FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Iesakiet labu gultas matraci!

Labrīt! Iesakiet, lūdzu, kādu normālu gultas matraci? Ar puisi nopirkām gultu, tagad meklējam nedārgu matraci. Mums nevajag uz gadiem 10, bet gan 1-2 gadiem. Un tā, lai kad guļ, nevar just atsperes vai arī gultas vieta ļoti neieguļas.. Cenā līdz 200 eiro.. Nesen staigājām pa uzslavēto jysku, un visi matrači vai nu kā akmens cieti, vai nu var just atsperes, ka pilnīgi durās.. :/

0 3

08.09.2014 10:35

Noteikti NEVAJAG  Jyskā pirkt matraci.

Labi matrači ir šeit: http://ormebeles.lv/lv/category/34/pocket-springs-matraci, tieši tie pocket matrači (kur katra atspere ir savā atsevišķā kabatiņā, tātad matracis kalpo klietni ilgāk). Tagad populāros memory foam gan noteikti neieteiktu

0 0

08.09.2014 10:36

Labots 14.03.2015 11:19

Dormeo

0 0

Ļoti laba kvalitāte un arī cena ir šiem, tiesa gan būs uz 10 gadiem (bet var jau tik ilgi nelietot). :)

Paši sūtijām (var pasūtīt arī citus izmērus) aptuveni pirms 5 gadiem, cenas nav izmainītas uz Eiro...... ceru, ka firma vēl eksistē.

http://www.interjer-remont.lv/matraci-pruzinnie.php

0 0

08.09.2014 10:44

Jysk arī jāprot izvēlēties. Mēs nopirkām nebūt ne lēto, kalpo jau 10 gadus. Un jā, izmēģinot veikalā, likās par cietu, bet ilgstoši lietojot, sāku saprast, ka prasītos pat drusku cietāks. Pagulēšana veikalā un gulēšana veselu nakti nav viens un tas pats. Veselīgai mugurai tieši cietāku vajag.

Tie, kur katra atspere ir savā maisiņā un to atsperu ir daudz, nemaksās lēti nekad.

0 0

08.09.2014 10:56

Pilnīgi nepiekrītu MANDY, man ir matracis no JYSK, izcils, jau kādus 3 gadus! Labākā matracī neesmu ulējusi,protams,var pirkt arī "nakts mēbelēs" pa 1 500 eur 

Bet es iesaku (tikko skatijos,nevareju atrast kādu birku) bet matracis ir liels mīksts ar izšūtiem sudraba diedziņiem. Ja pajautāsi,tad noteikti tev viņu parādīs :))

0 0

> Dress VIP

ļoti daudzie reklamē Dormeo,pati gan neesmu meiģinājusi,tikai segas un spilvenus.

Dormeo tiešām ir labi matrači :) 

0 0

24.09.2014 22:48

Es arī savulaik pirku Yuskaa, bet ne letako, ar kokosa šķiedram, katra atspere atsevišķa kabatiņa. Un nevajadzēja parmaksat par visadiem Dormeo utt.

0 0

24.09.2014 23:17

Labots 24.09.2014 23:22

Vislabākie ir http://www.unikulma.lv/company matrači( ne velti 5 zvaigžņu viesnicās arī izmanto), bet tos reti kurš var atļauties. Es, kad pirku sev matraci - izstudēju teju visus iespējamos piedāvājums, izpētiiju visus materiālus un salikumus,lidz nonācu pie optimālākā- cenas, materiālu un kvalitātes ziņā. Nopirku beigās - sleepwell black zoned multipocket!

Ir daudz dažādas nianses, kas svarīgas , bet viena no svarīgakajām- multipocket lai būtu,tur protams, arī svarīgi cik liela diametra atsperes, kāda materiāla utt, nu es šinī lietā iebraucu taa pamatīgi,jo gribēju nopirkt pašu labāko priekš sevis, par pašu normalāko un tam adekvatāko cenu:) Varētu stāstīt daudz un diki...

Bet nu ko varu pateikt - tiki ne Dormeo!!- taads s..s, pa neadekvātu  cenu:DD, - putu materiāls reali citās sakarīgās firmās maksaa lētaak, un ir kvalitaatīvaaks, ja patiik šis materiāls, bet reaali - tas ir modes kliedziens, bez reāla labuma- svīst, neelpo, un mugurai nesniedz vajadzīgo atbalstu---sū..s!!! paši matraču pārdeveeji- par šo reāli arī smej, un paši tādu nelieto!!!:)

0 0

24.09.2014 23:17

Labots 24.09.2014 23:22

i

0 0

14.03.2015 11:28

vislabak tomer pasutit izgatavot matraci pec izveleta sastava un izmera)

0 0

1 - 10 no 18