FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

bērna dzimšanas diena

peec 5 nedeljam meitinjai aprites gadinjs. mekleju vietas, idejas kur nosvinet. mes busim apmeram 10 pieaugusie un varbuut divi beerni (neskaitot manu jubilaariiti). Atrodamies Jelgava. Vai zinat kadu labu viesu maju, vai ko tadu, kur var uzklat galdu un smuki pasvinet? kaut kaa vnk. kafejniicaa negribeetos. Un cik apmeram izmaksa galda klajeji un visi tie edieni? Nav ne jausmas. Neesmu nekad neko tadu organizejusi. Padalaties pieredze luudzu. Paldies

17 Atbildes

Ja tik neliels svinētāju (jo īpaši bērnu) pulks - kāpēc nevar mājās? Dēļ tik maz cilvēkiem ir vērts maksāt pāris simtus, lai nosvinētu viesu mājā?

mums vienistabas dzivoklis, nav vietas.

un visu viesu maju nevajag, tik kadu telpinju kur butu tas galds, pie ka pasedet. un cilveki citi nestaigatu. jo kafejnica ar staiga cilveki, turp shurp. nav tas.

Nav kāda kafejnīca vai kas līdzīgs kempinga mājiņām, kuras izīrē?

Sveiki,Man ar tads  pats jautaajums,decembrii berninam gadins un gribas kaut ko labu vinam uzrīkot,taapēc jau tagad meklējam variantus! Varbūt kaada no MADONAS var kaut ko ieteikt?

un Tikai bērniem-ir vērts,jo maajas svinības bērnam neko nenozīmē,gribaas arī izrauties no ikdienas un uz tik īpašiem svētkiem savam mazajam nav jaataupa naudiņa,protams nejiet runa par ļoti milzīgu naudas summu..

par vienu interesējos. Z/s Līči. Pirmas divas stundas bezmaksas, par nakama jamaksa. Un par porciju no cilveka 17 eu. Tas ko ipashnieki man e pasta rakstija. BET GRIBETU ZINAT KA TAS NOTIEK REALI. Cilveki, kuri shadi ir rikojusi dzimenites? Izmaksas? kur? kas bija uz galda utt.

> ckatja

Sveiki,Man ar tads  pats jautaajums,decembrii berninam gadins un gribas kaut ko labu vinam uzrīkot,taapēc jau tagad meklējam variantus! Varbūt kaada no MADONAS var kaut ko ieteikt?

un Tikai bērniem-ir vērts,jo maajas svinības bērnam neko nenozīmē,gribaas arī izrauties no ikdienas un uz tik īpašiem svētkiem savam mazajam nav jaataupa naudiņa,protams nejiet runa par ļoti milzīgu naudas summu..

Madonas pusē - Gulbenē ir forša vieta bērniem Lacītes

oj. 7 eu par porciju

> ckatja

tad jau mums virnaudži :) tas tā,ne pa tēmai :D

galvenais neaizmirstiet,ka dzimshanas diena buus beernam,lai vinjam juusu tusinjaa nav garlaiciigi,kaadas piepuushamaas atrakcijas,baloni,rotaljlietas liidzi panjemiet,citaadi ieaugushie ballees,bet jubilaaram nekaada prieka.

> Tikai bērniem

> ckatja

Madonas pusē - Gulbenē ir forša vieta bērniem Lacītes

Paldies! Bet varbūt varat pateikt cik aptuveni izmaksas tur ir? 

1 - 10 no 17