FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par statistiku

Labvakar. Vai esat redzejusi jaunumu par statistiku? It ka manas sludinajumas pievienoja tikai sodien 3 cilveki. Un ja es gribu redzet kurs tas bija,vajag maksat.. Man ir tads jautajums. Vai tas ir to verts? Jo sodien neesmu sanemusi vestules par sim precem.. Domaju ka tas vispar pat nav taisniba :))

46 Atbildes

No vienas puses varētu būt apnicīgi piedāvājumi. No otras puses, ja ielieku kaut ko favorītos no tā, kas man patīk, un pārdevēja atraksta, ka vēlas konkrētu preci man iemainīt vai pārdot lētāk, ļoti iespējams, notiktu darījums :)

Pagaidiet, vai tajā portālā www.draugiem.lv nav gadījumā arī statistika, kur jāmaksā, ka redz, kurš Tevi pēta utt.?

Pati neesmu, nezinu...

> Chick

Zinot to, ka daļa no šeit esošajām pircējām uzjautā - "...vai drēbīte pieejama?" un pazūd vai vēl labāk - "...es vēlos pirkt, atsūtiet savu rekvizītus..." un PAZŪD Smejošs, tad šī statistika absolūti neko nedod - tas manā izpratnē.

Atzīmē kā favorītsludinājumu...

Un? Vēlēsies iegādāties - iegādāsies, nevēlēsies - neiegādāsies Smaidīgs!

Jā, es arī esmu aizņemta un ir jāpārliek jau norunātās tikšanās uz citu nedēļu, laiku, bet es NEPAZŪDUAci miedzošs. Cenšos!Smaidīgs

P.S. Es šodien bubinu!Smejošs

Labots: šodien, 22:19

Bet, klau, kāpēc jābubina par to, ja jautā, vai pieejama? Te ir visa kā tik daudz, ka noteikti ir atrasts, kas labāks, lētāks utml. Tas, ka pajautā, nenozīmē, ka ņems. Nesmukāk,ja sola pirkt un pazūd. Jo parasti rezervē un citas bēdas.

Mani gan vairāk nepatīk tas, ja ko pajautāju, bet pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt. Tas man liek domāt, ka cilvēks, vai nu neprot rakstīt, vai ir ārkārtīgi iedomīgs. Un tad es domāju - vai tiešām dažas lietotas lupatas ir tas, par ko kļūt iedomīgam?Smejošs

Labots 11.09.2014 22:55

> dziidz

> Chick

Zinot to, ka daļa no šeit esošajām pircējām uzjautā - "...vai drēbīte pieejama?" un pazūd vai vēl labāk - "...es vēlos pirkt, atsūtiet savu rekvizītus..." un PAZŪD Smejošs, tad šī statistika absolūti neko nedod - tas manā izpratnē.

Jā, es arī esmu aizņemta un ir jāpārliek jau norunātās tikšanās uz citu nedēļu, laiku, bet es NEPAZŪDUAci miedzošs. Cenšos!Smaidīgs

Bet, klau, kāpēc jābubina par to, ja jautā, vai pieejama? Te ir visa kā tik daudz, ka noteikti ir atrasts, kas labāks, lētāks utml. Tas, ka pajautā, nenozīmē, ka ņems. Nesmukāk,ja sola pirkt un pazūd. Jo parasti rezervē un citas bēdas.

Mani gan vairāk nepatīk tas, ja ko pajautāju, bet pat neuzskata par vajadzīgu atbildēt. Tas man liek domāt, ka cilvēks, vai nu neprot rakstīt, vai ir ārkārtīgi iedomīgs. Un tad es domāju - vai tiešām dažas lietotas lupatas ir tas, par ko kļūt iedomīgam?Smejošs

Nē, nē..iet runa par to, ka, ja es dienā saņemu ap 5 vēstulēm ar jautājumu, vai pieejams un atbildu - jā, pieejams...cilvēks pazūd un neko vairāk neraksta. Man tas šķiet dīvaini...

Jā, saprotu - vienu reizi, otru... bet, tas jau liekas tā nesaprotami, jo kāda jēga jautāt, ja zini, ka nepirksi?!?

Bubinu Smejošs šodien visu dienu darbā, ne tikai par šo. Vienkārši sakritība!Aci miedzošs

Zin, es patiešām vēlos tā pa smuko un godīgo!

Nezinu kā citas...

> dziidz

Elementāras pieklājības frāzes: "Paldies, atradu, ko citu. Paldies, tomēr pārdomāju. Paldies, padomāšu.", kuras, kā esmu šeit ievērojusi, pieklibo...

Es ka atzimēju faforītos kadu preci, ta kads uzreiz nopērk to preci,tagad daru gudrak,atzīmēju no tas pardevējas citu lietu,lai nepazūd,skatos stav mana noskatīta prece,kadam patīk nopirkt ko es atzīmēju un nevienu vien reizi!SmejošsSmejošs

Jā, tāpēc es ar neatzīmēju favorītos:)

Labots 12.09.2014 08:54

> Gabi

> dziidz

Elementāras pieklājības frāzes: "Paldies, atradu, ko citu. Paldies, tomēr pārdomāju. Paldies, padomāšu.", kuras, kā esmu šeit ievērojusi, pieklibo...

Tur nu es gan piekrītuNokautrējies Tāpat elementāra pieklājība būtu, ja atbildētu uz vēstulēm. Bet nu ļautiņi dažādi...

> Chick

> dziidz

> Chick

Nē, nē..iet runa par to, ka, ja es dienā saņemu ap 5 vēstulēm ar jautājumu, vai pieejams un atbildu - jā, pieejams...cilvēks pazūd un neko vairāk neraksta. Man tas šķiet dīvaini...

Jā, saprotu - vienu reizi, otru... bet, tas jau liekas tā nesaprotami, jo kāda jēga jautāt, ja zini, ka nepirksi?!?

Bubinu Smejošs šodien visu dienu darbā, ne tikai par šo. Vienkārši sakritība!Aci miedzošs

Zin, es patiešām vēlos tā pa smuko un godīgo!

Nezinu kā citas...

Labots: vakar, 22:55

Nu jā, ja viens cilvēks bombardē ar tādām vēstulēm, diez kas nav. Bet man pašai ir gadījies, ka ilgāk jāgaida prece, bet es pa to laiku atrodu ko citu. Iemesli gaidīšanai dažādi, bet man vajag tūlīt! Un parasti arī atrodu.

> Utopija

> dziidz

Es favorītos preces ielieku, ja ko meklēju un gribu izvēlēties. tas nenozīmē, ka pirkšu visas 10 kleitas vai kažokus Vēsais

Tieši tā!! :)

Tagad būs rūpīgāk jāizvērtē vai kādu lietu vispār pievienot favorītiem, jo tas draudēs ar uzmācīgām vēstulēm no šo preču īpašniecēm.Kliedzošs 

Ari piekritu, man tas pats. Manos favoritos jau stav 73 sludinajumi, tad kad ienak naudina izvelos paris un noperku, vienkarsi tada veida nepazud manis karota pprece ( ja to nenoperk kada cita) . 

Un tagad, kad es redzu, ka kadai ir iepatikusies kada drebite no manis, man vismaz ir tads mazins priecins, ka vismaz kada skatas manu skapiti un es saprotu, to , ka kadai ari patik manis ievietotie sludinajumi. :)

11 - 20 no 46