es uzlaboju itaalju valodu lidz 100% , BET gimene bija crazy :D labi ka man bija kolosaals itaalju puisis , kas izraadiija visu Neapolas piekrasti.

bet salīdzinosi ka bija pirmajaa gimenee, tad jau redzi CIK tagad aupair programma ir populaara un gimene jau zin , cik daudz var prasiit no AUKLITEM. Neizlēmīgs

lai gan bija slikti periodi, es uzskatu , ka esmu redzejusi pietiekam daudz, sapratusi un izaudzeejusi tik specigu mugurkaulu prieksh sevis. ka esmu apmierinaata. Vēsais

pashlaik esmu nostabilizeejusies LV robezhasSmejošs

Šobrīd meklēju darbu LV, bet tuvojoties ziemai, izskatu arī variantu doties uz ārzemēm.

Esmu dzirdējusi par Aupair (atklāti - nedaudz biedē auklīšu būšana), bet kā ar Eiropas brīvprātīgo darbu? Kāda attiekmē darba devējiem pret topošo darbinieku, kurš bijis šajā programmā... arī variants kā vismaz kaut ko darīt http://www.jaunatne.gov.lv/lv/jaunatne-darbiba/eiropas-brivpratigais-darbs/kas-ir-eiropas-brivpratigais-darbs ir gan bišķi birokrātija, bet ja nav šeit variantu, vismaz apskatīt pasauli, iegūt pieredzi... Aci miedzošs

aizbrauksi- 99%,ka vairs neatgrieziisies,reekjinies ar to.

> zaiza

es tā neuzskatu. katram savs dzīves ceļš ir uzrakstīts.

> Rudzupuķe

tu īpaši pa brīvprātīgo darbu nenopelnīsi. 

bet ja aizbrauksi kā auklīte, tad tev ir atmaksāta dzīvošna un ēšana + alga+ varēsi redzēt jaunas vietas. :) 

nezinu , lai gan bija grūti brīži , tomēr vienmēr beigās uzspīdēja kāds saules stariņš Vēsais

> Annette

uzrakstiits,bet to-kaads,mees nezinam.

> zaiza

nedomāju, lielākā daļa manu draugu un radu ir LV, tāpēc nav nekāda info par darbu ārzemēs... un lielāka motivācija atgriezties

> Annette

šobrīd par peļņu nedomāju, galvenais, lai nav izdevumi un  brīvprātīgajā darbā nosedz ceļa maksu, ēdināšanu un dod dienas naudu dzīvošanai.. vismaz variants

> Rudzupuķe

Kādā jomā meklē darbiņu - ja Latvijā?

Mana kompānija diemžēl nesen jau pieņēma darbā sekretāri, bet varbūt ir vērts mēģināt tēmēt uz sekretariātu kādā citā lielākā uzņēmumā.. Pati tā sāku pirms gadiem 5 - un nu jau ir bijuši vairāki paaugstinājumi.

> Rudzupuķe

bet kaapeec aizbraukushie neatgriezhas?

pati gadu atpakalj atgriezos un patreiz esmu,ehm,diez gan gruutaa situaacijaa,iecereetais neizdevaas,iekraataa vairs nav,rudenii beerni tiek valsts daarzinjaa un jaameklee darbs,ko var savienot ar beerniem,blatu vai baigaas pieredzes labos amatos,man nav,diez gan pesimistiski..

1 - 10 no 17