FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Matu krāsas noņēmējs

Sveikas, meitenes! :)

Zinu, ka diskusijas par šo tēmu jau ir bijušas, bet tās lasot tā arī līdz galam netiku skaidrībā.

Ļoti gribu iegūt atpakaļ savu dabīgo pelēcīgi brūno matu krāsu, bet pašlaik dēļ krāsošanas ir sanākuši tādi tumši sarkanīgi brūni, mazliet uz rižo krāsu pat. Lasīju par dažādiem krāsu noņēmējiem un plānoju iegādāties un izmēģināt.

Varbūt kāda var ieteikt kādas firmas labāk pirkt un kur var iegādāties? Un vai savu jau tā nedaudz rižo krāsu ņemot ārā nepadarīšu matus vēl vairāk rižus ??? Gribu izņemt visu krāsu,lai mati paliek pelēcīgi brūni kā dabīgie un vairāk nekrāsot. Vai to vispār būs iespējams izdarīt ?

Cerams kāda varēs padalīties ar informāciju :)

5 Atbildes

Ja saprotāt krieviski tad tē ir viss par krāsas noņemēju http://www.baby24.lv/ru/stati/kislotnaya-smyvka-i-princip-eyo-deystviya

raksts no frizierītes ar lielo pieredzi Улыбаюсь

ja īsumā, tad krasas noņemējs nevar līdzēt panākt toni kurš ir bijis iepriekš...

noņēmejs darbojas ar pigmentiem kuri ir Jūsu matos, un atškirībā no tā, kurš pigments ir jūsu matos no noņēmēja tie paliks vai vēl vairāk rīži vai paliks tumšaki.

Bet pēc noņēmēja tik un tā būs jākraso matus ar to toni, kuru gribi panākt!

Es iznemu ar Drogas krasas nonemeju. Nemot vera,ka bija sarkana krasa apaksa, sanaca vietam rudi,bet ta butu bijusi balti dzeltenigi,ieprieks bija melni. Protams,galini pabojajas,bet nu man ir karamelbruni.

Pelecigi uzreiz nebus. Es krasoju,bet sanaca brunigi rizi,jo ja apksa ir brunais-sarkanais uzreiz peleku nav iespejams dabut. Sapratu,ka sarkanais pigments ir briesmigaks ka melnais.

Agrāk man bija sarkani mati, uznāca dullums un sāku balināt, pēc 2 balināšanas reizēm mati bija tumši riži, saknēs - blondi. Tad ieliku matu krāsas noņēmēju, rezultāts - joprojm riži tikai nedaudz gaišāki. Galīgi noņēmos līdz dabuju blondus matus, un arī nācās man šķirties no 7cm matu garuma. Pati vien biju vainīga, ka ienāca prātā tik neprātīgi balināt. Tajā laikā laikam gudra nebiju. :D 

Izskatās, ka to rižo toni bez krāsošanas laukā laikam nedabūšu :(

Bet, paldies, jums meitenes :)

1 - 5 no 5