Jaunākie papildinājumi Septembrī!

Ar septembra mēnesi AtverSkapi.lv tiek ieviesta iespēja iegādāties papildus labumus, kas padarīs ātrāku un veiksmīgāku tirgošanos mūsu lietotājiem!

- Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

- Iespēja mainīt Segvārdu. Šobrīd daudziem ļoti aktuāli, lai savestu kārtībā savu profila nosaukumu.

- AtverSkapi.lv iekšējā virtuālā valūta - Skapja naudiņa (SN). Ar naudiņu palīdzību turpmāk varēs gan lētāk izcelt sludinājumus, gan iegādāties augstāk minētos papildus labumus. Pateicoties skapja naudiņai, sludinājumus varēs izcelt ne tikai ar SMS, bet arī ar Paypal un populārākajām internetbankām.

Esam arī palielinājuši Izcelto sludinājumu skaitu portāla sākumlapā, kā arī to rotēšana notiks biežāk - reizi 10 minūtēs, tādējādi palielinot to skatījumu skaitu un, protams, ātrāku pārdošanu.

! Bonusi, kas vēl nav iztērēti sludinājumu izcelšanai, konvertēsies uz Skapja naudiņām ar attiecību 1:1.

Tāpat ir veikta portāla attīrīšana no vecajiem sludinājumiem - ir deaktivizēti visi sludinājumi, kuru īpašnieki nav ienākuši portālā pēdējo 8 mēnešu laikā.

Vēl paralēli veicam šo uzlabojumu testēšanu, tāpēc portāls darbosies nedaudz lēnāk. Ja pamanat kādas kļūmes, dodiet ziņu uz pasts@atverskapi.lv! 

60 Atbildes

> Tikai bērniem

Un ierosinājums nākotnē - Lūdzu, uzlieciet sadaļu "Pērk" un "Pārdod" par maksas sadaļu ar termiņu. Kā sludinājumu var izvietot tikai par naudiņu un uz konkrētu laiku, piemēram, 1 nedēļa. Jo savādāk šie sludinājumi maldina citus portāla lietotājus un meitenes nekontrolēti un neadekvāti visu laiku kaut ko pērk, bet īstenībā meklē ar ko pamainīties, kā arī neslēdz tēmas, kad viss sen vairs nav aktuāli. Tā mazāk tiks noslogots jūsu portāls ar liekām publikācijām.

Protams, atvainojos meitenēm, kuras tā nedara, bet, ja reiz portālam ar kaut ko vajag pelnīt, tad tāds ir mans ieteikums. Vismaz meitenes ņemiet vērā, ja ko meklējiet - pērciet, kad tas vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu...

Labots: šodien, 16:17

Kas tur sliktas, ka mainās. Nevajag būt skaudīgai. Nedomāu, ka par to nu ūtu jāprasa nauda.

manupraat te viss driiz buus pa maksu, tad jau ss.lv izvietot sludinajumus bus ertak un bezmaksas. 

> Karamele

jau atkal mēģinu kļūt par apstiprinātu lietotāju, bet Atver skapi nekonektējas ar internetbankām :(

varbut vari iztikt bez ta? bija diskusija, ka nekads labums no ta aptiprinata lietotaja nav, tikai droshibas un uzticibas sajuta, ka pardevejs, vai pircejs ir reals. un godigs. vakar gribeju kljut par apstiprinatu lietotaju, pardomaju. 

> dziidz

> Tikai bērniem

Un ierosinājums nākotnē - Lūdzu, uzlieciet sadaļu "Pērk" un "Pārdod" par maksas sadaļu ar termiņu. Kā sludinājumu var izvietot tikai par naudiņu un uz konkrētu laiku, piemēram, 1 nedēļa. Jo savādāk šie sludinājumi maldina citus portāla lietotājus un meitenes nekontrolēti un neadekvāti visu laiku kaut ko pērk, bet īstenībā meklē ar ko pamainīties, kā arī neslēdz tēmas, kad viss sen vairs nav aktuāli. Tā mazāk tiks noslogots jūsu portāls ar liekām publikācijām.

Protams, atvainojos meitenēm, kuras tā nedara, bet, ja reiz portālam ar kaut ko vajag pelnīt, tad tāds ir mans ieteikums. Vismaz meitenes ņemiet vērā, ja ko meklējiet - pērciet, kad tas vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu...

Kas tur sliktas, ka mainās. Nevajag būt skaudīgai. Nedomāu, ka par to nu ūtu jāprasa nauda.

Mainas sadaļas sen nav, ja neesiet pamanījusi. Neesmu skaudīga. Es vienkārši izsaku ierosinājumus administrācijai. Kā arī ir nekorekti norādīt sludinājumā, ka pērku, bet tad rakstīt privāti - maiņa neinteresē? Ja reiz pērk, tad pērk, nevis maldina citus, kas tērē savu laiku, jo ne visiem tā maiņa interesē! Protams, maiņa vienmēr gadu gados bijusi laba lieta, bet šur tur ar to vajadzētu piebremzēt. Es ierosinu šo visu padarīt par maksas pakalpojumiem, lai nebūtu bezgalīgās tēmas, kura snetiek slēgtas mēnešiem un tādejādi maldina daudzas portāla dalībnieces. Es nesaku, ka tam tā jābūt, bet savus ieteikumus jebkurš te drīkst izteikt!

Labots 11.09.2014 17:03

> anastasija1832

manupraat te viss driiz buus pa maksu, tad jau ss.lv izvietot sludinajumus bus ertak un bezmaksas. 

ss.lv sen jau nekas nav bez maksas, izņemot bērnu sadaļa.

Man personīgi nepatīk, ka koppasūtījumu diskusijas ir par maksu, jo cik tad tur var nopelnīt ar 1-2,5€ piegādes maksu no cilvēka?! Pašai parasti sanāk sūtīt par pašizmaksu vai, lielākoties, maksāt lielāku daļu piegādes summas no savas kabatas. Ja vēl jāmaksā par diskusijas izveidi, pavisam neizdevīgi sanāk :/

> anastasija1832

un ja tā godīgi padomājiet, tad reāli - par ko tad Jūs maksājiet? Savas lietas pārdošanā te izliekat bez maksas, pārējās priekšrocības manuprāt ir tikai godīgi, ja ir par maksu!

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man personīgi nepatīk, ka koppasūtījumu diskusijas ir par maksu, jo cik tad tur var nopelnīt ar 1-2,5€ piegādes maksu no cilvēka?! Pašai parasti sanāk sūtīt par pašizmaksu vai, lielākoties, maksāt lielāku daļu piegādes summas no savas kabatas. Ja vēl jāmaksā par diskusijas izveidi, pavisam neizdevīgi sanāk :/

jā, šī sadaļa ar nav saprotams, kāpēc ir maksas, bet laikam tam tā jābūt! Jo lielākā daļa pēc maniem novērojumiem tur ir jau ar peļņas nolūkiem. Tādi, aks koppasūtījumus veic, lai piegādes izmaksas sadalītu uz galviņām un būtu izdevīgi - ir pavisam maz.

> Tikai bērniem

> dziidz

> Tikai bērniem

Mainas sadaļas sen nav, ja neesiet pamanījusi. Neesmu skaudīga. Es vienkārši izsaku ierosinājumus administrācijai. Kā arī ir nekorekti norādīt sludinājumā, ka pērku, bet tad rakstīt privāti - maiņa neinteresē? Ja reiz pērk, tad pērk, nevis maldina citus, kas tērē savu laiku, jo ne visiem tā maiņa interesē! Protams, maiņa vienmēr gadu gados bijusi laba lieta, bet šur tur ar to vajadzētu piebremzēt. Es ierosinu šo visu padarīt par maksas pakalpojumiem, lai nebūtu bezgalīgās tēmas, kura snetiek slēgtas mēnešiem un tādejādi maldina daudzas portāla dalībnieces. Es nesaku, ka tam tā jābūt, bet savus ieteikumus jebkurš te drīkst izteikt!

Piekrītu, meitenes ceļ tēmas, reklamējot savu preci, kuras nav aktuālas mēnešiem un pircēja, kura ielikusi šo tēmu to vispār ir aizmirsusi vai tā kļuvusi neaktuāla...

Man personīgi nepatīk tā ideja par statistiku. Manos favorītos ir vairāki sludinājumi, kas mani ieinteresējuši, bet negribu, lai tagad pārdevējas bāžās virsū un prasa, kad to lietu pirkšu. Ja gribēšu, tad pati uzrakstīšu.

11 - 20 no 60

Tēma slēgta