FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Veljasmashinas tirishana!

Meitenes ludzu palidziet!

Varbut kada no savas pieredzes zin kaa var iztirit veljasmashiinu - nju taa ieksheji.

Jo pedeja laika drebem pec mazgashanas taads nelabs aromaats piemetas klaat :(

(Atvainojiet shim datoram nav garumziimju)

01.09.2014 16:04

citronskābe - 3 paciņas un pa tukšo uz 60-90 grādu ciklā izgriezt visu. Kā arī - apakšā ir tāds kā "plauktiņš" tur vajag atvērt un visu iztīrīt, jo tur gana daudz visa kā sakrājas

01.09.2014 16:16

Paldies par padomiem :) 

Es pastāvīgi turu vaļā durtiņas, lai žūst, bet nesen konstatēju, ka skapī dīvaina smaka, labi, ka skapi neizmetu :D Sanāk ka vecā veļmašīna pie vainas!

02.09.2014 06:40

> Anita

1. Ik pa laikam jātīra filtrs;

2. Paskaties, vai tajās gumijās, kuras ir pie durtiņām, nav sakrājušies netīrumi;

3. Kā jau meitenes minēja, ik pa laikam der izmagāt ar citronskābi - uzlikt vislielākos grādus, tukšu veļas mašīnu palaist (etiķi neiesaka lietos, jo, ja ir rūsējošas detaļas kaut kur, varot tās  bojāt, bet zinu, ka daudzi lieto un ir labi);

4. Iesaku nelietot pulverus, bet gan šķidros mazgāšanas līdzekļus - pulveris veido nosēdumus, kuri sastājas trubās un arī var veidot smakas;

5. Veļas mašīnas durvis turēt vaļā (kad netiek darbināta, protams :) ).

Labots: vakar, 15:01

beidzot kads pareizs pdoms.

plus velpasa apkasa masinai var atvert un iztirit, tur ari netirumi sakrajas.

calgon ir tikaireklama. tas esls ir tik dargs, ka nav jegas lietot. taka nosedumus tirot var nesadalit lidz galam, tas var radit problemas. tas ko rada reklamas- ka tur ta spirale ta noserejusi, trua tik netira.. tas notiek pec 5 gadiem tikai un ta maina maksa tik mazs, ka sanak letak manit neka tereties kalgonam.

pietam- daudziem kvalitetiviem mazgasanas lidzekliem jau ir klat tam paredzeti lidzekli un pat kalgoni un silani. apskatieties veikalos iepakojumus.

02.09.2014 08:55

Piekrītu par citronskābi, tik man veļasmašīnas meistars ieteica likt kādas 10 paciņas citronskābes, es parasti lieku 6 un uz kādiem 60 grādiem izmaļu tukšu veļasmašīnu.

11 - 14 no 14