FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jaunākie papildinājumi Septembrī!

Ar septembra mēnesi AtverSkapi.lv tiek ieviesta iespēja iegādāties papildus labumus, kas padarīs ātrāku un veiksmīgāku tirgošanos mūsu lietotājiem!

- Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

- Iespēja mainīt Segvārdu. Šobrīd daudziem ļoti aktuāli, lai savestu kārtībā savu profila nosaukumu.

- AtverSkapi.lv iekšējā virtuālā valūta - Skapja naudiņa (SN). Ar naudiņu palīdzību turpmāk varēs gan lētāk izcelt sludinājumus, gan iegādāties augstāk minētos papildus labumus. Pateicoties skapja naudiņai, sludinājumus varēs izcelt ne tikai ar SMS, bet arī ar Paypal un populārākajām internetbankām.

Esam arī palielinājuši Izcelto sludinājumu skaitu portāla sākumlapā, kā arī to rotēšana notiks biežāk - reizi 10 minūtēs, tādējādi palielinot to skatījumu skaitu un, protams, ātrāku pārdošanu.

! Bonusi, kas vēl nav iztērēti sludinājumu izcelšanai, konvertēsies uz Skapja naudiņām ar attiecību 1:1.

Tāpat ir veikta portāla attīrīšana no vecajiem sludinājumiem - ir deaktivizēti visi sludinājumi, kuru īpašnieki nav ienākuši portālā pēdējo 8 mēnešu laikā.

Vēl paralēli veicam šo uzlabojumu testēšanu, tāpēc portāls darbosies nedaudz lēnāk. Ja pamanat kādas kļūmes, dodiet ziņu uz pasts@atverskapi.lv! 

60 Atbildes

> Tikai bērniem

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man personīgi nepatīk, ka koppasūtījumu diskusijas ir par maksu, jo cik tad tur var nopelnīt ar 1-2,5€ piegādes maksu no cilvēka?! Pašai parasti sanāk sūtīt par pašizmaksu vai, lielākoties, maksāt lielāku daļu piegādes summas no savas kabatas. Ja vēl jāmaksā par diskusijas izveidi, pavisam neizdevīgi sanāk :/

jā, šī sadaļa ar nav saprotams, kāpēc ir maksas, bet laikam tam tā jābūt! Jo lielākā daļa pēc maniem novērojumiem tur ir jau ar peļņas nolūkiem. Tādi, aks koppasūtījumus veic, lai piegādes izmaksas sadalītu uz galviņām un būtu izdevīgi - ir pavisam maz.

Zinot, kāds darbs ir pasūtījumus pieņemt, izšķirot un vēl piegādāt visiem, man nav žēl, ja par to sakarīgo piegādes maksu 1-2,5€ kaut kas paliek arī pasūtītājam, tur tiešām nopelnīt var tikai kapeikas un, ja kādam izdodas vairāk, visu cieņu, bet neuzskatu, ka par to būtu jāmaksā arī pārējiem koppasūtītājiem, kuri vienkārši grib paspēt pasūtīt pirms viņu precītes tiek izpirktas..

> Tikai bērniem

> anastasija1832

manupraat te viss driiz buus pa maksu, tad jau ss.lv izvietot sludinajumus bus ertak un bezmaksas. 

ss.lv sen jau nekas nav bez maksas, izņemot bērnu sadaļa.

Labots: šodien, 17:03

man tur stav sludinajumi ar sieviesu drebem un BEZMAKSAS ievietoti. un tagad paskatijos, piemeram, sieviesu aditas jakas var ievietot bezmaksas pardod.

> anastasija1832

> Tikai bērniem

> anastasija1832

manupraat te viss driiz buus pa maksu, tad jau ss.lv izvietot sludinajumus bus ertak un bezmaksas. 

man tur stav sludinajumi ar sieviesu drebem un BEZMAKSAS ievietoti. un tagad paskatijos, piemeram, sieviesu aditas jakas var ievietot bezmaksas pardod.

1 gab., ne vairāk Vēsais

Man patik tas, ka rada statisku, kad kads atzimejis manu sludinajumu favoritos, bet apbsurdi liekas par to, ka lai izveidotu diskusiju ir jamaksa, bet nu protams kaut ka vairak jau atverskapim vajag iekaset....

Labots 11.09.2014 17:30

> Tikai bērniem

Man personīgi nepatīk, ka koppasūtījumu diskusijas ir par maksu, jo cik tad tur var nopelnīt ar 1-2,5€ piegādes maksu no cilvēka?! Pašai parasti sanāk sūtīt par pašizmaksu vai, lielākoties, maksāt lielāku daļu piegādes summas no savas kabatas. Ja vēl jāmaksā par diskusijas izveidi, pavisam neizdevīgi sanāk :/

jā, šī sadaļa ar nav saprotams, kāpēc ir maksas, bet laikam tam tā jābūt! Jo lielākā daļa pēc maniem novērojumiem tur ir jau ar peļņas nolūkiem. Tādi, aks koppasūtījumus veic, lai piegādes izmaksas sadalītu uz galviņām un būtu izdevīgi - ir pavisam maz.

Zinot, kāds darbs ir pasūtījumus pieņemt, izšķirot un vēl piegādāt visiem, man nav žēl, ja par to sakarīgo piegādes maksu 1-2,5€ kaut kas paliek arī pasūtītājam, tur tiešām nopelnīt var tikai kapeikas un, ja kādam izdodas vairāk, visu cieņu, bet neuzskatu, ka par to būtu jāmaksā arī pārējiem koppasūtītājiem, kuri vienkārši grib paspēt pasūtīt pirms viņu precītes tiek izpirktas..

jā, bet lielākoties acīs duras tās meitenes, kuras pasūtījumus veic katru nedēļu no ntajiem veikaliem, tas laikam nav tikai: "sagribēju, kaut ko no tā veikala, lai būtu lētāk pieaicināšu citas dāmas un piegādi izdalīsim "uz galviņām"." Citām esmu manījusi interesantus ciparus valūtas konvertācijā, uz ko itin labi var nopelnīt un šķiet, ka tas jau ir pamatdarbs, ne hobijs. Un tāpēc "jācieš" parastiem koppasūtījumu gribētājiem...

> M.S.

> anastasija1832

> Tikai bērniem

> anastasija1832

1 gab., ne vairāk Vēsais

ai, pareizi. piemirsu

> anastasija1832

> Tikai bērniem

> anastasija1832

tad Jums veicas, jo man neļauj neko ievietot bez maksas.

Labots 11.09.2014 17:34

> M.S.

> Tikai bērniem

jā, bet lielākoties acīs duras tās meitenes, kuras pasūtījumus veic katru nedēļu no ntajiem veikaliem, tas laikam nav tikai: "sagribēju, kaut ko no tā veikala, lai būtu lētāk pieaicināšu citas dāmas un piegādi izdalīsim "uz galviņām"." Citām esmu manījusi interesantus ciparus valūtas konvertācijā, uz ko itin labi var nopelnīt un šķiet, ka tas jau ir pamatdarbs, ne hobijs.

Jā, ir meitenes, kas ar to pelna un neslikti, bet ticiet man - tas ir ļoti grūts un smags darbs. Pati veicu koppasūtījumus (ne šajā portālā) ir daudz un ātri jāreaģē, kad sākas atlaides, jāpaspēj maksimāli ātri visu dabūt un tajās dienās, kad nāk pakas, atnāku no darba, šķiroju visu, tad vēl nedod Dievs, kaut kas nav atsūtīts - jāsazinās ar tirgotāju, tur izdevumi, jo atgriež tikai naudu, ko prece maksā, bet ne starpnieka- piegādātāja %, tad ir info meilu izsūtīšana, paku nodošana, cilvēku sagaidīšana, sūtīšana pa pastu, pasta staciju utt. Tas nav tā kā iepirkties te, aiziet satikties pie Origo un lieta darīta. Pati n-tos eiro nepelnu ar šiem koppasūtījumiem, bet nenosodu arī tos, aks par to nopelna gana labi, jo tas ir liels darbs. Un tiem, aks pelna ar to apjomi nav tādi kā Jums, man vai kādam citam, kas sūta sev, māsai un mammai, cilvēku skaits mērāms simtos un padomājiet, ja katrs no dažādiem veikaliem vēl visu ko pasūta. Veikals jau nu nesazortēs Jums pēc pasūtītāju vārdiem. Tur jau ir cits serviss, piegādes.

> anastasija1832

Izņemot Koppasūtījumu sadaļu, visu ko varējāt līdz šim darīt Bez maksas arī būs Bez maksas.

> Tikai bērniem

> M.S.

> Tikai bērniem

jā, bet lielākoties acīs duras tās meitenes, kuras pasūtījumus veic katru nedēļu no ntajiem veikaliem, tas laikam nav tikai: "sagribēju, kaut ko no tā veikala, lai būtu lētāk pieaicināšu citas dāmas un piegādi izdalīsim "uz galviņām"." Citām esmu manījusi interesantus ciparus valūtas konvertācijā, uz ko itin labi var nopelnīt un šķiet, ka tas jau ir pamatdarbs, ne hobijs.

Jā, ir meitenes, kas ar to pelna un neslikti, bet ticiet man - tas ir ļoti grūts un smags darbs. Pati veicu koppasūtījumus (ne šajā portālā) ir daudz un ātri jāreaģē, kad sākas atlaides, jāpaspēj maksimāli ātri visu dabūt un tajās dienās, kad nāk pakas, atnāku no darba, šķiroju visu, tad vēl nedod Dievs, kaut kas nav atsūtīts - jāsazinās ar tirgotāju, tur izdevumi, jo atgriež tikai naudu, ko prece maksā, bet ne starpnieka- piegādātāja %, tad ir info meilu izsūtīšana, paku nodošana, cilvēku sagaidīšana, sūtīšana pa pastu, pasta staciju utt. Tas nav tā kā iepirkties te, aiziet satikties pie Origo un lieta darīta. Pati n-tos eiro nepelnu ar šiem koppasūtījumiem, bet nenosodu arī tos, aks par to nopelna gana labi, jo tas ir liels darbs. Un tiem, aks pelna ar to apjomi nav tādi kā Jums, man vai kādam citam, kas sūta sev, māsai un mammai, cilvēku skaits mērāms simtos un padomājiet, ja katrs no dažādiem veikaliem vēl visu ko pasūta. Veikals jau nu nesazortēs Jums pēc pasūtītāju vārdiem. Tur jau ir cits serviss, piegādes.

Labots: šodien, 17:34

Saprotu, bet tas tiešām ir reāls darbs. Pašai nebūtu pacietības neko tādu organizēt, jo diezgan stresains pasākums...

21 - 30 no 60

Tēma slēgta