FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aptauja: Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē?

Sveicināti!

Es veicu pētījumu par cilvēku ieradumiem veidojot savu garderobi. Lūdzu, palīdziet, aizpildot šo anketu (aizņems 2 minūtes)

https://docs.google.com/forms/d/1wtpu7jNMQqViwQSIUSHgIHVcvGd6SPYzw1mXrUWt0uk/viewform

Paldies!

16 Atbildes

hmm, kā lai atbild šajā aptaujā , ja T - kreklu nav , nenēsā un neiegādājas!Smejošs

Labots 10.09.2014 10:03

> Dekorija

hmm, kā lai atbild šajā aptaujā , ja T - kreklu nav , nenēsā un neiegādājas!Smejošs

Tur tak ir atbilžu varianti, ka nav un neiegaadaajas

Reāli atbildot uz 1 jautājumu 1. Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē? Ar abildi - Nav neviena, testu turpināt vienkārši nav iespējams. 

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Reāli atbildot uz 1 jautājumu 1. Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē? Ar abildi - Nav neviena, testu turpināt vienkārši nav iespējams. 

Bet var jau arii vispaar neveert valjaa un neko nedariit :D

Aizpildīju! Aci miedzošs

> Lintu

> Dekorija

Labots: šodien, 10:03

Un kā lai atbild uz pārējiem jautājumiem , jo man aptauju neļauj pabeigt kamēr nav atbildēti visi... nevajag jau tā uzreiz riet , nēsmu glupa , visu aptauju izlasīju...?

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Paldies , es ar par to , ja jau ir aptauja , tad jāparedz atbildes visiem variantiem. Tad jau aptauja nesniedz reālo atspoguļojumu.Smaidīgs

Nepārdomāta aptauja - t-krekli man ir, bet dāvināti, t.i., neesmu nevienu iegādājusies, kas nozīmē, ka neizvēlos un netērēju tam naudu - trūkst atbilžu variantu vai, kā vairākos servisos pieejams, jautājumi, kas tiek izlaisti gadījumā, ja tiek saņemta konkrētā atbilde.

> Dekorija

> Lintu

> Dekorija

Labots: šodien, 10:03

Un kā lai atbild uz pārējiem jautājumiem , jo man aptauju neļauj pabeigt kamēr nav atbildēti visi... nevajag jau tā uzreiz riet , nēsmu glupa , visu aptauju izlasīju...?

1.kaart - es Juus par glupu nenosaucu

2.kaart - neesmu suns

3.kaart - neviens Jums neliek obligaati aizpildiit to anketu, var jau arii uz dullo iekekseet, neviens nebrauks pie Jums uz maajaam un neskaitiis tos kreklus

Es aizpildīju, lai veicas!

1 - 10 no 16