FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par statistiku

Labvakar. Vai esat redzejusi jaunumu par statistiku? It ka manas sludinajumas pievienoja tikai sodien 3 cilveki. Un ja es gribu redzet kurs tas bija,vajag maksat.. Man ir tads jautajums. Vai tas ir to verts? Jo sodien neesmu sanemusi vestules par sim precem.. Domaju ka tas vispar pat nav taisniba :))

46 Atbildes

driz laikam maksasim par drebju liksanu  saita....

> Gita

administrācija jau rakstīja, ka viss, aks bija par velti, tas arī ir par velti... Kāpēc jāpārspīlē?

Kam vajag statistiku - tas maksā, kam nevajag - liekās mierā.

tas pats jau arī draugiem.lv (vismaz kādreiz bija, tagad nezinu, vai ir, jo daudzus gadus tur vairs neesmu) - kāda vella pēc ir svarīgi redzēt - kas uz mani skatījies? :D Dīvainiem ļaudīm - dīvaini piedāvājumi.

> Gita

Nevajag iespringt Smejošs pārmaiņas taču pozitīvas

šodien mazliet apjuku, man stav sludinajums kurā atdodu šo to, cilvēki viņu atzime favoritos,bet ta ari neuzraksta! Tad kur isti logika? Ja vēlies tad uzraksti un atdošu par brīvu.. Bet ja pat neuzraksta? :D 

> Doogma

šodien mazliet apjuku, man stav sludinajums kurā atdodu šo to, cilvēki viņu atzime favoritos,bet ta ari neuzraksta! Tad kur isti logika? Ja vēlies tad uzraksti un atdošu par brīvu.. Bet ja pat neuzraksta? :D 

Nu vienkārši atzīmē favorītos jo tā prece vienkārši patīk. Es arī atzīmēju citas preces, bet nepērku. Vai tas ir kāds pārkāpums?

o, paldies foruma ierakstam- nebiju pamanījusi šadu jaunumu Nokautrējies izskatas, ka ari mana skapja sastavdaļas kadam iekļuvušas favoritos  Smejošs

> Doogma

Varbūt cilvēks nav pārliecināts, vai vajag vai nē, un negrib (kaut vai par brīvu) lietu paņemt, ja pēc tam neizmantos. Varbūt atzīmēja favorītos, lai vēlāk parādītu kādam radam / draugam. Varbūt ir no citas pilsētas, un nav pārliecināts, vai varēs sarunāt tikšanos... gan jau, ka ir vēl iespējami iemesli, kādēļ lai tā darītu.

> Orhideja

> Doogma

Nu vienkārši atzīmē favorītos jo tā prece vienkārši patīk. Es arī atzīmēju citas preces, bet nepērku. Vai tas ir kāds pārkāpums?

Man vairāk kā 200 favorīti atzīmēti. Atzīmēju, jo vēl domāju - vai man vispār to vajag? Varbūt es nemaz to nevaru atļauties un gaidu atlaidi šai precei. Kā arī vairākas preces pārdod no citām pilsētām, un es domāju par to saņemšanu. :)

> dziidz

Es favorītos preces ielieku, ja ko meklēju un gribu izvēlēties. tas nenozīmē, ka pirkšu visas 10 kleitas vai kažokus Vēsais

tieshi taa,es lieku favoriitos,kas patiiik,bet kam patreiz nauda nav.

Varbūt ir kāda iespēja izdarīt tā, lai statistika "nedeg" sarkana - es visu laiku skatos, liekas, ka vēstule atnākusi, bet tā tikai statistika - nepazūd arī tad, kad ieeju iekšā pie statistikas un apskatos.

21 - 30 no 46