FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Instruktori Jelgavā

Sveikas,meitenes! Varbūt kāda nesen ir mācījusies autoskolā ,un varētu ieteikt instruktoru pie kā iet mācīties ,un pie kura nevajadzētu!

17 Atbildes

Iesaku Goiko Hercbergu-perfecto :)) (autoamatnieks)

P.S. radiniece viņam neesmu :D bet instruktors tiešaam labs un brauksanas naudas ieguves noluukos garumaa nevelk :)

arii csdd lapaa reitings vinjam labs.. :))

Ja par Goiko esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes,bet pie viņa grūti tikt,jo daudz pie viņa grib mācīties

Olita Nekraša prot izskaidrot, es mācījos pie viņas gan teoriju, gan braukšanu, 45 min - 8.50 eiro. Skola - K. Ustupa autoskola :)

Pabeidzu Ustupa autoskolu,iesaku visus instruktorus,izņemot pašu vecāko kundzīti.Viņa man mācīja nepareizas lietas. Kādēļ? Tieši nedēļu pirms eksāmena ņēmu dažādus instruktorus,bet viņai sagribējās,lai es ilgāk pabraucu un nenolieku eksāmenu laikam,nezinu,jo bija pirmā,kas man mācīja pilnīgi nepareizas lietas,visi citi instruktori bija šokā,bet tāpat eksāmenus noliku diezgan izcili,jo tā braukšana vienmēr gājusi no rokas brīvi un pat nesen atradu savu eksāmena lapu:

https://twitter.com/janetajumtina/status/512286310338678784/photo/1

> Dii

Olita Nekraša prot izskaidrot, es mācījos pie viņas gan teoriju, gan braukšanu, 45 min - 8.50 eiro. Skola - K. Ustupa autoskola :)

Olita ir burvīga! Viņa,Daiga ir mani favorīti! Bija arī viens vīrietis,vārdu gan neatceros,bet vecā kundzīte-nonononono! Pilnīgi prasījās uzšaut pa pirkstiem,ja man vēlreiz pieskārtos,pat nepareizi mācīja vadīt auto. :D

Es gāju uz braukšanām pie Agra ( tehniskā autokola) pagaidām pie viņa cenas ir pašas lētākās! 

Iesaku! Ja izdomā pie viņa-uzraksti man,atsutsu vina nr :)

Ja par Agri un Goko dirdeju labas atsauksmes! Kadas atsauksmes ir par cita autoskolas instruktoriem!

Ja par Agri un Goko dirdeju labas atsauksmes! Kadas atsauksmes ir par cita autoskolas instruktoriem!

Mustangs esot vispretigaaakie,man draugs brauc ar mustang instruktoru un tur ir pilniigs chauuu....

Vel negribas aprunat,bet ne ipasi labas esmu dzirdejusi par jaunajiem skaistuliisiem :) Tikai pļāpā un spēlē telefonu :)

Ta jau nav aprunāšana,bet gan brīdina jaunos ,kas nāks mācīties, jo galvenais lai normāls instruktors un labi paskaidro, mēs taču par to naudu maksājam!

1 - 10 no 17