FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jaunākie papildinājumi Septembrī!

Ar septembra mēnesi AtverSkapi.lv tiek ieviesta iespēja iegādāties papildus labumus, kas padarīs ātrāku un veiksmīgāku tirgošanos mūsu lietotājiem!

- Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

- Iespēja mainīt Segvārdu. Šobrīd daudziem ļoti aktuāli, lai savestu kārtībā savu profila nosaukumu.

- AtverSkapi.lv iekšējā virtuālā valūta - Skapja naudiņa (SN). Ar naudiņu palīdzību turpmāk varēs gan lētāk izcelt sludinājumus, gan iegādāties augstāk minētos papildus labumus. Pateicoties skapja naudiņai, sludinājumus varēs izcelt ne tikai ar SMS, bet arī ar Paypal un populārākajām internetbankām.

Esam arī palielinājuši Izcelto sludinājumu skaitu portāla sākumlapā, kā arī to rotēšana notiks biežāk - reizi 10 minūtēs, tādējādi palielinot to skatījumu skaitu un, protams, ātrāku pārdošanu.

! Bonusi, kas vēl nav iztērēti sludinājumu izcelšanai, konvertēsies uz Skapja naudiņām ar attiecību 1:1.

Tāpat ir veikta portāla attīrīšana no vecajiem sludinājumiem - ir deaktivizēti visi sludinājumi, kuru īpašnieki nav ienākuši portālā pēdējo 8 mēnešu laikā.

Vēl paralēli veicam šo uzlabojumu testēšanu, tāpēc portāls darbosies nedaudz lēnāk. Ja pamanat kādas kļūmes, dodiet ziņu uz pasts@atverskapi.lv! 

60 Atbildes

kur šī lieta atrodama:

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

Kā arī - vai tās skapja naudiņas būs reāli tās pašas mūsu naudiņas, vai viņas kau tkā no kaut kā varēs arī tāpat te skapī "nopelnīt"?

Jaunās foruma sadaļas atrodas Forumā zem Tirgus laukums. 

Skapja naudiņas var iegādāties sadaļā Mans Maciņš.
Ar laiku tiks ieviesta arī bonusu sistēma, kas ar dažādām aktivitātēm, piedalīšanos konkursos, u.c. ļaus nopelnīt Skapja naudiņas.

Labots 11.09.2014 16:17

Un ierosinājums nākotnē - Lūdzu, uzlieciet sadaļu "Pērk" un "Pārdod" par maksas sadaļu ar termiņu. Kā sludinājumu var izvietot tikai par naudiņu un uz konkrētu laiku, piemēram, 1 nedēļa. Jo savādāk šie sludinājumi maldina citus portāla lietotājus un meitenes nekontrolēti un neadekvāti visu laiku kaut ko pērk, bet īstenībā meklē ar ko pamainīties, kā arī neslēdz tēmas, kad viss sen vairs nav aktuāli. Tā mazāk tiks noslogots jūsu portāls ar liekām publikācijām.

Protams, atvainojos meitenēm, kuras tā nedara, bet, ja reiz portālam ar kaut ko vajag pelnīt, tad tāds ir mans ieteikums. Vismaz meitenes ņemiet vērā, ja ko meklējiet - pērciet, kad tas vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu...

Jaunās foruma sadaļas atrodas Forumā zem Tirgus laukums. Paldies, ļoti forša sadaļa!

Vienīgi, kāpēc izvēlēties maksas sadaļu "Koppasūtījumi"

Ja ir bezmaksas sadaļa - "Koppasūtījumi no ārzemju e-veikaliem"

Un par cik pakalpojumu sadaļa ir maksas, domāju, ka pārdod - arī būtu jābūt maksas sadaļai!

Bet izmaiņas ir patīkamas!

Šī tēma  "Koppasūtījumi no ārzemju e-veikaliemdrīz tiks slēgta.
Pārdod sadaļa paredzēta sludinājumiem pārdodot savu personīgo mantu, kas neiederas portāla sadaļās. 

> Tikai bērniem

Un ierosinājums nākotnē - Lūdzu, uzlieciet sadaļu "Pērk" un "Pārdod" par maksas sadaļu ar termiņu. Kā sludinājumu var izvietot tikai par naudiņu un uz konkrētu laiku, piemēram, 1 nedēļa. Jo savādāk šie sludinājumi maldina citus portāla lietotājus un meitenes nekontrolēti un neadekvāti visu laiku kaut ko pērk, bet īstenībā meklē ar ko pamainīties, kā arī neslēdz tēmas, kad viss sen vairs nav aktuāli. Tā mazāk tiks noslogots jūsu portāls ar liekām publikācijām.

Protams, atvainojos meitenēm, kuras tā nedara, bet, ja reiz portālam ar kaut ko vajag pelnīt, tad tāds ir mans ieteikums. Vismaz meitenes ņemiet vērā, ja ko meklējiet - pērciet, kad tas vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu...

Labots: šodien, 16:17

UN ja man ir vesela kaudze drēbju kuras gribu pārdot par simbolisku samaksu, piemēram, tagad man ir salikts daudz preces par 0,25 EUR tad man būs rezultātā jāmaksā 3xveirāk lai to izdarītu???? kaut kā muļķīgi 

jau atkal mēģinu kļūt par apstiprinātu lietotāju, bet Atver skapi nekonektējas ar internetbankām :(

> sintia369

> Tikai bērniem

Labots: šodien, 16:17

UN ja man ir vesela kaudze drēbju kuras gribu pārdot par simbolisku samaksu, piemēram, tagad man ir salikts daudz preces par 0,25 EUR tad man būs rezultātā jāmaksā 3xveirāk lai to izdarītu???? kaut kā muļķīgi 

Jūs nesapratāt - Jūs bez maksas liekat sludinājumus - par katru lietu individuāli, kā jau visas meitenes. Bet runāju par foruma sadaļu "Pārdod" - to vajag par maksu, jo arī tad Jūs varētu paziņot visām, ka lūk - man viss 0,25Eur un lētāk, bet tēmu neslēgs, jo par to būsiet samaksājusi. Ceru, ka sapratāt domu.

Forši! Paldies par lietderīgajiem uzlabojumiem!

1 - 10 no 60

Tēma slēgta