FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

kāzu kleita no ebay/aliexpress

Sveikas meitenes, Vai kāda esat sūtijusi kāzu kleitu no ebay/aliexpress , kāda kvalitāte, un cik/vai ieguldijāt lai kleita būtu tiešām velkama ?:) Paldies :) 

8 Atbildes

Sveika!

Precējos 19. jūlijā, kleitu sūtīju no Aliexpress, bija ļoti labas kvalitātes - gan audums, gan kleita kā tāda.

Apakšsvārki jau bija iestrādāti kleitā, kā arī krūšu daļa bija perfekti nostrādātu - nebija vajadzīgs nekāds krūšturis. :) Esmu pilnībā apmierināta un kleita ar visu piegādi izmaksāja 70 eur. Un aizmugurē burvīga šlepe. Bildes no kāzām, kā arī pašu kleitu vari apskatīties vīra draugiem.lv profilā: Agris Antēns

No Aliexpress noteikti neiesaku sūtīt. Par citām drēbēm rezultāt nekad nav prognozējams, ar kāzu kleitu līdz ar to var nākties vilties. Ebay ieteiktu sūtīt no cilvēkiem, kuri ir focējuši bildi dabīgos apstākļos, nevis no Ķīnas vairumtirdzniecības, tur arī nekad neko nevar zināt. Bet ir vēl citi kāzu kleitu e- veikali, piemēram, Vācijas, Anglijas, kur drēbes atnāk zolīdas. 

> Dove

No Aliexpress noteikti neiesaku sūtīt. Par citām drēbēm rezultāt nekad nav prognozējams, ar kāzu kleitu līdz ar to var nākties vilties. Ebay ieteiktu sūtīt no cilvēkiem, kuri ir focējuši bildi dabīgos apstākļos, nevis no Ķīnas vairumtirdzniecības, tur arī nekad neko nevar zināt. Bet ir vēl citi kāzu kleitu e- veikali, piemēram, Vācijas, Anglijas, kur drēbes atnāk zolīdas. 

Vai Tev bijusi slikta pieredze ar kāzu kleitu no aliexpress.com ?:)

Palasi forumu precos.lv tur bija ļoti daudz diskutēts par šo tēmu

Mana draudzene pagājušo gadu precējās un kleitu Ebay no Ķīnas pirka pa 90 latiem ar piegādi un apakšsvārku, tikai skatījās, lai pārdevējam ir 100% Feedback. Ļoti skaista kleita un kvalitātei arī ne vainas.

Sutiju kleitu no ebay.vis atnaca atri un kvalitate laba davana gaja vel bolero jacina.samaksaju 100€

Es gan nekad savu kazu kleitu nepasutitu no interneta, tomer ta ir mana diena un es veletos vinu ta kartigi ari uzmerit un redzet vai vispar man piestav manam augumam.

Domāju ka tā ir laimes spēle, var paveikties, ka atnāk ļoti skaista un viss ir super un var būt ka atnāk pilnīgi nekāda...

Man paziņas ir pasūtījušas, bet pēc tam pāršuvušas...

1 - 8 no 8