FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

cik bieži apmeklē lietoto apģērbu veikalus?

Cik bieži jums gadās ieskriet un ko iegādāties lietotajos apģērbos? Pēdējā laikā esmu palikusi izvēlīga,- reti, ko labu sanāk atrast - vai nu par dārgu vai nekā interesanta...Satraukts Kādreiz par 10Ls sanāca iepirkt pāris topus un kādu kleitu, tagad nekā! Laikam jāmeklē jaunas vietas Smejošs

21.08.2013 11:26

Dažreiz izstaigāju humpalniekus, meklējot ko interesantu, bet interesantās lietas, nemaz tik lētas nav!

21.08.2013 11:53

Arī es šād tad apmeklēju lietoto apģēru veikalus,bet vienīgais veikals kuru esmu iecienījusi ir uz Raunas ielas.Smaidīgs

DEGAS veikalā, manuprāt, ir labas cenas. Vismaz Gulbenē ir par 0,99, 0,59, 0m29 un pat 0,15 Ls un var atrast tiešām foršas lietas  :)

21.08.2013 12:22

RDA arī Tukumā ir kļuvis diezgan dārgs, patiesībā uz tirgu, un dažreiz pat veikalā varu atrast jaunas un lētākas lietas. Piemēram kleitas, sākot no 10ls un uz augšu.

Bet DGS , manuprāt, ir diezgan lēts visām precēm 1.40 (pieaugušajiem) 0.70 (mazajiem), tikai izvēle nav tā lielākā. Apakšveļai, somām , kurpēm , protams, savādākas cenas.

21.08.2013 12:35

Apmeklēju 2 nedēļās kādas 2-3 reizes, bet parasti eju uz dažādiem humpalu veikaliem.

Mani iecienītākie ir Dgs, Humana un Tikimax (bet tieši viens konkrēts, jo tur parasti ir maz cilvēku un var atrast labas lietas)

Mani labākie atradum ir 2 converce kedu pāri un chanel kaklarota tikai par nieka 70sant. :)

21.08.2013 13:57

Eju tad kad ir kompaanija ar ko iet, vienai pashai dikti nepatiik :) pirms nedeeljas biju peedeejo reizi piemaajas humiishos un ar iegaaju tik taapeec ka pamaniju 50% atlaides. Par 0,17sant iegaadaajos mazajam maicinju ar makviinu, izskataas kaa jauna :) 

21.08.2013 15:04

> Guna

ja piekritu tukuma RDA tiesam ir paceltas cenas un diezgan pagaiso gad bernu drebites vareja nopirkt pa sakkikiem bet sogad jau pari latam :(

bet vienu lietoto veikalu esmu atradusi tukuma kur dazzreiz loti labas lietinjas un letas :)

pat sadraudzejos ar pardeveju :)

a kur vispar tukuma tagad ir degas?

21 - 27 no 27