Esmu šokā

Es vispār esmu šokā par dažām, labām šī portāla lietotājam kuras ir bezkaunīgas. Viena lieta ir tās kuras rezervē un pēc tam pazūd, nākošā - sarunā tikšanos un piečakarē, tagad vispār kaut kas smieklīgs, ielika atsauksmi man neitrālu - Paldies sīkā :) izaudz- Jautājums tikai viens PAR KO? Cilvēki tiešām paliek stulbi vai man tikai tā liekas. ? Ar šo meiteni vispār nav bjusi nekāda sadarbība. 

27 Atbildes

Un arī jocīgi, ka profils tikai šodien reģistrēts ! 

Uzrakstīji adminiem? Tā jau ir bezkaunība.

Daži,nevis paliek,bet ir prātā neadekvāti.

Chill,atsauksmi izņems,ja tai nav sakara tur būt,bet fakts,jā,nepatīkams un noteikti mazo šoceli noķēri,vismaz man būtu šoks. ;D

Varbūt kaut kaada ar ko kaadreiz sadarbojies, kaut kas šai neiepatikaas un zem cita segvaarda gribēja Tev "ieriebt" ar atsauksmi... bērnudaarzs..... 

> Vika Blair

Varbūt kaut kaada ar ko kaadreiz sadarbojies, kaut kas šai neiepatikaas un zem cita segvaarda gribēja Tev "ieriebt" ar atsauksmi... bērnudaarzs..... 

Diez vai. Man arii ielika neitraalu atsauksmi ar tekstu ¨laba sadarbiiba¨. Pats labaakais, ka kopsh novembra neesmu sadarbojusies ne ar vienu, jo neesmu LV. Un `pilnigi nav ne jausmas, kas taa par buutni.. :D

P.S. Piedodiet par nezinaashanu - kaa aatraak un efektiivaak sazinaaties ar Adminiem, lai iznjem atsauksmi??

Tikko kā uzrakstiju administrācijai, ceru izdzēsīs.. Labi par atsauksmi jau nesatraucos un nepārdzīvoju, bet nu vienkārši tas , ka pārliecinos, ka ir arī tādi kadri kuriem nekad nav labi, šokā esmu riktīgā pr tādu bezkaunību. Pat smiekli nāk...tiešām. :D
Vika Blair - es arī to pašu domāju, varbūt kāda kurai netika kārotā prece, jo pārdevu citai ( kā piemērs) negribēja no sava profila rakstīt, jo lõģiski saņemtu pretī tādu pašu atsauksi, uztaisija viltus profilu...bet nesaprot jau, ka no tā nav nekāda jēga. psssccc. :D

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

> Vika Blair

Diez vai. Man arii ielika neitraalu atsauksmi ar tekstu ¨laba sadarbiiba¨. Pats labaakais, ka kopsh novembra neesmu sadarbojusies ne ar vienu, jo neesmu LV. Un `pilnigi nav ne jausmas, kas taa par buutni.. :D

Laikam bērns pajokoties gribējis.

WHAT ?????!

Es tiešām parāvu šoku,arī man neitrāla atsauksme :D Hahaha.

Sankcijas pret AtverSkapi mafiju?Smejošs

1 - 10 no 27