FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

pasta stacija

Sveika meitenes,cik ilgā laikā var atnākt sūtījums no Gulbenes uz Rīgu...pasūtīju sev drēbes šeit atver skapī pagaiš 3 dien un līdz šai dienai nav..meitene teica ka esot izsūtījusi naudu pārskaitīju ar visiem izdevumiem !!!!

23 Atbildes

Man vakar sanāca ar pasta staciju vispār -pēc manām domām, nepieļaujama kļūda. Sūtīju sūtījumus, un atveras tukšais nodalījums, bet tur pretī paciņa, kas būtu jāizņem attiecīgajam cilvēkam.  Pēc tam zvanīju uz pasta staciju, kurjers sajaucis nodalījumus. Bet jebkurā gadījumā, ja manā vietā būtu nelietīga meiene, tad viņa paņemtu sūtījumu un neviens neko nezinātu un vainīga būtu izradījusies meitene, kura bija izsūtījusi paciņu, jo šo sūtījumu neviens nebūtu saņe'mis.

NOTEIKTI pazvani pasta stacija, tā tu zināsi labāk un nebūs jāzīlē izsūtija vai neizsūtija. :)

> Agita Tiltiņa

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=7952

uzmanīgi ar šo meiteni nedēļu teicaka ir izsūtījusi maiņas preci,sāku rakstīt sms,tad tik vakar vakarā to ir izdarījusi. un tikai meloja,ka ir izdarījusi agrāk.

Man viņa arī tikai ar trešo vaicāšanas reizi izsūtīja.

Man labāk patīk Omniva tur vismaz var izsekot kur atrodas sūtījums, pasta stacijai šis pakalpojums stipri pieklibo un tādu iespēju vispār nav. Vienreiz man sūtījums no viena rīgas rajona un cenrtru sūtījās veselu nedēļu!!!

> aterole

Pajautá ceka un numuru un vari izsekot pasta majas lapá. Domáju,ka vajadzéja jau but klát noteikti.

pasta stacijai diemzel nav numurini kurus var izsekot tad iespeja ir tikai omnivas pankomatam.

Tieši tā,pasta stacijai nevar izsekot pēc kvīts,tikai zvanot uz klientu servisu un jautājot

Pedeja laika caur pasta staciju atri atnak sutijums 2-3 dienas. Sutiju uz Valmieru un Jekabpili.

Pedeja laika caur pasta staciju atri atnak sutijums 2-3 dienas. Sutiju uz Valmieru un Jekabpili.

Tiešaam, Pasta Stacijai arī būtu laiks izveidot kaadu sistēmu, kuraa mēs visi varētu izsekot savus  sūtījumus. Taadēļ, es tikko uzrakstīju viņiem vēstuli-ieteikumu, īsumaa aprakstot situaacijas, kuras rodas dēļ taa, ka viņiem taadas sistēmas nav. Varbūt, ja vēl kaada no Jums viņiem uzrakstītu, viņi saaktu vismaz apsvērt šaadu domu un  vabūt arī tuvaa naakotnē mēs taadas iespējas saņemtu. Tas taču nebūtu nemaz tik slikti, vai ne? :)

Tagad pasta stacija man pat neiedot čeku. Bet tur visadi, citreiz jau otra rīta iegada sūtijumu. 

11 - 20 no 23