laiks no pirkuma apstiprināšanas līdz paciņas izsūtīšanai

Cik ilgā laikā vidēji jūs, pārdevējas, vienojaties ar pircēju par paciņas apmaksu un preču izsūtīšanu...

Manā gadījumā pircēja ir apstiprinājusi, ka vēlas iegādāties manu preci, esmu nosūtījusi savu kontu, vēstuli viņa ir izlasījusi jau vakar, nekādu ziņu nav devusi... neuzbāzīšos ar jautājumiem, vai pirkšana spēkā vai nē, jo cena tiešām simboliska un lielāks čakars ir man, jo vēl jāsūta PS kods un preci pārdodu par 1Ls  Smejošs... bet viss process - vienošanās par pirkšanu ilgst vairāk kā nedēļu...

Cik ilgā laikā jums parasti sanāk sarunāt un izsūtīt savas preces?

24 Atbildes

es arii izsuutu,kaa sanjemu naudu,nu nav taa,ka pasts vai stacija blakus maajai un uzreiz skrienu,bet,ja sanjemu naudu vakaraa tad naakamajaa dienaa riita.,p pusee izsuutu,arii esmu suutiijusi pa 1.49ls pasta staciju,jo sheit taa reklaama ir pamanaama,bet reaali kodu neesmu pirkusi,sanaak,ka uzsaucu veel tos 50sant.,arii paarsvaaraa suutiiju polstereetajaa aploksnee,jo nekaadi nevareeju nopirkt skochu,lai vareetu aizliimeet maisinju :D

par vienoshanos- kaa kad,gadaas,ka es arii,kaa pirceejs tomeer novelku,jo esmu teiksim laukos,bet skapii ielienu un iepatiikas kaut kas,uzsaaku saraksti,bet reaali nopeerku kad esmu atpakalj maajaas,vai arii nekaadi nesanaak vienoties par abpuseeji izdeviigu laiku/.vietu

Ja rezervēju tad max uz 2 dienām, preces izsūtu tikko kā ienāk nauda :) vai arī ja man atsūta kvīti no konta par maksājumu :)

> RiGa-Centrs*

nezinu kaa,bet kviiti ar var sameistarot,mani taa ziemaa viena apkaasa,gan ne shai portaalaa,atsuutiija kviiti,kur tipa paarskaitiijusi,bet nauda nav veel shobaltdien...?

Es pēc katra interesenta preci nerezervēju. Kad ir norunāta konkrēta tikšanās vai nosūtīts konta nr., tad, protams, citai vairs nepārdošu. Bet līdz tam - preci var nopirkt operatīvākais pircējs, kas nestiepj gumiju.

Uz šeit pieminētajām bankas konta izdrukām vairs nepaļaujos pēc gadījuma, kad nauda manā kontā tomēr neienāca - bija problēmas ar pircējas bankas kontu. Preci biju izsūtījusi, un, tā kā summa nebija vien pāris lati un pircēja ne visai atsaucīga, tad iesaistīju kopīgas paziņas un pēc 2 mēnešu cīņas saņēmu pārskaitījumu. Smejošs

Visām pircējām izsūtu vienas dienas laikā pēc naudas saņemšanas, jo arī pašai kā pircējai patīk preci saņemt pēc iespējas ātrāk. Smaidīgs

> zaiza

DnB banka loti elementari var uztaisit apshmaucienu:D

Maksajumu jau taa kaa izpildi->tad uztaisa screenshootu ar to ka maksajums veikts->tad atri atsauc maksajumu kamer tas nav nokluvis pie apstradatajiem maksajumiem:D

Taa kaa taa tiešam nav problēma kam galviņa strada un bonusa hobijs ir šmaukties:D

> Take A SMILE

nu luuk...taa man pitrms ziemiishiem sanaaca,pie tam veel paluudza,lai izsuutu kaa express pacinju,tipa,lai paspeej sanjemt liidz sveetkiem,es kaa mulkje,staaveeju garaa rindaa,lai nosuutiitu,rezultaataa Merry X-mas ,pashai ne nauda par preci,ne pastu Kliedzošs

man šobrīd arī ir tāda situācija ar pircēju : einis39. Nosūtīts konta nr., bet pircējs ne skaita, ne arī dod ziņu vai ir pārdomājis. Pati varu nosūtīt līdzko nauda ienāk nākošajā vai aiznākošajā dienā, atkarībā kā paspēju iepakot.

> Take A SMILE

Ne tas vien.. Nelielos, bet māku viltot maksājumu uzdevumus uz fotošopa un tas, vismaz pašai, neliekas tik sarežģīti - vajag tikai 1 pareizi izpildīta maksājuma paraugu.

> Inky

Tad jau no Tevis jāuzmanāsSmejošs!

> Inky

Nesaprota priekškam ir jāvilto? Vai tad nevar godīgi dzīvot?

11 - 20 no 24