FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

laiks no pirkuma apstiprināšanas līdz paciņas izsūtīšanai

Cik ilgā laikā vidēji jūs, pārdevējas, vienojaties ar pircēju par paciņas apmaksu un preču izsūtīšanu...

Manā gadījumā pircēja ir apstiprinājusi, ka vēlas iegādāties manu preci, esmu nosūtījusi savu kontu, vēstuli viņa ir izlasījusi jau vakar, nekādu ziņu nav devusi... neuzbāzīšos ar jautājumiem, vai pirkšana spēkā vai nē, jo cena tiešām simboliska un lielāks čakars ir man, jo vēl jāsūta PS kods un preci pārdodu par 1Ls  Smejošs... bet viss process - vienošanās par pirkšanu ilgst vairāk kā nedēļu...

Cik ilgā laikā jums parasti sanāk sarunāt un izsūtīt savas preces?

24 Atbildes

Parasti sagaidu, kad naudiņa ienākas kontā, un attiecīgi dodos uz pastu - ja ieskaita vakarā, tad nākamajā dienā nosūtu, ja no rīta, varu pat paspēt izsūtīt tajā pašā dienā, ja ir brīvs laiciņš. Dažreiz sanāk aizkavēties ar sūtīšanu, bet tad to meitenēm pasaku.

Ir, protams, gadījumi, kad pircēja nozūd, bet pārsvarā visa pārdošana norit labi. :) Domāju, ka Tev 1ls dēļ nav īpaši liela jēga iespringt, ja arī pircēja tiešām ir kaut kur "iekritusi" ;)

Man pārsvarā pircējas nozūd. Visu kārtīgi nokaidro par izmēriem un papildus bildes vai uzreiz saka, ka ņems un lai mazliet pierezervē, un tad kā minimums nedēļu nelogojas iekšā un pat neizlasa vēstuli un nozūd. Vai vnk izlasa vēstuli un nozūd.

Manā pieredzē tās, kas tiešām ņem, paņem pāris dienu laikā pēc informācijas nodošanas. Ja atbildes nav vairāk kā pēc 2 dienām, gandrīz 100% var teikt, ka neņems.

Tā pat kā, ja pircēja sāk ignorēt vēstules, noteikti vari atcelt rezervāciju - dažas kazas vienkārši ir pārāk kazas, lai pateiktu, ka vairs neinteresē.

> Fashionista

Aizmirsti, gan kā pircējs, gan kā pārdevējs varu teikt, kas to preci grib dienas, maksimums 2 dienu laikā ieskaita naudu, ja nē, nekas tur nebūs.

Man viena jaka vispār bija kā magnēts uz šādiem pircējiem, interesējās trīs meitens, kas ko, atbildu ka viss ar to jaku ir labi nekur nekas un tā arī pazuda, bez komentāriem. :)

Piekrītu ---> Aizmirsti, gan kā pircējs, gan kā pārdevējs varu teikt, kas to preci grib dienas, maksimums 2 dienu laikā ieskaita naudu, ja nē, nekas tur nebūs.

Es uzskatu, ka ja 3dienu laikaa kontaa nekas nav ienaacis, tad jaatirgo vien taalaak. Parasti arī nerezervēju preces, kuras saka, ka iegaadaasies paarskaitot naudiņu uz konta. Ja naudiņa ienaak, tad arī rezervēju. 

Ir daudzas meitenes, kuras saka, ka ņems un tad... tad vai nu neatbild, vai nu saka, ka ir paarskaitiijušas, bet nekaa nav, vai vnk paarskaitīšot kkad... Ja labi gribēs, paarskaitīs tuvaako dienu laikaa. Smaidīgs 

man viena meitene pieteicās uz sandalītēm, bet pabrīdināja, ka uzreiz netiek pie kartes, kurā ir nauda, nedēļu bija rezervēta prece, pēc tam, kā solīts, meitene pārskaitīja naudu un es nākamajā dienā izsūtīju, tā kā ne vienmēr rezervēts nozīmē piečakarēts :D ar vienu dāmu gan interesanti sanāca, pieteicās pirkt krūšturi, atbildēju, ka viss ok un var dabūt, tad pazuda, pēc kādām dienām citai gribēju piedāvāt, bet domāju, ka tai 1.ir priekšroka, pārjautāju, vai ņems, tad gan uzreiz saņēmu atbildi, ka jā. aizsūtīju konta nr., teicās, ka rīt pārskaitīs, paku izsūtīju, bet tā rītdiena vēl līdz šim nav pienākusi, epopeja jau vismaz 2nedēļu garumā. šajā gadījumā piekrītu  komentāram, ja max 2dienu laikā naudiņas nav, tad nekā tur nebūs ;)

Labots 31.07.2013 02:26

Man vairak esot bijusi sadarbiba (gan rezerveju ) gan uzreiz nema:) vienu dienu laika, es nosutu kontu taja pasha diena man parskaita naudinju, ( laj negaiditu naudinju , ja nu gadijuma mums nav vienadas bankas, man atsuta konta parskatu kopiju ) un tad es taja pasha diena nosutu:) 

bija viena Damite, kura pierezervieja preci, skali teicot ka nems 10000% ludza lai paturetu vinjaj, ka pec 3 dienam nems, pagaja tas tris dienas, neko neraksta, nu domaju labi, kam  negadas varbut aiznemta, patureju vel dieninju, neka nav.. domaju nu laikam pardomaja, nonemu 
Rezervets, ta uzreis raksta.. vaj vaj kapec nonemat rezervets??? es tak nemshu.. un t.t

oho pamadas :D

ludza vel paris dienas.....

tureju nedelju, un beigas pardevu citai... 

Meites tiesa gan , ja kads grib nemt tad max 2dienu laika nem :)

es pati kad kautko perku te, tad taja pasha diena parskaitu naudinju, vaj satiekos pec iespejas atrak :D

Paldies par atbildēm... 1Ls dēļ, ko "nopelnīšu" tiešām neiespringstu... man pat ērtāk būtu, ja šis pasākums pajuktu (varbūt pašai jāraksta, ka vairs nav spēkā) un nebūtu vēl jāsūta PS kods par 1.49Ls, jāiet pirkt iepakojums un vēl jānosūta paciņa... tad jau labāk kāda vietējā varēja iegādāties - satikties un vai nu ir vai nu nav... Vēsais

> M.S.

Klau nu gan tev sarežģīti - kāpēc jāpēr iepakojums? paņem 2 maisiņus kārtīgi sapako, notin ar caurspīdīgo skoču. PS kodus, arī speciāli nesūtu un arī cik pati esmu pirkusi tad citi pārdevēji arī prasa pilnu pasta cenu. Ja gribās nedaudz lētāk, tad var caur pastu sūtīt kā sīkpaku, ja precīte viegla tad būs par pārdesmit santīmiem lētāk.

> Balts un pūkains

esmu jau vienojusies, ka piegāde būs 1.49Ls Neizlēmīgs un pircēja grib, lai sūtu pa PS, parasti pērku polsterētas pakas pastā...

Es izsūtu paciņu uzreiz kā saņemu naudiņuSmaidīgs. Ja baigi vēlu vakarā pārskaita, tad uzreiz nākamajā dienā!Aci miedzošs

Man pašai patīk, ja precīte atnāk ātriSmaidīgs, jo zinot, ka pēdējā brīdī sāc kaut ko meklētSmaidīgs!

1 - 10 no 24