FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pasta stacija

Sveika meitenes,cik ilgā laikā var atnākt sūtījums no Gulbenes uz Rīgu...pasūtīju sev drēbes šeit atver skapī pagaiš 3 dien un līdz šai dienai nav..meitene teica ka esot izsūtījusi naudu pārskaitīju ar visiem izdevumiem !!!!

23 Atbildes

Pajautá ceka un numuru un vari izsekot pasta majas lapá. Domáju,ka vajadzéja jau but klát noteikti.

> aterole

Pajautá ceka un numuru un vari izsekot pasta majas lapá. Domáju,ka vajadzéja jau but klát noteikti.

Es arī domāju,ka vajadzēja būt klāt,bet sms kad varu iet pakaļ neesmu saņēmusi un čeka nr arī nav atsūtījusi,lai varu izsekot!!!

kkā savādāk nav iespējams uzzināt par savu sūtījuma essamību ?!

pazvani uz pasta staciju un vini tev pateiks vai pacina ir izsutita un cik talu vina ir!!!!!!!!!

reku nr-20253253

Labots 16.09.2014 10:25

> Sindarellla

reku nr-20253253

Liels paldies ;)

vienmer laipniSmaidīgs

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=7952

uzmanīgi ar šo meiteni nedēļu teicaka ir izsūtījusi maiņas preci,sāku rakstīt sms,tad tik vakar vakarā to ir izdarījusi. un tikai meloja,ka ir izdarījusi agrāk.

Es piem. paku izsūtīju pagājušo ceturtdien no Cēsīm un pasta stacijas darbiniece vakar teica, ka paka tikai šodien būšot Alūksnē. Man kvīti nemaz neiedeva.

Pirmo reizi sūtīju caur pasta staciju....domāju, ka tas viss notiek daudz ātrāk!

Pasta stacijai paciņas no  mazajām pilsētām nemaz tik ātri neiet. Vienreiz sūtīju paciņu no Rīgas trešdienā un sms, ka paciņa ir aizgājusi uz Cēsīm atnāca tikai nākamajā trešdienā. Arī es tireiz biju diezgan neērtā  situācijā saņēmēja priekšā.

Vienkārši pazvani uz pasta staciju un pajautā vai uz tavu tel. nr ir izsūtīta paciņa, parasti viņi arī pasaka, kurā dienā būs klāt:)

1 - 10 no 23