FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jaunākie papildinājumi Septembrī!

Ar septembra mēnesi AtverSkapi.lv tiek ieviesta iespēja iegādāties papildus labumus, kas padarīs ātrāku un veiksmīgāku tirgošanos mūsu lietotājiem!

- Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

- Iespēja mainīt Segvārdu. Šobrīd daudziem ļoti aktuāli, lai savestu kārtībā savu profila nosaukumu.

- AtverSkapi.lv iekšējā virtuālā valūta - Skapja naudiņa (SN). Ar naudiņu palīdzību turpmāk varēs gan lētāk izcelt sludinājumus, gan iegādāties augstāk minētos papildus labumus. Pateicoties skapja naudiņai, sludinājumus varēs izcelt ne tikai ar SMS, bet arī ar Paypal un populārākajām internetbankām.

Esam arī palielinājuši Izcelto sludinājumu skaitu portāla sākumlapā, kā arī to rotēšana notiks biežāk - reizi 10 minūtēs, tādējādi palielinot to skatījumu skaitu un, protams, ātrāku pārdošanu.

! Bonusi, kas vēl nav iztērēti sludinājumu izcelšanai, konvertēsies uz Skapja naudiņām ar attiecību 1:1.

Tāpat ir veikta portāla attīrīšana no vecajiem sludinājumiem - ir deaktivizēti visi sludinājumi, kuru īpašnieki nav ienākuši portālā pēdējo 8 mēnešu laikā.

Vēl paralēli veicam šo uzlabojumu testēšanu, tāpēc portāls darbosies nedaudz lēnāk. Ja pamanat kādas kļūmes, dodiet ziņu uz pasts@atverskapi.lv! 

60 Atbildes

Ļoti bieži piedāvāju maiņu pirms iegādes. Šausmīgi reti interesē tikai maiņa, t.i., ja prece nepatīk tik ļoti, lai par tādu naudu pirktu vai esmu "bomzis". Tomēr cenšos rakstīt tikai tad, ja noraidošas atbildes rezultātā spēju arī iegādāties, un pārdevējas, ar kurām bijusi sadarbība, to jau zin :)

Mīļie lietotāji, cieniet citus un CITU LIETOTĀJU MAKSAS TĒMĀS nereklamēt SAVAS preces! Būsim spiesti šādus lietotājus nobloķēt ātrāk kā parasti, pārkāpjot foruma noteikumus...

Manuprāt, ka maksas sadaļā, kur reklamēt izpārdošanas, vajadzētu liegt citiem pievienot komentārus, jo ir jau, kas citiem "uzkāpj uz astes", t.i., izmanto izdevību par cita naudu reklamēt savas mantas

> dziidz

Manuprāt, ka maksas sadaļā, kur reklamēt izpārdošanas, vajadzētu liegt citiem pievienot komentārus, jo ir jau, kas citiem "uzkāpj uz astes", t.i., izmanto izdevību par cita naudu reklamēt savas mantas

Katrs lietotājs var slēgt savu tēmu un citi tad nevar neko ierakstīt. Tāds varētu būt risinājums.

Labots 12.09.2014 16:18

Es nolēmu savest kārtībā segvārdu, pasūtīju skapja naudiņas, jau pagāja 10 min, bet nav man atnācis nekas. Kādai ir bijis tāpat? Cik ilgi jāgaida? 

Hehe, izdevās :)

> AtverSkapi.lv

Mīļie lietotāji, cieniet citus un CITU LIETOTĀJU MAKSAS TĒMĀS nereklamēt SAVAS preces! Būsim spiesti šādus lietotājus nobloķēt ātrāk kā parasti, pārkāpjot foruma noteikumus...

Varbūt ir vērts arī izdomāt kādus labošanas/pacelšanas ierobežojumus, jo šobrīd maksas tēmas tiek celtas augšā tikko kā nonāk līdz jaunāko tēmu apakšai, t.i., par biežu.

Tad tagad ja bezmaksas foruma vieta ieliks sludinajumu,ka kautko pardod - tad tik bloķēts? Skatos dress vip blokets ! 

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> AtverSkapi.lv

Varbūt ir vērts arī izdomāt kādus labošanas/pacelšanas ierobežojumus, jo šobrīd maksas tēmas tiek celtas augšā tikko kā nonāk līdz jaunāko tēmu apakšai, t.i., par biežu.

Nu ja maksā, tad nevajadzētu nekādus ierobežojumus likt. Tas nav godīgi

> elza

> dziidz

Kas tur sliktas, ka mainās. Nevajag būt skaudīgai. Nedomāu, ka par to nu ūtu jāprasa nauda.

slikts ta ir tas, ka daudzas sadi oskata preces, par kuram netaisas maksat un visadi censhas izkalkulet bez maksas. biezi tadi uzmacigi bomzu gadijumi pecak ir jalasa"krapnieces" sadala. luk kur ir problema. ja man ir kada darga prece un man nemitigi prasa mainit, tas ir aizvainojosi, jo par sadu preci nevelos preti kautkadas draas vai vispar neko, bet atbilstosi naudu, jareiz esmu par to maksajusi.

ja tev , piemeram butu tavaika katls pardodams, tu piekristu mainit pret kaut kadam lupatam?

man vienreiz gribeja gitaru izspiest pret paris skrandam. skukjim vispar nebija sajegas cik tas iznstruments maksasaja. ja saku, ka par ziedojumu, tas nenozime, ka gribu grid lupatas, bet summu, kutu otrs var atlauties. protams, ka saka uzreiz aurot pa forumu, ka es ko smaucoties. pati megina mani izkrapt, bet neapmierinata, ka es dodu bezmaz par velti, tikai nelielu ziedojumu preti paprasot.??

tas tads atsevisks stasts. bet ka piemers, loti precizs.

cik var lasit tos mainjas piedavajumus, ja es nevelos preti neko, bet gribu nedaudz naudinjas konta ielikt, lai varu ko vieta nopirkt?

vnk jau lasot kartejo mainas vestuli uzreiz pa to cilveku rodas sajuta, ka vinjai naudas nav un maksat netaisas. visdrizak apkraps. manas acis jau visas sadas uzbazigas ir palikusas par bomzenem. ja nav naudas ko samaksast, ko tad nac pirkt?

Nekaa personīga, bet tad kaapēc liec savos sludinaajumos atzīmi - mainīt, ja to nevēlies?! Meitenes piedaavaa maiņu un tad ir kašķis. :)

Piedod, ja ko ne taa sapratu. ;)

Labots 12.09.2014 18:33

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

Tad tagad ja bezmaksas foruma vieta ieliks sludinajumu,ka kautko pardod - tad tik bloķēts? Skatos dress vip blokets ! 

Dress Vip nobloķēja, jo viņa maksas tēmā (svešā) spamoja savus piedāvājumus, t.i., reklamēja savu skapi.

> dziidz

Es vienkārši jūtu, ka, ja visas maksātājas turpinās "celt augšā" savas diskusijas, tad pietiks vēl pārim samaksāt un citu diskusiju, kā skapja reklamēšanas vairs nebūs. Nezinu gan kā to ieviest, bet teiksim būtu labs risinājums, ka savu diskusiju vari pacelt tikai dažas reizes dienā nevis vairākas reizes stundā :/

41 - 50 no 60

Tēma slēgta