FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par statistiku

Labvakar. Vai esat redzejusi jaunumu par statistiku? It ka manas sludinajumas pievienoja tikai sodien 3 cilveki. Un ja es gribu redzet kurs tas bija,vajag maksat.. Man ir tads jautajums. Vai tas ir to verts? Jo sodien neesmu sanemusi vestules par sim precem.. Domaju ka tas vispar pat nav taisniba :))

46 Atbildes

Man ir šī statistika,nekas tāds.Ir forši,ja viņa ir un ir forši,ja viņas nav.

Statistikā redz to,kādi cilvēki pievienojuši favorītos kaut ko no tava skapja.

manā izpratnē pilnīgi bezjēdzīga statistika. Tas būtu apmēram tas pats, kas saņemt no meitenes vēstuli - baigi patīk, kaut kad varbūt nopirkšu.

Labots 11.09.2014 22:54

Zinot to, ka daļa no šeit esošajām pircējām uzjautā - "...vai drēbīte pieejama?" un pazūd vai vēl labāk - "...es vēlos pirkt, atsūtiet savu rekvizītus..." un PAZŪD Smejošs, tad šī statistika absolūti neko nedod - tas manā izpratnē.

Atzīmē kā favorītsludinājumu...

Un? Vēlēsies iegādāties - iegādāsies, nevēlēsies - neiegādāsies Smaidīgs!

Jā, es arī esmu aizņemta un ir jāpārliek jau norunātās tikšanās uz citu nedēļu, laiku, bet es NEPAZŪDUAci miedzošs. Cenšos!Smaidīgs

P.S. Es šodien bubinu!Smejošs

Es favorītos preces ielieku, ja ko meklēju un gribu izvēlēties. tas nenozīmē, ka pirkšu visas 10 kleitas vai kažokus Vēsais

Man, piemēram, ļoti patīk! Paldies AtverSkapi - jau sen kaut ko tādu vēlējos redzēt. Tiesa gan nedomāju par to maksāt, jo nevēlos nevienam uzbāzties, bet kā jaunums - tas ir forši!

Es pati daudz ko lieku favorītos ar mērķi apdomāt vēlāk pirkšanas iespēju un, piemēram, pērku 1 lietu no 5-cām un uzskatu, ka tas ir normāli.

Vai tad nav patīkami redzēt, ka kādam kaut kas no Jūsu Skapja iet pie sirds, lai arī tas cilvēks neko netaisās pirkt? Man gan ļoti! Uzskatu to par komplimentu savam Skapim! Skūpsts  

> Chick

Zinot to, ka daļa no šeit esošajām pircējām uzjautā - "...vai drēbīte pieejama?" un pazūd vai vēl labāk - "...es vēlos pirkt, atsūtiet savu rekvizītus..." un PAZŪD Smejošs, tad šī statistika absolūti neko nedod - tas manā izpratnē.

Jā, es arī esmu aizņemta un ir jāpārliek jau norunātās tikšanās uz citu nedēļu, laiku, bet es NEPAZŪDUAci miedzošs. Cenšos!Smaidīgs

Labots: šodien, 22:19

saņemot dienā 2-3 šādas vēstules vai + maiņas piedāvājumus, es ne tikai bubinu Smejošs

Labots 11.09.2014 22:30

Es vairāk par šo izteicos: 

Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

P.S. Bet prieks, ka Atverskapi pilnveidojas!Smaidīgs

+++

> Tikai bērniem

> Chick

Labots: šodien, 22:19

saņemot dienā 2-3 šādas vēstules vai + maiņas piedāvājumus, es ne tikai bubinu Smejošs

Smejošs

> dziidz

Es favorītos preces ielieku, ja ko meklēju un gribu izvēlēties. tas nenozīmē, ka pirkšu visas 10 kleitas vai kažokus Vēsais

Tieši tā!! :)

Tagad būs rūpīgāk jāizvērtē vai kādu lietu vispār pievienot favorītiem, jo tas draudēs ar uzmācīgām vēstulēm no šo preču īpašniecēm.Kliedzošs 

> Utopija

> dziidz

Tieši tā!! :)

Tagad būs rūpīgāk jāizvērtē vai kādu lietu vispār pievienot favorītiem, jo tas draudēs ar uzmācīgām vēstulēm no šo preču īpašniecēm.Kliedzošs 

Smejošs

1 - 10 no 46